bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Gwiazd? Taki Semedo to gwiazda? Podziwiam Cię, że taki w Tobie optymizm. Wolę żeby szanse dostał Perez nic kombinować z ustawieniem.
0
@Janiama Jak Semedo ma grać w ataku jako główny skrzydłowy to naprawde źle się dzieje w tym klubie.
0
@gumaz Za tydzień
0
@MichalZZZ 0-0 po bezbarwnej.
0
@Janiama Świetny pomysł. Semedo i wahadło? Wahadlowy musi coś dawac do przodu. Jego gra będzie się opierała na grze do tyłu.
0
@ViscaBarca123 Z racji tego, że sledzisz mecze Barcy B powiedz mi co sądzisz o Perezie? Bo ja jakoś nie jestem do niego przekonany.
0
@jacobFCB Jak za ME bardzo fajna cena, opłaca się.
1
@Chwytliwy Dzięki za przemiła dyskusje :) Pozdrawiam. Miłej soboty :)
0
@LuisSalvano Też jestem zwolennikiem powrotu Neymara ale on nie wróci.
0
@Chwytliwy Różnica między 10 mln, a 18 mln jest dość spora. Kwota za transfer. Myślę, że spokojnie koło 80-90 mln euro czy BVB wydaje tyle na jednego piłkarza? Ty w ogóle sledzisz Bayern? Serio myślisz, że Bayern posadzi Lewego na ławkę? Lewy w Bayernie ma taką samą pozycję jak Leo u nas. Werner? To nie jest typowa 9. Wszystko Twoje argumenty zostały zbite. Dzięki za rozmowę.
P.S Nie odpowiadaj na komentarz. Pozdro.
0
@jacobFCB Tak z ciekawości ile bilet?
2
@SeeleyBooth Zdecydowanie Adamek mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych .
0
@jacobFCB Ale w niedzielę nie grają xd
0
@Chwytliwy Już dawno ją wygrałem zapytał byś się 10 osób czy Lewy wróci do BVB to może 2 by rozwazylo taką ewentualność. W przeciwieństwie do Ciebie podałem trzy argumenty, a Twoje argumenty opierają się na tym, że Hummels i Gotze wrócili. Dobra już nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji. Pozdro. Dzisiaj Serie A rusza :)
0
@Chwytliwy Czyli zmieniłeś zdanie na nie wróci raczej. Robisz postępy :)
0
@jacobFCB Jutro z Portugalią :)
0
@Chwytliwy Jakie są przesłanki rzekomego powrotu Lewego do BVB? Pierwsze słabszy klub niż obecny w którym gra, drugi kasa BVB na pewno stać na płacenie 18 baniek za sezon. Człowiek zejdź na ziemię.
0
@Chwytliwy Ale ten wątek jest absurdalny i dla mnie to jest śmieszne. A Ty zapoznales się z zasadami grzecznoscowymi w języku Polskim? :)
0
@MesQueUnClub96 Nie do końca bo może się wyjaśnić wszystko 02.09 :)
0
@Chwytliwy I jak za rok BVB? Xd
0
@tbas w Barcie? Jaka to odmiana?
3
@Azi Oby niedzielny mecz obejrzał już z trybun CN :)
0
@NeroTFP 3-3 bramki dla nas Boniek x2, Wilimowski dla Węgrów Puskas x3, a jaki jest Twój typ? :)
5
@msmsms Gość ostatnią bramkę lub asystę zaliczył 26.12.2018 :)
0
@NeroTFP Z tych dziewczyn to będziemy mieć dużo pociechy tak za 2-3 lata.
0
@Kredon Sorry, że się wtrącam :) Jak widziałem drabinke to gdyby się udało wygrać grupę droga do półfinału jest szeroka otwarta. Ale w grupie są Wloszki.
0
@Chwytliwy Miło było :)
2
@Chwytliwy Chcesz gościa z takim gazem marnować w środku? Skrzydło jest dla niego stworzone.
0
@Chwytliwy Już napisałem swoje. Dawno mnie tak nikt nie rozbawił jak Ty, że wróci do BVB i jeszcze będzie zmiennikiem Paco :) To tyle.
8
@Chwytliwy Dembele jako ofensywny pomocnik? Absurd.