0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KamQiX Ale maja rację zagrał wczoraj dramatycznie

0

@barteq Tak, na pewno to tylko wina piłkarzy. Valverde jest bez winy. A co miał innego powiedzieć? Zagraliśmy świetnie?

4

@Adrian96fanforever Czy to tak ciężko zrozumieć? Co kolejka następuje zmiana raz Eleven ma mecz 1 wyboru, a raz Canal+. Stacje sobie same wybierają jakie mecze pokazują. W tej kolejce mecz pierwszego wyboru ma Eleven i wybrali Villarreal-Real dla mnie wybór słuszny bo jest to na papierze ciekawszy mecz niż nasz z Osasuna.

17

Valverde nigdy nie wyciągnie wniosków. Prowadzimy 2-1 i cofamy się oddając piłkę beniaminkowi... mając najlepsze z możliwych ustawień środka pola do kontrolowania meczu. Panie Valverde to nie Athletic tylko Barcelona! Semedo? Podziwiam niektórych, że jeszcze go bronią kolejny dramatyczny występ. Coś czuję, że ten sezon się tragicznie dla nas zakończy.

1

@kkbarca Zaraz Janiama napisze, że to tylko wina piłkarzy.

0

@Kusco15 A ja 1% ten gość nigdy nie wyciągnie wniosków.

0

@Seledynowy Cou zszedł z listy do tego Rakitic o Dembele już nie wspomne i byłoby ok. Z resztą było mówione, że aby przyszedł Neymar muszą odejść Cou i Rakitic.

0

@Suzu Problemy finansowe? Przecież Bartomeu chwali się blisko miliardowym przychodem.

0

@kulek22 Dokładnie :D

0

@kulek22 Ja mam o 14 xd

0

@jacobFCB Podobno z Tobą

1

@kuz Legia nie byłaby losowana z 4 koszyka więc grupa zupełnie inaczej by się ulozyla.

0

@AdrianGajewski2005 Ja sobie teraz wziąłem C+ i mam wszystkie ligi które chce nie muszę się męczyć żeby stream znaleźć. Jedynie zostaje LM w necie do oglądania.

0

@kakusus Raczej 4 :)

0

@Goh Jezu tak ciężko sprawdzić program?

0

@Danger204 Ze co?

0

Iga już gra, a oni reklamy puszczają...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Odesseiron Skoro są tak daleko od porozumienia to po co się spotykają?

0

@blaugrana1980 Nierówny jeszcze Hurkacz jest. Szkoda tej porażki.

0

@Nolife1899 Grajber lepsza :)

0

@lukaszbarca15 Smarzek z twarzy jest brzydka ale od tyłka w dół ekstraklasa :)

0

@Chwytliwy Ale mają jeszcze Pjanicia, Rabiota, Bentancura, Ramseya

0

@Chwytliwy Ciekawe na cholere Juve kolejny ŚP? Khedira teraz grał więc może niekoniecznie jest na wylocie

0

@didzejos Kiedyś bardzo lubiłem Wolskiego ale strasznie mi podpadł podczas meczu z Atletico w LM kiedy z Wegrzynem bardzo stronniczo komentowali.

0

@Mat_Cat Moim zdaniem w tym samym stopniu.

0

@kenneth99 Pewien użytkownik tej strony twierdzi, że jest szansa iż za rok Werner przyjdzie i posadzi Lewego lub Lewy pójdzie do BVB na zmiennika Paco :)

22

@SeeleyBooth Wybór pomiędzy Xavim, a Iniesta to jak wybór mama czy tata.

5

@Norkusik Podaj 11, a nie łamigłówki dajesz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?