bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni już chyba wchodzą na nasz rynek z 5 lat i coś nie mogą wejść.
0
Ale oficjalnie chyba jeszcze nic nie było.
0
Rozstrzygnie się za 3 dni
0
Ciekawe po co Monaco jest Arda potrzebny
0
Bereszyński grzeje ławę, Góralski to samo chyba teraz zagrał 90 minut, Wszołek też wchodzi z ławki od 3 spotkań. Pazdan, Jędza i Mączyński to zupełnie inni zawodnicy w kadrze niż w klubie dlatego jestem pewien, że wyjdziemy składem: Szczena, Piszczu, Glikson, Pazdan, Jędza, Mąka, Linetty, Zielu, Grosik, Kuba, Lewy.
0
Ten zarząd to są frajerzy do kwadratu. Seri mówi, że Nicea nagle podwyższa cenę za niego mimo obietnicy, a nasze orły jak gdyby nic wypożyczamy im zawodnika... żałosne
0
Juskowiak
2
Ja tam jestem za Napoli jestem fanem ich stylu gry.
2
Inter w tym sezonie będzie w Top3.
0
To jest stoper.
0
Dzięki ziomek na Puffinie śmiga :)
0
Dokładnie do tej pory wszystko smigało, a od wczoraj lipa...
0
No właśnie mi tak samo od wczoraj nie wiem o co chodzi...
1
http://aliez.me/live/loplhukh5hf6/ Czy mógłby ktoś zobaczyć czy odpala mu ten link na tablecie bądź telefonie? Pilna sprawa. Byłbym bardzo wdzięczny.
0
A skąd bierzesz linki do acestream?
0
Ale czy teraz Ci działa? bo ja mam od wczoraj problem z kompa otwiera, a z tableta i komy nie.
0
Pilna sprawa, czy odpalają Wam na tablecie lub komie linki z meczosów?
0
Zapraszam do wspólnej zabawy w La Liga Fantasy!
[Zobacz link: [Zobacz link: [Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda mi chłopaka ale ja tam nie żałuje , że do nas nie przyjdzie. Uważam , że nie podniósł by wartości naszej pomocy.
0
Dawać, dawać zapisywać się!
[Zobacz link: [Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi
2
Lewy gwiazdorzy? To Ty chyba nie znasz pojęcia gwiazdorzyć.
0
Masz 120 mln i wybierasz 18 zawodników max 3 z jednej drużyny. Ustawiasz skład+ taktykę. Wybierasz kapitana który punktuje razy dwa. Po kaźdej kolejce masz jeden darmowy transfer, a za każdy następny minusowe punkty.
0
Drodzy Cules zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy. Wciąż jest nas za mało. W FPL w naszej lidze jest 220 drużyn, a w La Liga 15, tak nie może być! Zapisujcie się!
[Zobacz link: https://fantasy-liga.com/en/index.php]]]
Kod: K7Vy2U6v9dDi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
A Ty się na pewno nie denerwujesz....
0
Dołączyłeś do Fantasy La Liga?
0
Tak jesteś :)
0
Nie ma Cię. Wchodzisz w zakładkę Leagues, a potem wpisujesz w pole gdzie jest napisane League Code.