bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Dzisiaj urodziny obchodzi Luisito i moja skromna osoba :)
3
Przerzuć się na TVP na pewno nie pożałujesz.
0
Gość nie odbył żadnego treningu z drużyną i ma być powołany?
0
Amen
41
Ale gównoburza. Jeśli komuś nie podoba się to co wstawia Barcainfo to po prostu tu nie wchodźcie albo to ignorujcie, a nie wylewacie żale. Chłop robi zaje.... robotę człowiek wejdzie na LR i wszystko ma na tacy nie musi szukać po Twitterach itp. Także ziomek rób dalej to co robisz!
5
Rzeczywiście masz się czym chwalić
1
Nie tam są transmisje tylko i wyłącznie wtedy gdy skoki są na TVP Sport, a dzisiaj konkurs jest wyłącznie na jedynce. Wbijaj na meczosy tam na pewno będzie.
0
Na razie na spokojnie z Coutinho latem też już był u nas. Osobiście nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnie.
0
Chociażby mecz z Arsenalem 22.12
0
To słabo śledzisz mecze Liverpoolu
0
Ale Małysza i Kubicę to Ty szanuj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Po prostu dla mnie to jest chore duża część osób z tej strony foruje Cillesena. Po co zmieniać Matsa? Gość gra życiowy sezon, a ktoś chce go zmieniać dla mnie to jest smieszne.
2
Odpocząć no rzeczywiście bramkarz się zmęczy. Poza tym mistrzostwo wygra się meczami z Deportivo, a nie El Clasico.
8
Dlaczego ma niby grać Cillesen? Ter Stegen zyciowa forma ale co tam po co niech zagra Cillesen.
0
Pierwsze słysze o godzinie. Śledzę to dość na bieżąco na fejsie powrotroberta i tam nic takiego nie ma. Jest tylko podane, że decyzja prawdopodobnie w piątek ale żadnej godziny nie ma podanej.
0
Skąd masz to info, że w piątek o 15?
11
Chyba koniec snu Kubicy o powrocie. Ten Chinchero włoski dziennikarz prywatnie kumpel Roberta napisał, że Williams wybrał Sirotkina... kurde szkoda
0
Mam taką na allegro kupiłem 94 z przesyłķą.
3
Podajecie grupy, a ja Wam powiem, że mi to obojętne to są MŚ tam leszczy nie ma( no dobra z wyjątkiem 2-3 drużyn) już przeżyłem takie losowania gdzie było gadanie eee na luzie wyjdziemy. Ja tam nie mam żadnych życzeń co nam los da tak będzie. Będzie trzeba wyjść na boisko i zostawić kawał zdrowia, a co to da zobaczymy.
0
Spokojnie przypominam, że chłopaki grali na tle 3 ligowca więc spokojnie z tym zachwytami.
0
Wpisz sobie na instagram alicasmd. Zdecydowanie nr 1 pomimo tego, że to Niemka :)
2
Faworyt i Argentyna trochę Cię poniosło :)
1
Nudy? Nasi skaczą aż miło a Ty mówisz, że nudy. Poziom jest bardzo wyrównany nie ma takich dominatorów jak swego czasu Małysz, Abonentów, Ammann itp.
1
Ale to nie ma znaczenia, pokazuje to niestety jaki mamy wąski skład.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Słabo widzę ten nasz dzisiejszy mecz z Urugwajem. Jach ma grać robił straszne babole w ostatnim meczu z Cracovią i do tego Wilczek z przodu...
1
Tylko, ze Kamerun nie jedzie na MŚ
1
Zacina Wam transmisja z meczosów?
1
Wy się tak nie nabijajcie z tego Realu lepiej spójrzmy na nasz wynik z 6 drużyną ligi greckiej. Pewnie gdybyśmy to my wczoraj grali na Wembley skonczyloby się podobnie.