2

Przynudza? Nie mi bardzo szybko zleciał. Jeden z najlepszych seriali jakie widziałem.

1

Pytanie do uczniów\studentów jak tam wakacje pracujecie czy odpoczywacie? :)

0

Kurde wierzycie w ten transfer Ronaldo? bo ja jakoś ciągle nie mogę w to uwierzyć :P

0

Pracował ktoś może z Was przez agencję locus-security?

0

Dokładnie, a nam jest potrzebny trenerem b. Dobry taktycznie.

1

I jeszcze w środę rusza Final Six siatkarzy

5

Fajny okres się zaczyna mundial wchodzi w decydującą fazę dzisiaj ruszył Wimbledon, a w sobotę rusza Tour de France.

0

Ale czy nie ma racji? Nasze ostatnie okienka transferowe są bardzo przeciętne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po prostu kolega ocenia obecną sytuację, a na ten moment Mbappe zjada Dembele na śniadanie.

0

Ja tam Gmocha nie widziałem.

2

Zawsze mnie dziwią ludzie którzy nie lubią Brazylii.

1

Rudzki miał wczoraj pępkowe więc muszą wytrzeźwieć :)

2

Śledzisz mundial?

1

Witam mam problem strona nie ładuje mi się do końca i nie mogę opowiedzieć na komentarz ktoś miał taki problem?

5

Co wolicie Misja Rosja czy Stan Mundialu? Jak dla mnie zdecydowanie Misja Rosja.

0

Czyli Anglia-Belgia będzie kabaret

0

Ten Japoniec jest taki pewny, że wygrają z nami? Xd już oszczędza zawodników na 1/8 :)

0

Milik z 2 czy 3 mecze grał w podstawie.

1

Kto Ci takich głupot naopowiadał?

1

Wcale z tą średnią bramek nie jest tak źle.

0

Już się tak nie chwal xd

0

Czyli szykuję się kolejne genialne okienko transferowe.

0

Dzisiaj mija dwa lata od meczu ze Szwajcarami ależ jesteśmy w innych nastrojach.

19

Wiecie co jest najgorsze? Ta drużyna przez ostatnie dwa, trzy lata pozwoliła odejść od tego stereotypu jaki był wokół kadry hejt, pośmiewisko itp. Śmiało można było powiedzieć kurde naprawdę mamy fajną drużynę. A teraz eh nie wiem co tu powiedzieć co się stało z tą drużyną? Kompletna klapa znowu cały świat się z nas śmieje. Jest to mój 6 świadomy turniej na którym gra reprezentacja liczę MŚ i Euro i po raz 5 jest totalna kompromitacja. Kurcze nadszedł maj człowiek już odliczał dni do tego mundialu, oglądał filmiki z kadry, czytał doniesienia. Teraz zostaje patrzeć na innych. Smutne to. Ogromny zawód nawet w najgorszych koszmarach bym tego nie założył.

0

Bo gra jako 3 stoper.

0

Przeceniamy tą Kolumbię polecam obejrzeć dzisiejszą misje Rosja trochę się uspokoiłem.

1

Mnie też nie zdziwi...

9

Patriotą od siedmiu boleści to jesteś właśnie Ty! I przestań prawic te swoje życiowe mądrości. Coś dziwnego, że cała Polska dzisiaj żyje meczem Polaków na MŚ, na pewno w innych krajach tak nie jest. Dzisiaj najlepiej ubierz koszulkę Kolumbii i kibicuj.

16

Współczuje Twojej żonie/dziewczynie jak jej pomysły czy to co powie też tak krytykujesz to dziewczyna ma niezłe ciężary na chacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?