bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Te Wasze teorie spiskowe z tym Realem to są żałosne. Na pewno po to szejk daję za niego tyle siana, opłaca mi taką pensję do tego premia dla tatusia i robi to tylko dla tego żeby fo oddać do Realu jeszcze może za 50 mln. Ogarnij się
0
Tylko i wyłącznie Dembele takie moje zdanie.
0
Zna ktoś dobrą stronkę z analizami spotkań do bukmachera?
25
Eh nie wierze, że to koniec MSN bardzo smutny dzień. Już nigdy nie zobaczymy ich razem na boisku.... Możecie sobie mówić co chcecie ale Neya nie zastąpi nikt.
0
Jak się zgodzą na jakiegoś piłkarza i obniżenie klauzuli to są debilami do kwadratu.
1
A pobawmy się. Szejk bawi się z nami próbuje wcisnąć Di Marie czy kogoś tam, a czas leci leci. Przychodzi 31 sierpnia kładzie na stół 222 mln i jesteśmy w czarnej dupie. Nie zdziwiłbym się jakby tak się stało.
0
I zobaczysz, że tak to się skończy. Psg będzie teraz kombinowało żeby obniżyć klauzule.
1
Dalej taki naiwny jesteś? Mestre mówił, że na 200% zostaje. Po tym zarządzie luźna się wszystkiego spodziewać.
0
I teraz Psg będzie kombinowało obniżenie klauzuli i wciśnięcie nam kogoś. Zanim się dogadają minie z dwa tygodnie. I naszym transferem będzie Paulinho..
9
Wiecie co tak się zastanawiam z czego część osób tutaj się cieszy. Na 11 dni przed rozpoczęciem sezonu tracimy kluczowego zawodnika. Spójrzcie na statystyki presezonu zdobyliśmy 6 bramek z czego Neymar miał udział przy 5. Znając umiejętności negocjacyjne Bartomeu skończy się na jakichś półśrodkach, nie zdzwie się jak dadzą sobie wcisnąć tego Di Marie i mniejszą kasę to już będą dla mnie frajerami do kwadratu, PSG odmówiło jakichkolwiek negocjacji z Verrattim... Naprawdę nie jest Wam szkoda, że rozpada się najlepsze trio w historii futbolu? Obym się mylił ale będziemy tęsknić za tym Neymarem. Swoją drogą co on myśli, że w PSG wygra złotą piłkę...Eh smutny dzień...
0
A co w tym dziwnego?
0
Dokładne po co nam taki dzieciak.
0
Znacie jakąś dobrą stronkę gdzie są analizy spotkań, informacje kto nie zagra. Chodzi mi pod kątem bukmacherki.
4
Ale to tylko na czas wakacji takie godziny
1
Niestety ale na mecze Sparty chodzę dość regularnie, na Piasta to nie szkoda czasu :)
0
A do kataru też nie leciałby czarterem?
0
Trochę grałem ale teraz mam problemy z kolanem.
0
Piast to lipa 15 sierpnia klepnie Was ale Sparta xd wiem wiem gdzie Białośliwie.
5
Na trasie Szanghaj-Barcelona przesiadka jest właśnie w Dubaju
0
Hmm, a dokładnie gdzie? Bo ja też okolice Piły :)
0
Wielkopolska jakie okolice bo ja też :)
0
Oczywiście, że nie bo to jego sprawa jak się wypowiada. Kwestia kultury. Ok może poprawiać ale jakiś autorytet w danej dziedzinie, a wybacz ale Ty dla mnie żadnym autorytetem nie jesteś :)
0
Turkuć podjadek pół warzyw na działce mi zjada... :)
0
A ja Ciebie? Mówisz, że każdy więc pytam.
0
Haha. Właśnie mój drogi dobrze wychowany człowiek nie powinien wytykać drugiej osobie błędów. Radze zapamiętaj to sobie :)
0
Taki Sławek Peszko też?
0
A kim Ty jesteś aby wytykać mi błędy? Digne i Paco to na razie nie są wzmocnienia tylko uzupełnienia. Jasper za mało zagrał żeby go oceniać.
0
Każdy?
4
Umtiti?? Z całym szacunkiem ale gdzie Puyol?
0
A czy oprócz Umtitiego był jakiś dobry transfer w przednim sezonie? Neymar na razie nigdzie nie odszedł. I ja mam cały czas nadzieje, że zostanie.