0

@NeroTFP Ja zabieram się za wszystkie części Żandarma :)

1

@DanielOOL Moim zdaniem nieprędko.

0

@Lola120 Aaaa :) ale maturki Ci się opóźnia :)

0

@msmsms Ja dzisiaj słyszałem co innego. Jeśli będą dalsze przesunięcia to zakończenie roku szkolnego również się opoźni.

0

@Lola120 Przygotuj się, że w lipcu do szkółki będziesz sobie chodził :)

0

@AmigoBlancos O ile uważam, że np. nasza liga zostanie dograna tak Hiszpania czy Włochy kompletnie tego nie widzę.

0

@AmigoBlancos Podziwiam Twój optymizm. Patrząc na to co dzieje się w Hiszpanii jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić wznowienie gry.

0

Orientuje się może ktoś z Was czy znajdę gdzieś w necie cały mecz Schalke-Wisła 1-4? Na yt tylko bramki są...

0

@Hiacynk Mogę też o link prosić :)

0

@kamiVeB Podasz link?

0

@ShinobiQWE Również od kogoś z rodziny dostałem takie info.

0

@student97r Jezu ale sklepy będą otwarte. Z głodu mamy umrzeć?

0

@masakrator05 Stary, a skąd my to mamy wiedzieć? Tu nikt nic nie wie co będzie jutro, a co dopiero za parę miesięcy.

0

@konrad1661 Kina, teatry też pozamykane.

0

@Mns21 Teraz to sobie mogą zakładać. Spójrz jak niebezpiecznie rośnie liczba zarażonych w Hiszpanii każdego dnia. Nie zdziwię się jak La Liga też będzie zawieszona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adamt1996 Czwartkowych? Tylko raz w sezonie masz trening w czwartek :)

0

Szpilka? Circus i skandaloza. Sędziowie musieli dostać gruby przelew od Wasilewskiego. I ten jego tekst po walce wstałem i wygrałem... Powiedział, że będzie przedstawiał teraz wszystkich po kolei, a już pierwszy lepszy Ukrainiec robi z nim co chce. Niech chłop sobie da spokój z tym boksem.
Kownacki? Od samego początku widać było, że jest napalony na urwanie głowy Heleniusowi. Dostał jeden gong i światło zgaszone. Ta walka pokazała, że chłop nie ma szans na poważny pas w wadze ciężkiej.
Jędrzejczyk? Świetna walka. W moim odczuciu pojedynek na remis więc nie dziwię się, że decyzja na korzyść mistrzyni. Liczę na rewanż.

0

@kkbarca Po obejrzeniu treningu medialnego Chinki mam duże obawy co do wyniku walki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Homeopata8989 Tak samo bez sensu odwołali półfinały pucharu Włoch.

0

@NeroTFP Zgadzam się ale mam nadzieję, że chociaż Justyna zostanie.

0

@NeroTFP Dzisiaj czytałem, że raczej po sezonie Wierietielny i Justyna odchodzą

0

@Hiacynk Aaa okej rozumiem

1

@Hiacynk Szczerze? Współczuję. W życiu nie chciałbym prowadzić takiego życia i mieszkać w tirze.

0

@Konradomoreno Silny wiatr

0

@Oskar00 Sane też niezła opcja ale myślę, że on już jest dogadany z Bayernem.

2

@Kurkmen Wiesz skoro niby jest 111 mln na Lautaro to i 130 na Sancho by się znalazło :)

0

@Kurkmen Ja osobiście cały czas jestem za powrotem Neymara. Jeśli nie Neymar to Sancho.

0

@Kurkmen Też uważam, że na lato priorytetem powinien być nie napastnik, a właśnie skrzydłowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?