bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W przyszły poniedziałek
0
Na żadnym i mecz jest w środę.
0
Na sport 247 już linki po polsku wcieło.
2
Przecież on dopiero co wrócił do treningów.
0
Yyy nie wiem czy wiesz ale rok temu były MŚ na których było chyba 7 lub 8 medali.
0
Kasa? Adamkowi jej nie brakuje. Ambicja to jest wojownik. Ja tam trzymam za niego kciuki!
0
Tak będzie w piątek
0
Ja trochę dalej niż kolega wyżej 120 km
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
U nnie dzisiaj bardzo przyjemnie 21 i wiaterek :)
0
Odpal sobie słownik synonimów i tak co trzecie słowo zmieniaj, szyk zdania też jak najbardziej możesz zmienic. Nam promotor mówił żeby wszędzie dawać przypisy i będzie ok.
0
Dlatego lepiej sobie obejrzeć lekkoatletyke :)
0
A czy kiedyś Gamper był na jedynce? Nie ma nigdzie transmisji, a superpuchar w Canal+
0
Uff udało się Gomesa oddać. Nie mam nic do chłopa ale męczył się zarówno on jak i klub, my kibice. Po prostu chłop tutaj nie pasuje. Ale życzę mu żeby zagrał w Evertonie na miarę możliwości które na pewno ma.
0
Niech oni się streszczaja bo już tam od rana negocjują.
4
Wraca od września będzie w Polsacie.
0
Nie zapomnij o mnie :)
10
Haha beton Suarez, grubo masz. Ten beton dla Barcy strzelił więcej bramek niż Ty przez całe swoje życie na podwórku.
0
Ooo właśnie szukałem tego :)
1
Poda ktoś kod do naszej ligi w Fantasy PL?
15
A co się działo tutaj rok temu? Spina Neymara z Semedo na treningu to były niech spada stąd gwiazdka wielka. Dembele olewa BVB to na LR dobrze robi chce do nas przyjść.
0
Kasa misiu kasa :P
3
To jest proste rozdają innym bo wydali na prawa kupę hajsu i teraz im więcej kablówek od nich weźmie kanały tym większy zysk.
2
Superpuchar będzie na otwartym polsacie.
1
Kanały ruszają w momencie rozpoczęcia IV rundy eliminacji tj 21.08
0
Hłe hłe ale z Ciebie dowcipnis :)
2
Dokładnie nie wiem po co takie gadanie. Każdy wie, że piłka to najpopularniejsza dyscyplina sportu na świecie.
1
Małachowski tak szczekał,że zaprezentują się lepiej niż piłkarze jakoś on tak nie za bardzo lepiej...
0
Dobra nie ma co. Siemano
0
https://anglia.goal.pl/353711-coutinho-trenowal-z-brazylia.html proszę bardzo potwierdzenie