2

Sane to raczej w City gra :)

0

Przecież Pola dzisiaj nie było.

0

Haha poleciales po całości ziomek z tym, że Dias lepszy od De Ligta w wyprowadzeniu piłki. Dowaliles jak łysy grzywa o kant kuli ale muszę Ci oddać rozbawiles mnie już dawno takiego śmiesznego żartu nie czytałem :)

0

Na pewno milion razy ciekawsza. Skoro dla Ciebie nie jest aż tak ciekawa to po czorta oglądasz?

0

Zawsze mnie zastanawiał fenomen tego sportu. Dla mnie chyba najnudniejszy sport jaki może być.

1

Gdzie Ty widzisz tydzień wolnego? Jakoś ja widzę że grają 26.04

0

Hazard w mojej opinii zawodzi w kluczowych meczach więc wolę niech kupią jego niż np. Neymara.

0

Nie obaj z całym szacunkiem ale Szpaka już nie da się słuchać. Duet Laskowski- Podoliński to jest obecnie TOP duetów w Polsce.

0

Tyle lat oglądam LM ale jeszcze nie widziałem żeby dwa mecze były dwa razy we wtorek zawsze jest zamiennie. Pomyśl trochę to nie boli :)

0

Raczej na środowy :)

0

Tylko, że Święcicki powiedział jakieś 2-3 tygodnie temu w La Liga Loca, że dla niego najlepszym piłkarzem na świecie jest Messi.

4

Weź ten pseudo bolid z avka wywal :)

0

Taktyk

1

United odpadł z pucharu Anglii więc weekend mają wolny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, 8

0

Racja dopiero teraz zauważyłem tak jak kolega pisze niżej krew poleci na twarz Blachy czyli ktos zastrzeli tego typa co się zatrzymał pewnie Sikora. Ale dobry odcinek dzisiaj był.

0

Kurła co oni Blache usmiercą?

0

W czerwcu to my jedziemy do Macedonii.

62

U 23? Jaki to ma sens? Piłkarze w tym wieku w normalnych krajach są już gwiazdami swoich drużyn. W tym wieku trzeba grać z seniorami.

0

Ruiz ma świńska grype z Milikiem to przypuszczenia.

2

Podrzuci ktoś link z KSW na priv? z góry dzięki.

0

Mam ogromną prośbę. Mógłby mi ktoś wysłać na priv link do meczu? Z góry dzięki.

1

Mam ostatnio duży problem ze znalezieniem dobrej transmisji spotkań w necie. Gdzie oglądacie?

0

Podasz link?

0

Trudno żeby nie miał skoro Kuba dopiero miesiąc gra. Ja piszę o samym 2019 roku.

1

Z powołanych skrzydłowych w 2019 tylko Grosik ma od niego lepsze liczby.

49

Co? Przecież sędziował mecz w Paryżu przegrany 0:4. Do tego 0:3 z Juve i 1:1 z Interem.

55

Woww powinieneś dostać nagrodę najglupszy komentarz roku.

0

Gdzie teraz najczęściej oglądacie mecze w necie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?