bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
5 czerwca muszą być podane ostateczne składy.
0
Potwierdzasz info od kolegi wyżej? :P
0
Wszyscy ciśnienie po Ulreichu ale co zrobił Tolisso ja bym bardziej jego winił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mówisz o tym całym Dissblaster? Czy jakoś tak xd
8
Wystarczy, że jako główny jest Lahoz...
0
Z Polskich Wataha zdecydowanie najlepszy polski serial dla mnie.
0
Nie i nawet nie chce sobie tego zacząć wyobrażać.
0
Ale smutek jakoś przebolałem odejście Puyola czy Xaviego ale teraz jest mi bardzo smutno... Szkoda wielka szkoda spokojnie mógł jeszcze z 2 sezony pograć i potem sobie wyjechać do Chin.
0
To już szkoda nerwów i strzelić ryja...
12
Ale Wy marudzicie chyba Jupp trochę lepiej się zna i dobrze, że wystawił taki skład. Recepta na Real jest jedna po prostu ich zaatakować. Głęboko wierzę w Bayern i dzisiaj z całego serca im kibicuje!
0
Roma nie skupi się na tylko na LM bo walczą o LM w przyszłym sezonie z Interem i Lazio.
0
Masz moze link do meczu?
0
Po co bierzesz Liverpool? Skoro dobrze wiesz, że we wtorek mają LM więc dość logiczne jest to, że nie wyjdą najmocniejszym składem. Było tyle innych spotkań do koloru do wyboru.
0
Siemanko Cules. Mam pytanko odnośnie domu z papieru nie chce robic tutaj niepotrzebnie spamu. Mógłby ktoś do mnie napisać na priv kto orientuje się w tym serialu.
0
Dokładnie trochę odpoczynku się przyda od piłki klubowej. Mundial to mundial ta atmosfera, pewnie znowu rodacy będą jeździli z flagami przy samochodach :)
1
Przyszły sezon to jeszcze daleko aczkolwiek ciekawi mnie okienko tranferowe. Ja tam już czekam na mundial! Dokładnie za 2 miechy zaczynamy meczem z Senegalem.
0
Miałem tak w poniedziałek i po jakiś 2 godzinach samo się naprawiło.
1
Ale przezywacie te śmieszne egzaminy gimnazjalne tego nawet nie da się nie zdać. Zobaczysz co to prawdziwy egzamin jak pójdziesz na maturę, a co dopiero jak na studiach przyjdzie czas sesji.
5
Nie zaliczą Ci tego i będziesz musiała powtarzać całą gimnbaze od początku.
0
Jak mawia klasyk, a gdzie Ty tu dociągnięcia widzisz? :D
0
No właśnie gość gra całkiem całkiem, a Ty go chwalisz. Więc odpowiedź nasuwa się sama. Ci co go jeszcze bronią to ja już nie wiem co w nim widzą.
1
A jak może zagrać Gomes?
6
Hhaha teraz wszyscy zadowoleni ze składu dostaniemy bęcki to będzie co on zrobił xd
0
Gomes i Paulinho już nie mogę się doczekać.
1
Sarri tak Ziela chwali, a praktycznie cały czas jest tym 12 zawodnikiem Napoli.
0
Nie mówię, że był słaby ale na pewno nie był bardzo dobry był taki sobie przeciętny.
2
Jak to był dobry mecz to chyba mało piłki w swoim życiu obejrzałeś.
0
Teraz pojechałeś po bandzie chyba nie wiesz jak grają drużyny Conte. To ja już o wale naszego Erniego z resztą nie zwalniajmy go po jednej wpadce.
1
Masz rację tylko wiesz co o tej przebudowie to się mówi co sezon.