0

Nie ma Cię. Wchodzisz w zakładkę Leagues, a potem wpisujesz w pole gdzie jest napisane League Code.

0

Witam widzę, że słabo idzie więc wstawiam po raz czwarty. Zapisujcie się, czas do piątku do 20 15. Nie śpijcie! zapraszam do zabawy.
[Zobacz link: [Zobacz link: [Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi

0

Fakt trzeba oglądać jak Hamsik go czapką nakryje.

2

Halo ludzie wstawiam to trzeci raz. W BPL gracie, a w La Liga co już nie? są tylko dwie osoby. Nie śpimy zapisujcie się.
[Zobacz link: [Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi

1

Wejdź w moje komentarze i tam znajdziesz, ja założyłem.

1

Wbijaj do Fantasy La Liga.

2

Tylko, że rozmawiałem z wujkiem który jest fanem Ligue1 i powiedział, że Seri z mocnymi drużynami nie błyszczał. Co ciekawe Święcicki, który też dużo komentuje Ligue1 powiedział wczoraj to samo. Widziałem mecz z Napoli i chłopak nic nie pokazał. Ktoś tutaj napisał po tym meczu ale był podwojony w środku pola, a jak będzie w La Liga? tak samo. Więc, że tak powiem dla mnie to też transfer bezsensu jest. Co do Neymara to wczoraj PSG strzeliło 4 bramki w 10. A Ney się bawił.

0

[Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php] Witam róbcie składy i zapisujecie się do ligi. Zaczniemy od drugiej kolejki.
Kod: K7Vy2U6v9dDi

0

Jestem przerażony naszą ławką rezerwową...

0

Działają Wam meczosy na tablecie?

0

Działają Wam linki z meczosów na telefonie lub tablecie?

0

Porządna? nie wiem wejdź i oceń sam.

0

https://fantasy-liga.com/en/index.php Witam róbcie składy i zapisujecie się do ligi. Zaczniemy od drugiej kolejki.
Kod: K7Vy2U6v9dDi

2

Spokojnie mecze będę te godziny są tylko na okres wakacji. 3 kolejka już jest po staremu, Real już gra o 13.

1

Taka ciekawostka Kane jeszcze nigdy w PL w sierpniu bramki nie strzelił :)

0

Dałem u buczka typ 10

0

Aaaa ok w ten sposób :) podzielam Twoje zdanie.

0

Nieźle? nie żartuj

2

Powiem Ci tak jakoś mam takie przeczucia, że skończymy z Serim i Draxlerem. Oni nie kupią Coutinho i Dembele to już za długo trwa... To będzie bardzo ciężki i nerwowy sezon.

1

Weź ten avatar zmień. Jak już jesteś takim fanem Neymara to chociaż ustaw go w naszej koszulce.

1

Co do Zielińskiego spokojnie swoje zagra w sezonie. Kuba był chwalony za okres przygotowawczy, w pucharze grał 90 minut.

5

Nie byłby to taki głupi pomysł, patrząc na naszą grę.

0

Już to dzisiaj pisałem jednemu koledze. Nie ma w kadrze Barcelony takich piłkarzy jak Coutinho i Dembele.

3

Bez przesady są ważniejsze rzeczy na świecie niż Barcelona.

5

Jeden mały problem Coutinho ani Dembele takich piłkarzy u nas nie ma.

1

Z tego co czytałem to akurat Kuba był chwalony za okres przygotowawczy. Teraz w pucharze zagrał cały mecz.

0

Najpierw wejdź, zobacz a potem się udzielaj.

8

Jeśli to prawda że teraz zastanawiają się nad kupnem Dembele to chyba są śmieszni. Chłopak zrobił z siebie głupka i teraz go nie wykupią. Żenada.

0

Obczaił ktoś o co chodzi w LA Liga Fantasy?

1

Też dzisiaj tworzylem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?