bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie mecz naszej repry to takie same święto jak mecz Barcy, więc ja zbytnio nie odczuję tej przerwy.
7
To ciekawe gdzie masz zamiar oglądać Mundial?
0
Hmm, a czy gdyby naprawdę był dobry grałby w naszej lidze?
0
No właśnie to jest takie myślenie typowo Polskie jest młody ma jeszcze czas, w normalnych krajach taki piłkarz już jest powoływany. Na pewno bardziej zasłużył niż Peszko... Romanczuk też mam wątpliwości co do jego powołania. Nie śledzę zbytnio spotkań Jagielloni ale czy on jest aż tak dobry?
0
Lacazette chyba ma kontuzję. Ja nie wiem co ten Deschamp widzi w Giroud i jeszcze pewnie w pierwszym składzie będzie grał xd
0
Ale dopóki nie przyjął naszego obywatelstwa.
0
Mam zaufanie do Nawałki ale tego powołania nie rozumiem w ogóle. Nie jest to nie wiadomo kto, już wolałbym żeby Nawałka powołał Żurkowskiego albo Piotrowskiego. Poza tym skoro Romanczuk niby taki dobry to czemu Ukraina go nie chce?
1
Moje Top5 kolejność przypadkowa: Pełka, Laskowski,Borek,Twarowski,Wolski/Święcicki
1
Hmm, a podaj mi TOP 5 komentatorów w Polsce według Ciebie. Ale chodzi mi o głównego komentatora.
2
On ma umiejętności nikt tego nie kwestionuje. Z niego u nas już nic nie będzie.On najzwyczajniej w świecie nie nadaje się do naszej taktyki i wyjście jest tylko jedno najlepsze dla obu stron po prostu go sprzedać. Ja się wcale nie dziwię, że ludzie na CN na niego gwiżdżą, kurde ile on jeszcze ma dostać szans? I skończmy już tą gównoburze która od tygodnia jest tutaj non stop gadanie o Gomesu. Niestety ale w zawodowym sporcie glowa jest kluczowa, a Gomes tego nie ma. Pamiętaj, że on w Valencii też miał tylko jeden dobry sezon.
1
Ale z Ciebie śmieszek
0
No już bez przesady, że Glik gra tak słabo. Wymieniłeś Szczęsnego, a on grzeje ławę.
0
Te przepisy są durne. Powiem szczerze ja bym szybciej gwizdnął karnego wczoraj z ręką Benatii niż w meczu Legia-Lech.
1
Szachtar gra za tydzień.
0
Teraz to już całkiem pojechałeś po bandzie porównując Inieste do Gomesa. I na tym już zakończę mój komentarz.
1
Haha masz mistrza za ten komentarz, gość ma 25 lat więc młody to on jest ale tylko w Polsce. Pokazuje się do gry? To chyba oglądamy inne mecze w jego wykonaniu. I teraz truskawka na torcie Twojej wypowiedzi: zdarza mu się zagrać dobrą piłkę z przodu. Chyba zdarza się to trochę za mało poza tym to jest Barcelona, a nie bez urazy jakiś klub naszej ekstraklapy. Skoro Ty go chwalisz za to, że mu się zdarza to Cię serdecznie pozdrawiam. Gość się stara rzeczywiście wyczyn za darmo tego nie robi to jego praca. Ja się zastanawiam co on jeszcze robi u nas, powinien być odpalony już w letnim okienku.
0
Ale Żyły nie ma w składzie.
0
Zobacz jak Niemcy wczoraj skakali, a u nas Hula na razie słabiutko skacze.
2
Mecz sezonu w lidze i Gomes w pierwszym składzie? U Ciebie już piąteczek na maxa :D
13
To co na Atleti wychodzimy klasycznie? 4-4-2 Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtiti, Alba,Busi, Iniesta, Rakitić, Paulinho, Leo, Luisito. Nie zdziwię się jak tak wydziemy.
0
Przestań szukać winy u sędziego zagraliśmy piach i tyle nie tłumacz ich.
0
Jak można stracić punkty z takimi leszczami... Kolejny mecz na chodzonego.
0
To ja już nie mam pomysłu. Nie wiem co mu odwaliło tak nagle.
0
To ja już nie mam pomysłu. Nie wiem co mu odwaliło.
0
Normalnie na androidzie?
0
Tak do wczoraj było wszystko ok a od dzisiaj w ogóle nie czyta linków z aliez.
0
Też nie na tablecie ani na telefonie nie chce mi nic odpalić. Już nie wiem o co chodzi.
0
Wie ktoś może jaka przeglądarka ma wbudowanego flasha? Bo kurde meczosy mi nie działają... Ani na operze ani na mozilli.
0
Tak wiem i mi tego nie odpala. Zawsze wtedy na końcu linku wpisywałem gcdn i było ok, a teraz w ogóle nie czyta tego.
0
Korzystam z tableta i mam opere