bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to Święcicki opowiadał :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
W Szczecinie szykuję się potęgą siatkarska.
0
Zanim krytykujesz doczytaj gdzie wuja był trenerem.
0
I co Bereś gra? Gra. Stanowski 11/11.
0
Ja słyszałem, że jest ok. Niby na pewno nie zagra Krychowiak. Z resztą Stanowski też twierdzi, ze Bereś zagra.
0
Wszystko jest ok. Jest zdolny do gry. I pewnie zagra dzisiaj. Insigne już nie raz czapka nakrył.
0
Bereś albo regularnie grający w Wiśle Pietrzak.
0
Na samej górze kolega podał skład Stanowski trafia ostatnio 11 na 11. Kuba na pewno wejdzie. Reca? Przecież ten koleś nie ma rytmu meczowego. Zagrał we wrześniu gdzie jeszcze w miarę rytm miał po sparingach w okresie przygotowawczym. Teraz jest 14.10 czas leci, a rytmu meczowego nie ma. Ostatni mecz zagrał 11.09. Kadra to nie miejsce na łapanie minut. Jędrzejczyk? Kolejny znakomity wybór Brzeczka dla niego idealna pozycja w tej chwili to ŚO. Szybkość mu spada to nie jest już piłkarz na bok obrony. W Legii już cały czas na stoperze gra.
0
Dzisiaj Kuby nie będzie. Chłopak zagrał w całym sezonie w klubie 90 minut! To jest najważniejsza drużyna w Polsce i sorry ale taki gość nie może grać w pierwszym składzie. Mundial pokazał skończmy z graniem zawodnikami którzy nie grają w klubach! Skoro nie mamy LO to przestawiam Beresia na LO, a na prawą daje Kedziore albo Olkowskiego.
0
Ujdzie? Dla mnie ten skład jest tragiczny. Cóż to będzie za kreacja w drugiej lini... Na jakiej podstawie gra Reca?
0
Mało było debat na których obiecywano złote jaja? a co wyszło? NIC.
0
Nie jestem z Wawy i szczerze głęboko wali mnie kto tam wygra. Poza tym serio przywiazujesz uwagę fo takich debat? Oni tylko mocni w gębie sa, w czynach już niestety nie za bardzo.
0
Podziwiam!
13
Serio to oglądasz? Szacun.
0
Jakie 3-5-2? Teraz pojechales po całości. Brzeczek powiedział że nie będziemy grać 3 z tyłu. To jest na papierze 4-3-1-2.
4
Ja też długo bronilem Valverde ale już straciłem do niego cierpliwość. Facet zupełnie nie wie co ma robić, kompletnie nie potrafi dysponować piłkarzami których ma. Powiedz mi dlaczego gra zupełnie bez formy Rakitic? O Pique to już nie wspomnę. Wystawienie na bok obrony 34 letniego stopera to jest calkiem kompletnie nie zrozumiałe. Czy on wie, ze w Barcelonie istnieje cos takiego jak La Masia? Gdzie i kiedy ten Miranda ma zagrac jak nie w meczu z ostatnią w tabeli druzyna? Denis na ławce kosztem Malcoma. On nie potrafi reagować widzi, ze gra z przodu się nie klei z Valencia pierwsza zmianę robi w 82 minucie jeszcze ściągając czołowego piłkarza z boiska. Widzisz w tym jakiś sens? Bo ja nie widzę żadnego. Zeszły sezon do pewnego momentu wygladalo to całkiem fajnie, po tym jak odszedł Neymar poukladał to dobrze. Ale przyszła wiosna i gość zapomniał, ze trenuje Barcelonę, a nie Bilbao. Kompletnie piłkarzy zajechał. Mówisz, że nasza kadra nie jest taka mocna to powiedz mi czy w 2015 oprócz mocnej 11 mieliśmy dobrą ławkę? Teraz mamy o wiele szerszą kadre. Prawda jest taka, że Barcelona Valverde zamiast z miesiąca na miesiąc robi się lepsza robi się co raz słabsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Długo broniłem Valverde ale moja cieprliwość do niego już powoli się kończy. Chłop kompletnie nie wie co ma robić.
1
On go nie zlekceważył po prostu Khabib pokazał mu kto jest nr 1 na świecie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Za dużo tego gdyby. Wygrali? Wygrali. Kto będzie pamiętał za 20 lat w jakim stylu? Oprócz nas kibiców Barcelony nikt o tym nie będzie pamiętał.
0
Ale nie pisz głupot, że nie gra w klubie. Dlaczego nic o Recy nie napiszesz?
1
Grosik od cztrech spotkań gra regularnie. Najpierw doczytaj, sprawdź, a potem komentuj.
3
Jak już to Smarzowski
1
Taktyk :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Swedrowski i Drzyzga mistrzowie komentarzu!
Drzyzga:Nie ściągam, nie piore koszuli najwyżej będę smierdział jak cap trudno.
Swedrowski:Wojtek nie ściągaj po mistrzostwach kupię Ci 10 kg proszku :)
1
Kiedy będzie kalendarz? :D
0
Teraz canal + ma prawo do wyboru meczu kolejki. Jakbyś nie wiedział co kolejke się to zmienia.