bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP Ja zabieram się za wszystkie części Żandarma :)
1
@DanielOOL Moim zdaniem nieprędko.
0
@Lola120 Aaaa :) ale maturki Ci się opóźnia :)
0
@msmsms Ja dzisiaj słyszałem co innego. Jeśli będą dalsze przesunięcia to zakończenie roku szkolnego również się opoźni.
0
@Lola120 Przygotuj się, że w lipcu do szkółki będziesz sobie chodził :)
0
@AmigoBlancos O ile uważam, że np. nasza liga zostanie dograna tak Hiszpania czy Włochy kompletnie tego nie widzę.
0
@AmigoBlancos Podziwiam Twój optymizm. Patrząc na to co dzieje się w Hiszpanii jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić wznowienie gry.
0
Orientuje się może ktoś z Was czy znajdę gdzieś w necie cały mecz Schalke-Wisła 1-4? Na yt tylko bramki są...
0
@Hiacynk Mogę też o link prosić :)
0
@kamiVeB Podasz link?
0
@ShinobiQWE Również od kogoś z rodziny dostałem takie info.
0
@student97r Jezu ale sklepy będą otwarte. Z głodu mamy umrzeć?
0
@masakrator05 Stary, a skąd my to mamy wiedzieć? Tu nikt nic nie wie co będzie jutro, a co dopiero za parę miesięcy.
0
@konrad1661 Kina, teatry też pozamykane.
0
@Mns21 Teraz to sobie mogą zakładać. Spójrz jak niebezpiecznie rośnie liczba zarażonych w Hiszpanii każdego dnia. Nie zdziwię się jak La Liga też będzie zawieszona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adamt1996 Czwartkowych? Tylko raz w sezonie masz trening w czwartek :)
0
Szpilka? Circus i skandaloza. Sędziowie musieli dostać gruby przelew od Wasilewskiego. I ten jego tekst po walce wstałem i wygrałem... Powiedział, że będzie przedstawiał teraz wszystkich po kolei, a już pierwszy lepszy Ukrainiec robi z nim co chce. Niech chłop sobie da spokój z tym boksem.
Kownacki? Od samego początku widać było, że jest napalony na urwanie głowy Heleniusowi. Dostał jeden gong i światło zgaszone. Ta walka pokazała, że chłop nie ma szans na poważny pas w wadze ciężkiej.
Jędrzejczyk? Świetna walka. W moim odczuciu pojedynek na remis więc nie dziwię się, że decyzja na korzyść mistrzyni. Liczę na rewanż.
0
@kkbarca Po obejrzeniu treningu medialnego Chinki mam duże obawy co do wyniku walki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Homeopata8989 Tak samo bez sensu odwołali półfinały pucharu Włoch.
0
@NeroTFP Zgadzam się ale mam nadzieję, że chociaż Justyna zostanie.
0
@NeroTFP Dzisiaj czytałem, że raczej po sezonie Wierietielny i Justyna odchodzą
0
@Hiacynk Aaa okej rozumiem
1
@Hiacynk Szczerze? Współczuję. W życiu nie chciałbym prowadzić takiego życia i mieszkać w tirze.
0
@Konradomoreno Silny wiatr
0
@Oskar00 Sane też niezła opcja ale myślę, że on już jest dogadany z Bayernem.
2
@Kurkmen Wiesz skoro niby jest 111 mln na Lautaro to i 130 na Sancho by się znalazło :)
0
@Kurkmen Ja osobiście cały czas jestem za powrotem Neymara. Jeśli nie Neymar to Sancho.
0
@Kurkmen Też uważam, że na lato priorytetem powinien być nie napastnik, a właśnie skrzydłowy.