0

@Janiama Gwiazd? Taki Semedo to gwiazda? Podziwiam Cię, że taki w Tobie optymizm. Wolę żeby szanse dostał Perez nic kombinować z ustawieniem.

0

@Janiama Jak Semedo ma grać w ataku jako główny skrzydłowy to naprawde źle się dzieje w tym klubie.

0

@gumaz Za tydzień

0

@MichalZZZ 0-0 po bezbarwnej.

0

@Janiama Świetny pomysł. Semedo i wahadło? Wahadlowy musi coś dawac do przodu. Jego gra będzie się opierała na grze do tyłu.

0

@ViscaBarca123 Z racji tego, że sledzisz mecze Barcy B powiedz mi co sądzisz o Perezie? Bo ja jakoś nie jestem do niego przekonany.

0

@jacobFCB Jak za ME bardzo fajna cena, opłaca się.

1

@Chwytliwy Dzięki za przemiła dyskusje :) Pozdrawiam. Miłej soboty :)

0

@LuisSalvano Też jestem zwolennikiem powrotu Neymara ale on nie wróci.

0

@Chwytliwy Różnica między 10 mln, a 18 mln jest dość spora. Kwota za transfer. Myślę, że spokojnie koło 80-90 mln euro czy BVB wydaje tyle na jednego piłkarza? Ty w ogóle sledzisz Bayern? Serio myślisz, że Bayern posadzi Lewego na ławkę? Lewy w Bayernie ma taką samą pozycję jak Leo u nas. Werner? To nie jest typowa 9. Wszystko Twoje argumenty zostały zbite. Dzięki za rozmowę.
P.S Nie odpowiadaj na komentarz. Pozdro.

0

@jacobFCB Tak z ciekawości ile bilet?

2

@SeeleyBooth Zdecydowanie Adamek mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych .

0

@jacobFCB Ale w niedzielę nie grają xd

0

@Chwytliwy Już dawno ją wygrałem zapytał byś się 10 osób czy Lewy wróci do BVB to może 2 by rozwazylo taką ewentualność. W przeciwieństwie do Ciebie podałem trzy argumenty, a Twoje argumenty opierają się na tym, że Hummels i Gotze wrócili. Dobra już nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji. Pozdro. Dzisiaj Serie A rusza :)

0

@Chwytliwy Czyli zmieniłeś zdanie na nie wróci raczej. Robisz postępy :)

0

@jacobFCB Jutro z Portugalią :)

0

@Chwytliwy Jakie są przesłanki rzekomego powrotu Lewego do BVB? Pierwsze słabszy klub niż obecny w którym gra, drugi kasa BVB na pewno stać na płacenie 18 baniek za sezon. Człowiek zejdź na ziemię.

0

@Chwytliwy Ale ten wątek jest absurdalny i dla mnie to jest śmieszne. A Ty zapoznales się z zasadami grzecznoscowymi w języku Polskim? :)

0

@MesQueUnClub96 Nie do końca bo może się wyjaśnić wszystko 02.09 :)

0

@Chwytliwy I jak za rok BVB? Xd

0

@tbas w Barcie? Jaka to odmiana?

3

@Azi Oby niedzielny mecz obejrzał już z trybun CN :)

0

@NeroTFP 3-3 bramki dla nas Boniek x2, Wilimowski dla Węgrów Puskas x3, a jaki jest Twój typ? :)

5

@msmsms Gość ostatnią bramkę lub asystę zaliczył 26.12.2018 :)

0

@NeroTFP Z tych dziewczyn to będziemy mieć dużo pociechy tak za 2-3 lata.

0

@Kredon Sorry, że się wtrącam :) Jak widziałem drabinke to gdyby się udało wygrać grupę droga do półfinału jest szeroka otwarta. Ale w grupie są Wloszki.

0

@Chwytliwy Miło było :)

2

@Chwytliwy Chcesz gościa z takim gazem marnować w środku? Skrzydło jest dla niego stworzone.

0

@Chwytliwy Już napisałem swoje. Dawno mnie tak nikt nie rozbawił jak Ty, że wróci do BVB i jeszcze będzie zmiennikiem Paco :) To tyle.

8

@Chwytliwy Dembele jako ofensywny pomocnik? Absurd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?