3

Ale mam z Was beke jak po nim jeździcie. Okaże się, że zostanie. Strzeli w GD 2 bramki i będzie wielki Ney... Żałośni jesteście

0

Odezwał się jeszcze większy ekspert.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A co Twój kolega mówi?

0

Zarąbisty gościu jesteś!

1

Rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło

2

To co mają o 5 rano trening?

47

7 sierpnia na Polsat Sport Extra będzie transmisja z Gampera.

8

Mecz Barca - Real (30.07) zapowiadają na 1:30, ale rozpocznie się... o 2:06, bo organizatorzy chcą, aby wszyscy kibice weszli na stadion.

Kręcidło

1

I co w tym wywiadzie jest? Bo ja też nie rozumiem.

0

Ewentualnie Paulinho

1

Jakoś nie wierze w transfer Coutinho. Coś czuję, ż nie kupimy już nikogo.

0

Nalepa wrzucał

1

A co mówi Twój kolega? :)

0

Taaa i PSG łaskawie czeka aż akogoś sobie ściągniemy tym bardziej, że oni już w sobotę zaczynają sezon. Druga sprawa Valverde wie, że Ney odchodzi i wystawia go w pierwszym składzie.

0

Rewanż nie może być wcześniej. Od 20 45 tego samego dnia są eliminacje LM.

0

Chodzi mi o to, że to Polska strona więc piszmy po Polsku. Ja wiem, że to tak modnie wygląda jak ktoś mówi czy pisze w języku zagranicznym. I nie zapomnij, ze nie każdy człowiek zna Perfect angielski.

0

Mioduski się szczycił, że Legie stać na zawodników po milion euro, a tutaj ofensywny pomocnik na stoperze xd

1

Nie ma jeszcze pewnych godzin dopiero w najbliższych dniach będą podane.

12

To jest strona Polska nie angielska :)

1

Na polskie proszę xd

0

A co oni chcą negocjować? przecież mieli rzucić na stół klauzule.

0

Chodzą Wam meczosy?

0

Taaa odchodzi i Valverde wystawia go w pierwszym składzie.

0

Taaa bo PSG na pewno by się zgodziło czekać aż Barca kupi Coutinho tym bardziej, że oni już już sobotę zaczynają sezon. I po drugie Valverde wie, że Ney odchodzi i wystawia go w pierwszym składzie.

1

Mi się wydaje, że jeśli przyjdzie Coutinho to Neymar zostanie tym bardziej, podobno są bliskimi przyjaciółmi.

2

Ale jesteś fanem Gomesa. Podziwiam Cię, że nadal wierzysz w to, ze on odpali. Tak jak koledzy piszą wyżej Denis i Semedo też grali tak jak on. Dobrze wie, że ma za sobą fatalny sezon. I bez przesady z tym harowaniem bo nie grał jakoś super dużo w poprzednim sezonie.

0

Marzena Sarapata: Otrzymany dokument nie stanowi oferty. Brakuje w nim także umocowania dla osoby, która jest pod nim podpisana. Ani wcześniej ani nikt do teraz nikt z strony tego sponsora nie skontaktował się z zarządem Wisły Kraków. A osoba podpisana pod pismem nie odbiera telefonów.

0

Wiem, że jest tutaj kilku kibiców Wisły. Więc wysłuchałem konferencji prasowej i Ci Niemcy co chcą przejąć to tak coś podejrzane jest. Klub na razie nie przyjął oferty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?