1

Ja od jakiś dwóch sezonów jestem fanem Napoli uwielbiam ich styl gry. Oglądam praktycznie każdy ich mecz.

10

Bramka to nie miejsce na rotacje. Poza tym Ter Stegen nie dał powodu do zmiany.

0

No proszę. Ja dzienne zaczynam od 2 października, a w czwartek jeszcze dyplomatorium mam :)

1

Już zaczął Ci się rok akademicki?

1

Gdzie? Na tinderach, a co to jest? Bo chyba lekko zacofany jestem :)

0

Przecież Kapica nie komentował nigdy meczu Barcelony.

2

Dobra fajnie mamy 7 pkt przewagi ale nie ma się czym podniecać. Rywali mieliśmy dość łatwych, więc zachowajmy trochę pokory.

0

Spokojnie gość strzelił jedną bramkę i co teraz wszyscy mają go kochać? Niech zagra cały sezon to wtedy się go oceni.

0

Spójrz w tabele.

1

Karnego nie strzeliłeś lichoo :)

0

Samu a Ty jeszcze śmigasz w tej Turcji? :)

4

Ziomek z całym szacunkiem dla Ciebie ale nie porównuj seriali BB czy np. Narcos do Wspaniałego stulecia. Obejrzyj szczególnie Narcos to zobaczysz co to znaczy dobry serial.

0

Ile jest darmowych transferów po kolejce w Fantasy bpl i ucl?

1

Najlepsze jest to, że gość nigdy nie prowadził żadnej seniorskiej drużyny :)

0

Jeśli chodzi o niemieckich piłkarzy to marzeniem jest Werner. Już o wiele bardziej wolą Goretzke niż Meyera.

0

Na nSport leci dzisiaj Chelsea-Karabach

12

Słabo? 3 mecze 9 punktów ok niech będzie, że słabo.

0

Mylisz się bo nam strzelił

0

Kręcidło wielki dziennikarz i wielki Cule nawet nie wie jaką funkcje Bartomeu pełni. Według niego jest prezesem...

0

A czy tak ciężko jest sprawdzić w programie telewizyjnym?

1

Samu jest jakiś sport którym się nie interesujesz? ;)

0

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z Narcos :)

0

Z tego co czytałem i słyszałem to nie będzie losowania. Będą dopasowane miejsca z rankingu Uefy do grup. W tej chwili jesteśmy na 9 miejscu w rankingu i trafimy do grupy z miejscami 1, 8 tj. Niemcy, Włochy.

0

Losowanie chyba nie będą przydzielane do grup.według rankingu Uefy. Na dzisiaj jesteśmy w grupie z Niemcami i Włochami.

17

Dzisiaj zaczynam oglądać serial Narcos. Słyszałem, że warto :)

0

Guzik prawda w eliminacjach najpierw liczy się bilans bramkowy.

0

Ale po co? To nie ma żadnego znaczenia.

1

To jest kod do LM

1

Wpisz ręcznie ja tak zrobiłem i weszło.

4

nie ma i nie będzie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?