0

@barteq Dobra ale nie oznacza to, że go nie będzie. Duda by miał odmówić TVP? Proszę Cię. To tak samo jak ja bym odmówił zjeść obiadek u babci, identyczna sytuacja :)

1

@barteq Duda pierwszy odmówił. Trzaskowski ma rację, że bez Dudy nie chce pójść do TVN i Polsatu taka debata mogłaby mu tylko zaszkodzić.

0

@ViscaBarca123 Gdzie Ty oglądasz mecze?

0

@mateusz33 Poziom Serie A>> Poziom FEN

0

@mateusz33 Jeszcze płacić za to w życiu :D o 21 Napoli-Inter.

0

@mateusz33 Tak jak pisałem wyżej dla mnie słaba karta walk. Jedynie Kijanczuk-Wójcik walka warta uwagi.

0

@mateusz33 Panie Barca dzisiaj, a nie tam FEN. W sumie to takie zachwyty karta walk, a dla mnie żadnej rewelacji nie ma. Porównując do KSW przepaść.

1

@Danny Gaucho Kij z CA dzisiaj miało Euro ruszyć.

0

@ksobi Zobacz jakoś nasi sobie tam radzą. Taktyka? Chłopak tylko zyska. Z resztą Serie A to już nie tylko taktyka. Bardzo atrakcyjna liga do oglądania.

0

@NaFazieHitman Na żywo?

0

@jeyx77x Xd proponuję zacząć śledziśledzić Serie A. Lecisz stereotypem sprzed 15 lat :)

0

@ksobi Przecież włoska liga jest łatwiejsza niż hiszpańska. Predzej bedzie gral w Serie A niz w La Liga. Zobacz ilu Polaków ostatnio trafia do Serie A . Całkiem fajny kierunek dla niego liga która nie jest aż tak bardzo intensywna i do tego chłopak nauczy się taktyki.

0

@Szicek10 Widocznie mamy z Matim takie same zdanie na ten temat. Wczoraj obejrzałem mecz z Pogonią i Jóźwiak też jakoś nie wyrastal ponad mecz. Lepsze wrażenie zrobili na mnie Puchacz, Moder czy Kamiński.

0

@Szicek10 Widzisz gdzieś tutaj Borka na LR? :)

0

@DanielOOL Nie oglądałem dużo meczów Lecha w tym sezonie ale po tym jak wszyscy go chwalili obejrzałem mecz Lech-Legia pod kątem gry Jozwiaka. Grał na Jedrzejczyka i trzeba powiedzieć, że Jedza schował go do kieszeni. Pójdzie do lepszej ligi to tam będą obrońcy tylko lepsi niż rzeczony Jędrzejczyk. Nie twierdzę, że chłopak sobie zagranicą nie poradzi ale po tylu zachwytach spodziewałem się po nim więcej.

2

Widzę, że dzisiaj rekord zakażeń. Złotousty Łukaszek już jakiś komentarz dał?

1

@Jaca27 To ja Ci przypomnę ostatni mecz na Reymonta 4-0 :)

0

@Jaca27 Hmmm znów?

0

@Barca1992 Spokojnie przecież Łukasz powiedział, że pokonaliśmy pandemie.

2

@Jaca27 Fajny mecz jak do tej pory Zagłębie-Lech

0

@Jordi10 Nie Borek tylko jego gale będą w TVP Sport.

0

@BarcaInfo Co to za źródło Sportmarketing?

0

@Puig Cope wczoraj pisało, że na pewno nie ruszy 12 czerwca tylko 19. Ma się zacząć od derbów Sevilli.

1

@Hiacynk Oj tak Goplana smak dzieciństwa :)

2

@jakub9611 West highland white terrier.

2

@Bykunn BVB to dla Ciebie randonowy zespół?

0

@PatrykBarcelona Przeciez masz informacje z dzisiaj co ze szkołami.

0

@Isso89 Również nie znam tej gry :)

1

@FATIlity31 Nie widzę tego kompletnie. Nie ma pewności, że w sierpniu będzie można swobodnie poruszać się poza granice kraju. Do tego Bundesliga ma skończyć sezon 27.06, La Liga ma zacząć 20.06, kluby francuskie do września mają zakaz grania. Jeszcze nie wiadomo co będzie w Anglii i we Włoszech. Nie wiem jak oni chcą to dograć. Kolejna sprawa nie można zbyt przyciągać w czasie rozpoczęcia nowego sezonu który w maju 2021 z uwagi na Euro, CA musi być zakończony.

0

@FATIlity31 Moim zdaniem to LM w tym sezonie nie zostanie w ogóle dokończone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?