1

5 czerwca muszą być podane ostateczne składy.

0

Potwierdzasz info od kolegi wyżej? :P

0

Wszyscy ciśnienie po Ulreichu ale co zrobił Tolisso ja bym bardziej jego winił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mówisz o tym całym Dissblaster? Czy jakoś tak xd

8

Wystarczy, że jako główny jest Lahoz...

0

Z Polskich Wataha zdecydowanie najlepszy polski serial dla mnie.

0

Nie i nawet nie chce sobie tego zacząć wyobrażać.

0

Ale smutek jakoś przebolałem odejście Puyola czy Xaviego ale teraz jest mi bardzo smutno... Szkoda wielka szkoda spokojnie mógł jeszcze z 2 sezony pograć i potem sobie wyjechać do Chin.

0

To już szkoda nerwów i strzelić ryja...

12

Ale Wy marudzicie chyba Jupp trochę lepiej się zna i dobrze, że wystawił taki skład. Recepta na Real jest jedna po prostu ich zaatakować. Głęboko wierzę w Bayern i dzisiaj z całego serca im kibicuje!

0

Roma nie skupi się na tylko na LM bo walczą o LM w przyszłym sezonie z Interem i Lazio.

0

Masz moze link do meczu?

0

Po co bierzesz Liverpool? Skoro dobrze wiesz, że we wtorek mają LM więc dość logiczne jest to, że nie wyjdą najmocniejszym składem. Było tyle innych spotkań do koloru do wyboru.

0

Siemanko Cules. Mam pytanko odnośnie domu z papieru nie chce robic tutaj niepotrzebnie spamu. Mógłby ktoś do mnie napisać na priv kto orientuje się w tym serialu.

0

Dokładnie trochę odpoczynku się przyda od piłki klubowej. Mundial to mundial ta atmosfera, pewnie znowu rodacy będą jeździli z flagami przy samochodach :)

1

Przyszły sezon to jeszcze daleko aczkolwiek ciekawi mnie okienko tranferowe. Ja tam już czekam na mundial! Dokładnie za 2 miechy zaczynamy meczem z Senegalem.

0

Miałem tak w poniedziałek i po jakiś 2 godzinach samo się naprawiło.

1

Ale przezywacie te śmieszne egzaminy gimnazjalne tego nawet nie da się nie zdać. Zobaczysz co to prawdziwy egzamin jak pójdziesz na maturę, a co dopiero jak na studiach przyjdzie czas sesji.

5

Nie zaliczą Ci tego i będziesz musiała powtarzać całą gimnbaze od początku.

0

Jak mawia klasyk, a gdzie Ty tu dociągnięcia widzisz? :D

0

No właśnie gość gra całkiem całkiem, a Ty go chwalisz. Więc odpowiedź nasuwa się sama. Ci co go jeszcze bronią to ja już nie wiem co w nim widzą.

1

A jak może zagrać Gomes?

6

Hhaha teraz wszyscy zadowoleni ze składu dostaniemy bęcki to będzie co on zrobił xd

0

Gomes i Paulinho już nie mogę się doczekać.

1

Sarri tak Ziela chwali, a praktycznie cały czas jest tym 12 zawodnikiem Napoli.

0

Nie mówię, że był słaby ale na pewno nie był bardzo dobry był taki sobie przeciętny.

2

Jak to był dobry mecz to chyba mało piłki w swoim życiu obejrzałeś.

0

Teraz pojechałeś po bandzie chyba nie wiesz jak grają drużyny Conte. To ja już o wale naszego Erniego z resztą nie zwalniajmy go po jednej wpadce.

1

Masz rację tylko wiesz co o tej przebudowie to się mówi co sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?