bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podzielam opinię, to jest naprawdę dobry obrońca tylko szklany... Ale powinien zostać jak mamy go znowu gdzieś wypożyczać.
0
Jest mecz Mirosławski na TT pisał, że będzie
3
Jak masz siano to czemu nie :P
PS. Mam takie same kluby :)
1
Musisz ściągnąć apke na tel La Liga Fantasy marca
0
O co chodzi w La liga Fantasy, tam trzeba licytować zawodników?
0
Jest jakaś nasza liga utworzona w FPL?
1
Tak, tak już mam :)
0
Wie ktoś może jak zmienić kapitana w FPL?
0
Z blaugrana.pl?
0
Jestem z Wami :)
0
Niemcy jednak nie przejmą Wisły.
7
Dla tych którzy tak jarają się odejściem Neymara. Zauważcie jedną rzecz o transferze piszą wyłącznie francuskie media które ciężko traktować poważnie bo co chwile piszą co innego. Hiszpańskie media od 3-4 dni ucichły.
0
Także jestem zdania, że zostanie.
1
Ale mi chodzi o to, że nie wiadomo czy on sam wyszedł z tego treningu. Ale wszyscy z LR wiedzą, że wyszedł sam bo przecież tam byli.
0
A kto na każdym kroku podkreśla, że Leo jest najlepszy na świecie?
0
Za 2-3 lata pewnie może ale jak na razie to raczej nie.
1
Haha partoli każdą sete widzi tylko Messiego, grubo masz kolego. Kto miał najwięcej asyst w zeszłym sezonie? Dobra nie ma sensu gadać.
0
Ja Ci powiem kto może zastąpić Neymara. NIKT.
1
Kurrr.... już brak słów jest na Was. Po takim filmiku wiesz, że on sam wyszedł, już pomijam jakość jakby pralką kręcone. Skąd wiesz, że sam sobie poszedł, a nie wyrzucił go Valverde?
1
Daj spokój, uwazaj zaraz Cię zjada, że go bronisz.
2
Ale skąd wiesz, że opuszcza? ja pierdziele Nikogo z nas tam nie było więc tego nie wiemy.
1
Ale nawet nie wiadomo czy on sam wyszedł. Może było tak, że Valverde go wyrzucił. Ale wszyscy tutaj wiedzą jak było.
0
Ooo Sport teraz zobaczył filmik z treningu i na poczekaniu szybko coś wymyślił. Nawet nie mieli pojęcia o tym zdarzeniu.
1
Ale on wyszedł z treningu bo został pewnie wyrzucony.
1
To równie dobrze można to obrócić w drugą stronę. Semedo mógł go nie kopać.
5
Ludzie. Ok zachował się fatalnie nie bronie go, ale kurde czy Wam się nie zdarzyło nigdy grając w piłkę, że ktoś Was kopnął i na niego ruszyliście? na tym filmiku nawet nie widać tego zdarzenia dobrze, a może mu dość mocno zarąbał. Nie wiecie dobrze co i jak, a zaraz oceniacie. Nawet jakiś czas temu ideał Lewandowski został wywalony z treningu przez Pepa.
0
Yhyy znalazło by się paru orłów na tej stronie.
3
Ale mam z Was beke jak po nim jeździcie. Okaże się, że zostanie. Strzeli w GD 2 bramki i będzie wielki Ney... Żałośni jesteście
0
Odezwał się jeszcze większy ekspert.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika