1

Podzielam opinię, to jest naprawdę dobry obrońca tylko szklany... Ale powinien zostać jak mamy go znowu gdzieś wypożyczać.

0

Jest mecz Mirosławski na TT pisał, że będzie

3

Jak masz siano to czemu nie :P
PS. Mam takie same kluby :)

1

Musisz ściągnąć apke na tel La Liga Fantasy marca

0

O co chodzi w La liga Fantasy, tam trzeba licytować zawodników?

0

Jest jakaś nasza liga utworzona w FPL?

1

Tak, tak już mam :)

0

Wie ktoś może jak zmienić kapitana w FPL?

0

Z blaugrana.pl?

0

Jestem z Wami :)

0

Niemcy jednak nie przejmą Wisły.

7

Dla tych którzy tak jarają się odejściem Neymara. Zauważcie jedną rzecz o transferze piszą wyłącznie francuskie media które ciężko traktować poważnie bo co chwile piszą co innego. Hiszpańskie media od 3-4 dni ucichły.

0

Także jestem zdania, że zostanie.

1

Ale mi chodzi o to, że nie wiadomo czy on sam wyszedł z tego treningu. Ale wszyscy z LR wiedzą, że wyszedł sam bo przecież tam byli.

0

A kto na każdym kroku podkreśla, że Leo jest najlepszy na świecie?

0

Za 2-3 lata pewnie może ale jak na razie to raczej nie.

1

Haha partoli każdą sete widzi tylko Messiego, grubo masz kolego. Kto miał najwięcej asyst w zeszłym sezonie? Dobra nie ma sensu gadać.

0

Ja Ci powiem kto może zastąpić Neymara. NIKT.

1

Kurrr.... już brak słów jest na Was. Po takim filmiku wiesz, że on sam wyszedł, już pomijam jakość jakby pralką kręcone. Skąd wiesz, że sam sobie poszedł, a nie wyrzucił go Valverde?

1

Daj spokój, uwazaj zaraz Cię zjada, że go bronisz.

2

Ale skąd wiesz, że opuszcza? ja pierdziele Nikogo z nas tam nie było więc tego nie wiemy.

1

Ale nawet nie wiadomo czy on sam wyszedł. Może było tak, że Valverde go wyrzucił. Ale wszyscy tutaj wiedzą jak było.

0

Ooo Sport teraz zobaczył filmik z treningu i na poczekaniu szybko coś wymyślił. Nawet nie mieli pojęcia o tym zdarzeniu.

1

Ale on wyszedł z treningu bo został pewnie wyrzucony.

1

To równie dobrze można to obrócić w drugą stronę. Semedo mógł go nie kopać.

5

Ludzie. Ok zachował się fatalnie nie bronie go, ale kurde czy Wam się nie zdarzyło nigdy grając w piłkę, że ktoś Was kopnął i na niego ruszyliście? na tym filmiku nawet nie widać tego zdarzenia dobrze, a może mu dość mocno zarąbał. Nie wiecie dobrze co i jak, a zaraz oceniacie. Nawet jakiś czas temu ideał Lewandowski został wywalony z treningu przez Pepa.

0

Yhyy znalazło by się paru orłów na tej stronie.

3

Ale mam z Was beke jak po nim jeździcie. Okaże się, że zostanie. Strzeli w GD 2 bramki i będzie wielki Ney... Żałośni jesteście

0

Odezwał się jeszcze większy ekspert.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?