4

@KamQiX Za Pepa by już go w klubie nie było.

0

@Chwytliwy Człowiek z kulturą osobistą takich "pierdoł" przestrzega jak pisanie Cię, Ciebie, Tobie, Ty.

0

@Chwytliwy Szacunek do drugiego człowieka się kłania :)

0

@Grzesior667 Masz rację to by był śmiech na cały świat.

1

@Grzesior667 A Ci którzy go nie chcą w momencie jego przyjścia i strzelenia przez niego bramki w ważnym meczu będą go pierwsi wychwalali :)

0

@Chwytliwy W wielu wywiadach Lewy mówi, że dopuszcza opcje zakonczenia kariery w Bayernie albo w MLS. Poza tym Lewy zarabia w Monachium chyba 18 mln euro rocznie myślisz,że BVB stać na taką pensje? Ale serio rozbawiłeś mnie z tym :) Jeszcze jedna rzecz. Jesteś kolejna osobą tutaj, która pisze ty z małej litery. Nie uczyli w szkole, że to forma grzecznosciowa i pisze się z dużej litery?

0

@Chwytliwy Chłopie na pewno nie wróci zakończy karierę w Bayernie albo pójdzie na koniec do MLS. Robie screena i zobaczymy :)

0

@Chwytliwy Co, że Lewy wróci do BVB? Haha lepszego dowcipu w tym tygodniu nie słyszałem :)

0

@Chwytliwy Xd przecież to oczywiste, że Lewy nie wróci do BVB.

0

@Chwytliwy Nawet jak by tak grał jak z Augsburgiem to mu brakuje do Lewego. Poza tym to tylko Augsburg :)

6

@Chwytliwy Lewy>> Paco

1

@Cule92 Paqueta, Suso

0

@PatrykBarcelona Oj prawda Jola nóżki fajne ma :)

1

@bartekvisca szczególnie z przodu mamy bardzo szeroką kadrę 1 skrzydłowy.

0

@Janiama Jakie jest Twoje zdanie w sprawie powrotu Neymara?

1

@Janiama Ja Ci zadałem proste pytanie w niedzielę na które nie potrafiles odpowiedzieć. Może powtórzę. Wymień mi piłkarzy których w Barcelonie rozwinął Valverde? Pozdrawiam.

8

@DC7 Nic wielkiego osobiście w tym chłopaku nie widzę. Podjarka bo strzelił dwie bramki 15 drużynie ligi Japońskiej. Z Arsenalem i Napoli wyglądał bardzo słabo.

0

Podsumujmy. Zostajemy z Leo który jest bez okresu przygotowawczego, Griezmannem, Rafinhą i Perezem. Jak tam kadra kompletna?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VamosRakieta Ale przecież mamy kadrę kompletną... Po co ten Neymar?

0

@BarcaInfo To już liga jest?

5

@Janiama Nie no pewnie chwalmy go przecież jest tak cudownie. Widzisz akurat mam grupkę dzieciaków i przede wszystkim mam do nich jedno przesłanie bawcie się piłką. Kto wystawia środek pola w Barcelonie Rakitic-Busquets-Vidal? To jest Barcelona czy Bilbao? Na pewno Valverde nie ma nic do powiedzenia w sprawie transferów. Na pewno Valverde nie chciał ani Paulinho ani Vidala. Całe szczęście, że mu Bartek Williana nie ściągnął. Coutinho zaginął w akcji? Gdyby wystawiał go na normalnej pozycji byłoby inaczej. Puig. Po co on lepiej tłuc Vidalem i Rakiticiem. Semedo teraz podstawy PO? Przecież to jest żart. Tego chłopaka dawno w klubie nie powinno być. Co do krytyki trenera to rozumiem, że Xavi też zrobił źle, że skrytykował Valverde?Mam do Ciebie prośbę. Nie rób tutaj z siebie nie wiadomo jakiego fachowca od piłki. Chcesz bronic Valverde? proszę bardzo chcesz dalej oglądać Barcelone nijaką? Prosze bardzo ale nie dziw się, że ludzie już mają tego dość. To by było na tyle. Pozdrawiam.

6

@Janiama Rzeczywiście my nic nie wiemy tylko Ty się znasz. Akurat sam gram w piłkę przy okazji mam papiery trenerskie więc nie rób tutaj z siebie alfy i omegi.

3

@MarioVeB! Xd dzięki za miłą pogawedkę.

5

@Janiama Chcą żeby został bo za dobrze z nim mają proste! Rzeczywiście Valverde żadnej winy nie ponosi jest bez skazy. Odpowiedz mi na proste pytanie. 2 lata pracy Valverde i jaki ten zespół ma styl? Bo ja nie wiem. I jeszcze drugie pytanie o wielkości trenera świadczy jak rozwija piłkarzy. Powiedz mi proszę kto u Valverde się rozwinął?

4

@MarioVeB! Nie mam problemu. Napisałem jak jest.

3

@Janiama Z Valverde też grałeś czy może był Twoim trenerem? Podziwiam Cię, że go tak bronisz. Powiedz mi jaki ta drużyna Valverde od dwóch lat ma pomysł na grę? Piłka do Leo i co będzie to będzie. Liverpool i Roma już pokazali jak wystarczy zagrać z Barceloną. Valverde oprócz Alby przez dwa lata nie rozwinął żadnego piłkarza. Cou teraz pójdzie do Bayernu i będzie tam gwiazdą.

7

@MarioVeB! Ty piszę się z dużej litery. Po drugie napisałem swoje zdanie, żadnego problemu nie mam ale Ty jak zwykle masz.

1

@Janiama Ale tu nie chodzi o to, że życzą porażek żeby wyleciał trener. Osobiście nie jestem za Valverde ale życzę mu wygrania trypletu. Ale za Valverde nie ma kompletnie żadnego pomysłu na grę. Ja chce tylko powrotu Neymara niczego wiecej. Okres przygotowawczy? Właśnie dochodzimy do sedna. Ile oni trenowali? Po świecie się najezdzili i brali udział w jakiś imprezach. Tydzień Azja, Tydzień Stany szkoda, że jeszcze do Australii nie polecieli. Oby ten okres przygotowawczy nie wyszedł nam bokiem.

2

@Janiama A Ty dalej Valverde bronisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?