18

Dzisiaj urodziny obchodzi Luisito i moja skromna osoba :)

3

Przerzuć się na TVP na pewno nie pożałujesz.

0

Gość nie odbył żadnego treningu z drużyną i ma być powołany?

0

Amen

41

Ale gównoburza. Jeśli komuś nie podoba się to co wstawia Barcainfo to po prostu tu nie wchodźcie albo to ignorujcie, a nie wylewacie żale. Chłop robi zaje.... robotę człowiek wejdzie na LR i wszystko ma na tacy nie musi szukać po Twitterach itp. Także ziomek rób dalej to co robisz!

5

Rzeczywiście masz się czym chwalić

1

Nie tam są transmisje tylko i wyłącznie wtedy gdy skoki są na TVP Sport, a dzisiaj konkurs jest wyłącznie na jedynce. Wbijaj na meczosy tam na pewno będzie.

0

Na razie na spokojnie z Coutinho latem też już był u nas. Osobiście nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnie.

0

Chociażby mecz z Arsenalem 22.12

0

To słabo śledzisz mecze Liverpoolu

0

Ale Małysza i Kubicę to Ty szanuj!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Po prostu dla mnie to jest chore duża część osób z tej strony foruje Cillesena. Po co zmieniać Matsa? Gość gra życiowy sezon, a ktoś chce go zmieniać dla mnie to jest smieszne.

2

Odpocząć no rzeczywiście bramkarz się zmęczy. Poza tym mistrzostwo wygra się meczami z Deportivo, a nie El Clasico.

8

Dlaczego ma niby grać Cillesen? Ter Stegen zyciowa forma ale co tam po co niech zagra Cillesen.

0

Pierwsze słysze o godzinie. Śledzę to dość na bieżąco na fejsie powrotroberta i tam nic takiego nie ma. Jest tylko podane, że decyzja prawdopodobnie w piątek ale żadnej godziny nie ma podanej.

0

Skąd masz to info, że w piątek o 15?

11

Chyba koniec snu Kubicy o powrocie. Ten Chinchero włoski dziennikarz prywatnie kumpel Roberta napisał, że Williams wybrał Sirotkina... kurde szkoda

0

Mam taką na allegro kupiłem 94 z przesyłķą.

3

Podajecie grupy, a ja Wam powiem, że mi to obojętne to są MŚ tam leszczy nie ma( no dobra z wyjątkiem 2-3 drużyn) już przeżyłem takie losowania gdzie było gadanie eee na luzie wyjdziemy. Ja tam nie mam żadnych życzeń co nam los da tak będzie. Będzie trzeba wyjść na boisko i zostawić kawał zdrowia, a co to da zobaczymy.

0

Spokojnie przypominam, że chłopaki grali na tle 3 ligowca więc spokojnie z tym zachwytami.

0

Wpisz sobie na instagram alicasmd. Zdecydowanie nr 1 pomimo tego, że to Niemka :)

2

Faworyt i Argentyna trochę Cię poniosło :)

1

Nudy? Nasi skaczą aż miło a Ty mówisz, że nudy. Poziom jest bardzo wyrównany nie ma takich dominatorów jak swego czasu Małysz, Abonentów, Ammann itp.

1

Ale to nie ma znaczenia, pokazuje to niestety jaki mamy wąski skład.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Słabo widzę ten nasz dzisiejszy mecz z Urugwajem. Jach ma grać robił straszne babole w ostatnim meczu z Cracovią i do tego Wilczek z przodu...

1

Tylko, ze Kamerun nie jedzie na MŚ

1

Zacina Wam transmisja z meczosów?

1

Wy się tak nie nabijajcie z tego Realu lepiej spójrzmy na nasz wynik z 6 drużyną ligi greckiej. Pewnie gdybyśmy to my wczoraj grali na Wembley skonczyloby się podobnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?