0

Dzięki :)

0

Jak to jest z Sonem żeby nie iść do woja Korea musi wygrać czy medal wystarczy?

1

Czemu już chłopaka skreślasz? on ma dopiero 18 lat. Dla mnie to nic dziwnego jak go wypożyczą, chłopak pozna ligę otrzaska się.

0

Wtedy tak powinna dać radę :) myślałem, że szukasz na okregowy puchar Polski. Gram w okręgówce i naprawdę poziom sędziowania jest żenujący.

0

Już Ci współczuję niestety ci panowie w niższych ligach o sedziowaniu nie mają zielonego pojęcia.

0

Wbijajcie do La Liga Fantasy https://fantasy-liga.com/en/index.php kod tsdwWp3DW5mS

0

Nie lepiej poczekać 4,5 kolejek i zobaczyć kto jak gra?

0

Siemanko Stworzyłem ligę w Fantasy La Liga tak aby można było od 2 kolejki zacząc zbierać punkty. Serdecznie zapraszam, wbijajcie :) kod tsdwWp3DW5mS https://www.fantasy-liga.com/en/index.php

0

Wbijajcie do Fantasy La Liga :)

0

Tak praktycznie identyczne.

0

Siemanko wiem, że powstała już liga w Fantasy La Liga ale z tego co widziałem jest tam mało osób. Stworzyłem ligę tak aby można było od 2 kolejki zacząc zbierać punkty. Serdecznie zapraszam, wbijajcie :) kod tsdwWp3DW5mS https://www.fantasy-liga.com/en/index.php

5

Crystal Palace całkiem przyjemne się ogląda.

1

Każde UFC jak do tej pory było w Polsacie za darmo.

0

30 sierpnia

0

Ale Wisłą to Ty sobie twarzy nie wycieraj

0

Widziałem,że grałeś w Poloni Chodziez to prawda?

0

Kto normalny w obecnej formie stawia na United? :)

6

Jeszcze Teododrczyk doszedł. Najwięcej bramek strzeli zdecydowanie Milik.

6

Wow rzeczywiście masz się czym chwalić, że poszedles spać. Odpal sobie fife i tam sobie graj swoją piękną piłkę.

0

No i co wygrali w zeszłym sezonie coś oprócz ligi?

7

Wszyscy są rozpieszczeni po erze Guardioli i teraz nic im nie pasuje. Niestety ale tiki taka w dzisiejszym futbolu juź odeszła do lamusa.

9

Może tak być. Co jak co ale w Napoli ma mu kto piłki dogrywać.

1

W końcówce sezonu już grał dość regularnie.

0

Czyli Kownacki ława

2

Legia dzisiaj awansuje

0

Już nie jest redaktorem naczelnym PS.

4

Troszeczkę pokory w piłce nie ma nic pewnego. Od 3 lat po każdym losowaniu LM czytałem opinię z nimi na pewno przegrają. Jak sie skończyło? Wszyscy wiemy. Jak po jednym meczu wyciagasz takie wnioski to naprawdę Twoja wiedza o piłce musi być przeogromna.

1

Nie wiem czy wiesz ale te mecze o 22 15 będą tylko i wyłącznie w pierwszej i drugiej kolejce.

33

Więcej znaków zapytania nie mogłeś dodać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?