bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możemy tylko najpierw trzeba kupić klasowego PO bo dla mnie Roberto gra na tej pozycji dobrze ale nie jest to top.
0
Można wypróbować na 9 Dembele, Malcoma, Leo może grać na 9 na słabszych rywali można powołać Abela, ale nie cały sezon tłucze Suarez który od marca gra na oparach. Myślisz,że Boateng przyszedł bez zgody Valverde? Coutinho nie jest pomocnikiem? Widziałem masę spotkań Cou na pozycji takiej jak grał u nas Andres tj. W 3 osobowym bloku bliżej lewej strony czy to w Liverpoolu czy to w reprezentacji. Kto ciągnął grę Brazylii na mundialu w Rosji? Jednym z najlepszych graczy w Brazylii był Cou na jakiej pozycji grał? SP bliżej lewej strony. Puig. Chłopak musi zbierać minuty w pierwszej drużynie mało jest spotkań ze słabszymi drużynami w których może wejść na 20 minut? Alena. Tutaj się zupełnie nie zgodzę. Pokazał, że ma duży potencjał. Śmiało w 3 pomocników ss sobie radę.Malcom. Pomyłka? Tego chłopaka nawet nie ss się ocenić racjonalnie. Ile on zagrał ważnych spotkań? 1? Z Realem w którym dał radę.Semedo. Tutaj też zupełnie się nie zgodzę w porównaniu z poprzednim sezonem zrobił duży postęp. Na pewno jest w lepszej formie niż Roberto. Ok mało daje z przodu ale pamiętasz czasy Alvesa i Abidala? Też Abidal nie błyszczał z przodu, a Alves odwrotnie i fajnie to się sprawdzalo. Teraz to samo jest w duecie Alba-Semedo.
1
Pogoń Szczecin
0
U Valverde sobie nie pograją.
3
Dlaczego go szatnia wspiera? Bo nic się nie zmieni.
0
Nie mów mi, że wyciągnął wnioski jakby tak było teraz tej rozmowy by nie było. W takich meczach przy zaliczce aż się prosi wyjść składem który przede wszystkim pogra piłką, poszanuje ją. Pytasz jaki bym skład wystawił? Proszę bardzo Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busi, Rakitic, Vidal, Arthur, Leo, Suarez. Zawodnicy zawalili i to bardzo dlatego potrzebne sa zmiany. Jeśli zostanie Valverde co się zmieni? Nic. Dalej święte krowy typu Busi, Rakitic będą grali w pierwszym składzie. Zmieni się jedno w środku pola za Arthura wejdzie Frenkie. Suarez dalej będzie tluk wszystko po 90 minut obojętnie czy zagramy z Realem czy z Levante. Coutinho dalej będzie wystawiany na skrzydle bo po co spróbować go na pozycji Iniesty? Środek pola musi być u Pana Valverde zabetonowany. Malcom dalej w nagrodę za dobry mecz z Realem następny miesiąc spełni na ławce. Puig dalej będzie grał w 3 lidze. Alena nadal będzie wchodził w 90 minucie.
3
Kurde czemu Ty go tak bronisz? Tak bardzo podoba Ci się meczenie buły z drużynami pokroju Levante na CN? Podejście zawodników? Właśnie ja mam tutaj inne zdanie. Kto nakreśla taktykę? Bo ja nie sądzę żeby piłkarze sami z siebie grali tak pragmatycznie. Wystawianie tercetu w środku pola Busi-Rakitic-Vidal to jest harakiri.Gdzie DNA Barcelony? On czasami zapomina,że jest trenerem Barcelony, nie Bilbao. Cały sezon pierdzielił, że wyciągnął wnioski z meczu z Romą i jak Twoim zdaniem wyciągnął wnioski?Żeby było jasne piłkarze są też winni bo zawalili po całości. Czy nie widział co się dzieje na boisku? Dlaczego zaczął reagować przy wyniku 0-3?
0
Ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Powiem Ci tak na koniec. Długo broniłem Valverde ale już mam go dość. Jeśli on nie zostanie zwolniony to będzie to wielka kompromitacja zarządu. Nie wyobrażam sobie dalej jego pracy. Tak naprawdę to sam powinien podać się do dymisji ale widocznie dla niego takie dwie kompromitacje to nic takiego.
0
Kiedy ten Puig, Alena czy Wague mają grać? Jak nie w takim meczu. W presezonie?
3
Dobrze trafiłeś bo mam. Ty wyślij na scouta jak dla Ciebie Ruben Dias jest lepszy niż De Ligt :)
0
Przepraszam bardzo, a o co był mecz z Getafe? Widziałeś skład na ten mecz? Ze składem na rewanż też się bardzo pomylił. Obowiązkiem było wyjść 4-4-2 z Arthurem kosztem Cou (który w takiej formie nie ma prawa wyjść w pierwszym składzie) oraz Semedo zamiast Roberto na PO. Oddali pole? Jak myślisz kto im kazał tak grać? Z takim środkiem pola czego się spodziewaleś?
26
Podziwiam ludzi którzy jeszcze bronią Valverde. Frenkie pewnie sobie tyle pogra, że hej. Busi-Vidal-Rakitic i jedziemy. Mecz z Getafe o pietruszkę, a on nawet Puigowi nie daje boiska powachac...
0
Leo też znika ale mimo wszystko robi chyba troszeczkę więcej niż Hazard :)
8
Z tym się nie zgadzam,że jest lepszy. Dla mnie Mbappe i Neymar sa lepszymi pilkarzami. Hazard często w najważniejszych meczach znika.
0
I dobrze niech idzie wolę jeśli Real kupi jego niż Neymara czy Mbappe.
0
Lepiej sobie zagrać słabszym klubem i zrobić z niego potęgę to dopiero jest frajda.
0
Jeny ale Ty bronisz tego Valverde. Dzisiejszy skład na mecz też Ci się podobał? Bo dla mnie to był mało śmieszny żart. Nie wiem jak Ty ale ja już jestem zmęczony tym pragnatyzmem Barcelony za Valverde.
0
Ostatnia kolejka jest za tydzień, a mecz Lech-Lechia jest środę w kolejce przed ostatniej :)
0
Nie wierzę co ten gość robi? Pomoc znowu cóż to będzie za kreacja. Bartomeu skończ te meki...
10
Pewnie zostawmy go. Przygotujmy się już na 3 kompromitację za rok. I co z tego, że przyjdzie Frenkie jak będzie grało trio Rakitic-Busi-Vidal. Długo bronilem Valverde ale mam go już dość.
0
Gdzie Ty to wyczytales? Nie ma to jak przeinaczac.
0
Moim zdaniem rezygnacja z Jovicia jest błędem. Dla mnie jest to naturalny następca Suareza co ciekawe Cwiakała nawet ostatnio mówił, że Jovic idealnie do nas pasuje. Kogo kupimy? Nie mam pojęcia ciężko teraz znaleźć na rynku dobrą 9, a Suarez ma już 32 lata i trzeba już się rozglądać za następcą.
0
Słabiutko Barcelona tylko 67 bramek w sezonie.
6
Jak najbardziej!
0
Borek jutro komentuje finał PP więc ciężko byłoby mu wrócićj utro do 16
0
Od Kiedy canal + ma coś wspólnego z polsatem?
0
Nie martw się chłopaki będą tyrać całe 90 minut.
0
Dziwne bo ja tam oglądałem cały mecz w HD były dwa sciecia po około 10 sekund podczas całej transmisji.
0
Na pewno jakby Ciebie posadzili w Misji Futbol to odcinek od razu merytorycznie o 100% wyższy poziom by miał.
3
Co do meczu z Liverpoolem widze, że panują mieszane odczucia. Jedni są pewni awansu drudzy mają dosłownie pełne gacie. Ja jestem gdzieś po środku oczywiście Liverpoolowi należy się respekt, szacunek uważam, że będą naszym najtrudniejszym rywalem w tym sezonie ale jeśli ktoś pownien się kogoś bardziej bać to jest to Liverpool. Dlaczego? Ponieważ to u nas gra najlepszy piłkarz na świecie. Szanse oceniam 60%-40% na naszą korzyść.