0

Oni już chyba wchodzą na nasz rynek z 5 lat i coś nie mogą wejść.

0

Ale oficjalnie chyba jeszcze nic nie było.

0

Rozstrzygnie się za 3 dni

0

Ciekawe po co Monaco jest Arda potrzebny

0

Bereszyński grzeje ławę, Góralski to samo chyba teraz zagrał 90 minut, Wszołek też wchodzi z ławki od 3 spotkań. Pazdan, Jędza i Mączyński to zupełnie inni zawodnicy w kadrze niż w klubie dlatego jestem pewien, że wyjdziemy składem: Szczena, Piszczu, Glikson, Pazdan, Jędza, Mąka, Linetty, Zielu, Grosik, Kuba, Lewy.

0

Ten zarząd to są frajerzy do kwadratu. Seri mówi, że Nicea nagle podwyższa cenę za niego mimo obietnicy, a nasze orły jak gdyby nic wypożyczamy im zawodnika... żałosne

0

Juskowiak

2

Ja tam jestem za Napoli jestem fanem ich stylu gry.

2

Inter w tym sezonie będzie w Top3.

0

To jest stoper.

0

Dzięki ziomek na Puffinie śmiga :)

0

Dokładnie do tej pory wszystko smigało, a od wczoraj lipa...

0

No właśnie mi tak samo od wczoraj nie wiem o co chodzi...

1

http://aliez.me/live/loplhukh5hf6/ Czy mógłby ktoś zobaczyć czy odpala mu ten link na tablecie bądź telefonie? Pilna sprawa. Byłbym bardzo wdzięczny.

0

A skąd bierzesz linki do acestream?

0

Ale czy teraz Ci działa? bo ja mam od wczoraj problem z kompa otwiera, a z tableta i komy nie.

0

Pilna sprawa, czy odpalają Wam na tablecie lub komie linki z meczosów?

0

Zapraszam do wspólnej zabawy w La Liga Fantasy!
[Zobacz link: [Zobacz link: [Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda mi chłopaka ale ja tam nie żałuje , że do nas nie przyjdzie. Uważam , że nie podniósł by wartości naszej pomocy.

0

Dawać, dawać zapisywać się!
[Zobacz link: [Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi

2

Lewy gwiazdorzy? To Ty chyba nie znasz pojęcia gwiazdorzyć.

0

Masz 120 mln i wybierasz 18 zawodników max 3 z jednej drużyny. Ustawiasz skład+ taktykę. Wybierasz kapitana który punktuje razy dwa. Po kaźdej kolejce masz jeden darmowy transfer, a za każdy następny minusowe punkty.

0

Drodzy Cules zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy. Wciąż jest nas za mało. W FPL w naszej lidze jest 220 drużyn, a w La Liga 15, tak nie może być! Zapisujcie się!
[Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

A Ty się na pewno nie denerwujesz....

0

Dołączyłeś do Fantasy La Liga?

0

Tak jesteś :)

0

Nie ma Cię. Wchodzisz w zakładkę Leagues, a potem wpisujesz w pole gdzie jest napisane League Code.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?