bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Jeju znowu Ty... masz taką ceche która mnie bardzo irytuje. Jak coś Ci się nie podoba to po co komentujesz? Nie możesz tego zachować dla siebie? Jak ja się czymś nie interesuje to po prostu tego nie komentuje.
38
Drodzy cules mam apel! Przestancie dzisiaj narzekać, krytykować reprezentacje tylko bądźcie z nimi. Ta reprezentacja od pewnego czasu zasłużyła na danie jej naszego wsparcia. Tak jak by dzisiaj grała nasza kochana Barca ubieramy koszulki, szaliki itp i kibicujemy. Bądźmy dzisiaj jedną wielką biało-czerwoną drużyną bez podziałów. Do boju Polacy!!
1
Podolinski i Mierzejewski dwa odkrycia mundialowe TVP.
4
Też czekam już chciałbym żeby była jutro i 20. Ja też wierzę w naszych akurat ta reprezentacja ostatnim czasem zasłużyła sobie na danie jej jeszcze jednej szansy.
0
Żaden Linetty gość jak ubiera koszulkę z orzełkiem zaraz się pali. On chyba nie zagrał jeszcze jednego dobrego meczu w kadrze. Musi wyjść Góral i tam zaorać ten środek pola. Kurzawa na taki mecz na pewno nie wyjdzie. Trochę zbyt duża różnica między meczem o życie na mundialu niż naszą ekstraklapą.
2
Oczywiście ,że tak, a kto tego nie widzi to ma niezłe klapki na oczach.
0
Jakie 4? Co Ty bredzisz przebiegł 7,5 km
8
Ludzie bądźcie obiektywni! Mimo że kocham Leo jest dla mnie numerem 1 w historii. Ale Leo na tym mundialu zawodzi.
0
Jak Wam się podoba mundial?
0
Ech trochę mnie śmieszą te zachwyty nad Ruskami. Spójrzmy na to z kim oni grali. Urugwaj ich zweryfikuje.
0
Oj na pewno Zieliński miewał dobre mecze w kadrze, a Linetty jak dla mnie nie miał jednego dobrego meczu.
0
Podzielam opinię co do Góralskiego
1
Z całym szacunkiem ale Linetty to chyba nie zagrał jeszcze jednego dobrego meczu w kadrze.
0
Dokładnie od Lewego to się odczep. Chyba każdy wie, że to taki typ napastnika który musi dostać podanie. Wczoraj nie dostał kompletnie żadnego. Jedną sytuację miał którą sobie sam wypracował czyli rzut wolny.
0
Zieliński to w ogóle wolne strzela? Bo jeszcze nie widziałem chyba nigdy :)
0
Wszyscy tak lekceważą tych Japonców ale patrząc na skład to są tam znane nazwiska z dobrych europejskich lig.
0
Wiesz co też taki skład chciałem ale to jest zbyt ofensywnie, a tu dzisiaj w środku pola będzie rzeźnia. Sam Krychowiak tego nie ogarnie bo Zielińskiego nie licze.
0
ZEA to raczej nie gra xd
1
U mnie pierwszy kuponik na mundialu tragedia na 6 typów tylko 2 weszły xd
0
Nie no bez przesady będziesz miał naliczane punkty od drugiej kolejki.
1
Ale to wiesz przez cały mecz zawsze pojawia się błędy. Islandia też gdyby nie bramkarz tego meczu by nie zremisowała.
2
Nie no bez przesady Chorwaci, Ruscy (wiem, że rywal był słaby) Australijczycy mi się podobali w organizacji gry.
2
Moim zdaniem tak jak pisze kolega wyżej przy lepszym rywalu w ofensywie może być słabiutko. Zobacz wczoraj co Islandia podchodziła pod pole karne to zaraz było groźnie.
2
Racja zwracam honor :) ale to tak zawsze jest w pierwszej serii gier grupowych, w drugiej już drużyny powinny grać bardziej otwarty futbol.
5
Same remisy? Dopiero jeden był :)
0
Dzisiaj ciekawie zapowiada się mecz Dania-Peru, któraś z tych dwóch drużyn może być czarnym koniem mundialu.
0
Na yt zawsze jest puszczana po około 3 godzinach.
4
Eh, a tacy byliscie pewni na bank przyjdzie, a tu klops. W piłce nie można być niczego pewnym. Osobiście nie płacze, że nie przyjdzie. Teraz marzy mi się Eriksen ale to marzenie się nie spełni.
0
Oj tak jestem za walnąłbyś rekord nad rekordem :D
0
Mowił Ci ktos kiedyś, że irytujący jesteś?Jak Ci nie pasuje to tu nie wchodź. Swoje komentarze zostaw dla siebie.