0

W przyszły poniedziałek

0

Na żadnym i mecz jest w środę.

0

Na sport 247 już linki po polsku wcieło.

2

Przecież on dopiero co wrócił do treningów.

0

Yyy nie wiem czy wiesz ale rok temu były MŚ na których było chyba 7 lub 8 medali.

0

Kasa? Adamkowi jej nie brakuje. Ambicja to jest wojownik. Ja tam trzymam za niego kciuki!

0

Tak będzie w piątek

0

Ja trochę dalej niż kolega wyżej 120 km

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

U nnie dzisiaj bardzo przyjemnie 21 i wiaterek :)

0

Odpal sobie słownik synonimów i tak co trzecie słowo zmieniaj, szyk zdania też jak najbardziej możesz zmienic. Nam promotor mówił żeby wszędzie dawać przypisy i będzie ok.

0

Dlatego lepiej sobie obejrzeć lekkoatletyke :)

0

A czy kiedyś Gamper był na jedynce? Nie ma nigdzie transmisji, a superpuchar w Canal+

0

Uff udało się Gomesa oddać. Nie mam nic do chłopa ale męczył się zarówno on jak i klub, my kibice. Po prostu chłop tutaj nie pasuje. Ale życzę mu żeby zagrał w Evertonie na miarę możliwości które na pewno ma.

0

Niech oni się streszczaja bo już tam od rana negocjują.

4

Wraca od września będzie w Polsacie.

0

Nie zapomnij o mnie :)

10

Haha beton Suarez, grubo masz. Ten beton dla Barcy strzelił więcej bramek niż Ty przez całe swoje życie na podwórku.

0

Ooo właśnie szukałem tego :)

1

Poda ktoś kod do naszej ligi w Fantasy PL?

15

A co się działo tutaj rok temu? Spina Neymara z Semedo na treningu to były niech spada stąd gwiazdka wielka. Dembele olewa BVB to na LR dobrze robi chce do nas przyjść.

0

Kasa misiu kasa :P

3

To jest proste rozdają innym bo wydali na prawa kupę hajsu i teraz im więcej kablówek od nich weźmie kanały tym większy zysk.

2

Superpuchar będzie na otwartym polsacie.

1

Kanały ruszają w momencie rozpoczęcia IV rundy eliminacji tj 21.08

0

Hłe hłe ale z Ciebie dowcipnis :)

2

Dokładnie nie wiem po co takie gadanie. Każdy wie, że piłka to najpopularniejsza dyscyplina sportu na świecie.

1

Małachowski tak szczekał,że zaprezentują się lepiej niż piłkarze jakoś on tak nie za bardzo lepiej...

0

Dobra nie ma co. Siemano

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?