bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sane to raczej w City gra :)
0
Przecież Pola dzisiaj nie było.
0
Haha poleciales po całości ziomek z tym, że Dias lepszy od De Ligta w wyprowadzeniu piłki. Dowaliles jak łysy grzywa o kant kuli ale muszę Ci oddać rozbawiles mnie już dawno takiego śmiesznego żartu nie czytałem :)
0
Na pewno milion razy ciekawsza. Skoro dla Ciebie nie jest aż tak ciekawa to po czorta oglądasz?
0
Zawsze mnie zastanawiał fenomen tego sportu. Dla mnie chyba najnudniejszy sport jaki może być.
1
Gdzie Ty widzisz tydzień wolnego? Jakoś ja widzę że grają 26.04
0
Hazard w mojej opinii zawodzi w kluczowych meczach więc wolę niech kupią jego niż np. Neymara.
0
Nie obaj z całym szacunkiem ale Szpaka już nie da się słuchać. Duet Laskowski- Podoliński to jest obecnie TOP duetów w Polsce.
0
Tyle lat oglądam LM ale jeszcze nie widziałem żeby dwa mecze były dwa razy we wtorek zawsze jest zamiennie. Pomyśl trochę to nie boli :)
0
Raczej na środowy :)
0
Tylko, że Święcicki powiedział jakieś 2-3 tygodnie temu w La Liga Loca, że dla niego najlepszym piłkarzem na świecie jest Messi.
4
Weź ten pseudo bolid z avka wywal :)
0
Taktyk
1
United odpadł z pucharu Anglii więc weekend mają wolny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, 8
0
Racja dopiero teraz zauważyłem tak jak kolega pisze niżej krew poleci na twarz Blachy czyli ktos zastrzeli tego typa co się zatrzymał pewnie Sikora. Ale dobry odcinek dzisiaj był.
0
Kurła co oni Blache usmiercą?
0
W czerwcu to my jedziemy do Macedonii.
62
U 23? Jaki to ma sens? Piłkarze w tym wieku w normalnych krajach są już gwiazdami swoich drużyn. W tym wieku trzeba grać z seniorami.
0
Ruiz ma świńska grype z Milikiem to przypuszczenia.
2
Podrzuci ktoś link z KSW na priv? z góry dzięki.
0
Mam ogromną prośbę. Mógłby mi ktoś wysłać na priv link do meczu? Z góry dzięki.
1
Mam ostatnio duży problem ze znalezieniem dobrej transmisji spotkań w necie. Gdzie oglądacie?
0
Podasz link?
0
Trudno żeby nie miał skoro Kuba dopiero miesiąc gra. Ja piszę o samym 2019 roku.
1
Z powołanych skrzydłowych w 2019 tylko Grosik ma od niego lepsze liczby.
49
Co? Przecież sędziował mecz w Paryżu przegrany 0:4. Do tego 0:3 z Juve i 1:1 z Interem.
55
Woww powinieneś dostać nagrodę najglupszy komentarz roku.
0
Gdzie teraz najczęściej oglądacie mecze w necie?