bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale mam z Was beke jak po nim jeździcie. Okaże się, że zostanie. Strzeli w GD 2 bramki i będzie wielki Ney... Żałośni jesteście
0
Odezwał się jeszcze większy ekspert.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A co Twój kolega mówi?
0
Zarąbisty gościu jesteś!
1
Rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło
2
To co mają o 5 rano trening?
1
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Polsat-Sport-Extra?date=2017-08-07
47
7 sierpnia na Polsat Sport Extra będzie transmisja z Gampera.
8
Mecz Barca - Real (30.07) zapowiadają na 1:30, ale rozpocznie się... o 2:06, bo organizatorzy chcą, aby wszyscy kibice weszli na stadion.
Kręcidło
1
I co w tym wywiadzie jest? Bo ja też nie rozumiem.
0
Ewentualnie Paulinho
1
Jakoś nie wierze w transfer Coutinho. Coś czuję, ż nie kupimy już nikogo.
0
Nalepa wrzucał
1
A co mówi Twój kolega? :)
0
Taaa i PSG łaskawie czeka aż akogoś sobie ściągniemy tym bardziej, że oni już w sobotę zaczynają sezon. Druga sprawa Valverde wie, że Ney odchodzi i wystawia go w pierwszym składzie.
0
Rewanż nie może być wcześniej. Od 20 45 tego samego dnia są eliminacje LM.
0
Chodzi mi o to, że to Polska strona więc piszmy po Polsku. Ja wiem, że to tak modnie wygląda jak ktoś mówi czy pisze w języku zagranicznym. I nie zapomnij, ze nie każdy człowiek zna Perfect angielski.
0
Mioduski się szczycił, że Legie stać na zawodników po milion euro, a tutaj ofensywny pomocnik na stoperze xd
1
Nie ma jeszcze pewnych godzin dopiero w najbliższych dniach będą podane.
12
To jest strona Polska nie angielska :)
1
Na polskie proszę xd
0
A co oni chcą negocjować? przecież mieli rzucić na stół klauzule.
0
Chodzą Wam meczosy?
0
Taaa odchodzi i Valverde wystawia go w pierwszym składzie.
0
Taaa bo PSG na pewno by się zgodziło czekać aż Barca kupi Coutinho tym bardziej, że oni już już sobotę zaczynają sezon. I po drugie Valverde wie, że Ney odchodzi i wystawia go w pierwszym składzie.
1
Mi się wydaje, że jeśli przyjdzie Coutinho to Neymar zostanie tym bardziej, podobno są bliskimi przyjaciółmi.
2
Ale jesteś fanem Gomesa. Podziwiam Cię, że nadal wierzysz w to, ze on odpali. Tak jak koledzy piszą wyżej Denis i Semedo też grali tak jak on. Dobrze wie, że ma za sobą fatalny sezon. I bez przesady z tym harowaniem bo nie grał jakoś super dużo w poprzednim sezonie.
0
Marzena Sarapata: Otrzymany dokument nie stanowi oferty. Brakuje w nim także umocowania dla osoby, która jest pod nim podpisana. Ani wcześniej ani nikt do teraz nikt z strony tego sponsora nie skontaktował się z zarządem Wisły Kraków. A osoba podpisana pod pismem nie odbiera telefonów.
0
Wiem, że jest tutaj kilku kibiców Wisły. Więc wysłuchałem konferencji prasowej i Ci Niemcy co chcą przejąć to tak coś podejrzane jest. Klub na razie nie przyjął oferty.