bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :)
0
Jak to jest z Sonem żeby nie iść do woja Korea musi wygrać czy medal wystarczy?
1
Czemu już chłopaka skreślasz? on ma dopiero 18 lat. Dla mnie to nic dziwnego jak go wypożyczą, chłopak pozna ligę otrzaska się.
0
Wtedy tak powinna dać radę :) myślałem, że szukasz na okregowy puchar Polski. Gram w okręgówce i naprawdę poziom sędziowania jest żenujący.
0
Już Ci współczuję niestety ci panowie w niższych ligach o sedziowaniu nie mają zielonego pojęcia.
0
Wbijajcie do La Liga Fantasy https://fantasy-liga.com/en/index.php kod tsdwWp3DW5mS
0
Nie lepiej poczekać 4,5 kolejek i zobaczyć kto jak gra?
0
Siemanko Stworzyłem ligę w Fantasy La Liga tak aby można było od 2 kolejki zacząc zbierać punkty. Serdecznie zapraszam, wbijajcie :) kod tsdwWp3DW5mS https://www.fantasy-liga.com/en/index.php
0
Wbijajcie do Fantasy La Liga :)
0
Tak praktycznie identyczne.
0
Siemanko wiem, że powstała już liga w Fantasy La Liga ale z tego co widziałem jest tam mało osób. Stworzyłem ligę tak aby można było od 2 kolejki zacząc zbierać punkty. Serdecznie zapraszam, wbijajcie :) kod tsdwWp3DW5mS https://www.fantasy-liga.com/en/index.php
5
Crystal Palace całkiem przyjemne się ogląda.
1
Każde UFC jak do tej pory było w Polsacie za darmo.
0
30 sierpnia
0
Ale Wisłą to Ty sobie twarzy nie wycieraj
0
Widziałem,że grałeś w Poloni Chodziez to prawda?
0
Kto normalny w obecnej formie stawia na United? :)
6
Jeszcze Teododrczyk doszedł. Najwięcej bramek strzeli zdecydowanie Milik.
6
Wow rzeczywiście masz się czym chwalić, że poszedles spać. Odpal sobie fife i tam sobie graj swoją piękną piłkę.
0
No i co wygrali w zeszłym sezonie coś oprócz ligi?
7
Wszyscy są rozpieszczeni po erze Guardioli i teraz nic im nie pasuje. Niestety ale tiki taka w dzisiejszym futbolu juź odeszła do lamusa.
9
Może tak być. Co jak co ale w Napoli ma mu kto piłki dogrywać.
1
W końcówce sezonu już grał dość regularnie.
0
Czyli Kownacki ława
2
Legia dzisiaj awansuje
0
Już nie jest redaktorem naczelnym PS.
4
Troszeczkę pokory w piłce nie ma nic pewnego. Od 3 lat po każdym losowaniu LM czytałem opinię z nimi na pewno przegrają. Jak sie skończyło? Wszyscy wiemy. Jak po jednym meczu wyciagasz takie wnioski to naprawdę Twoja wiedza o piłce musi być przeogromna.
1
Nie wiem czy wiesz ale te mecze o 22 15 będą tylko i wyłącznie w pierwszej i drugiej kolejce.
33
Więcej znaków zapytania nie mogłeś dodać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika