bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo Poproszę :)
1
@kerouac Przyszły sezon będzie tak samo przerywany jak ten. Dopóki nie będzie szczepionki sport nie wróci do 100% normalności.
0
@Jaca27 Legia przy 4-5 wzmocnieniach ma szanse na grupę LE. Lech? Mają trochę za wąską kadrę i kluczowe będzie czy uda się zastąpić Gytkjaera i Jozwiaka. Po Cracovii i Piaście cudów się nie spodziewam.
0
@tristan87 Lechia powinna wygrać? 5 ostatnich spotkań 5 razy wygrała Cracovia.
1
@Kapitan hawk Oficjalnie Lechia już nie ma sztamy z Wisłą.
1
@Encore Tak łatwej drabinki do finału za naszego życia już nie będzie.
0
@Entuzjasta Tak na pewno po roku nie grania w piłkę gość wyjdzie i zagra w pierwszym składzie. Gratuluję wyobraźni :)
1
@Hiacynk Ale z drugiej strony po takich wynikach mieli go zwolnić?
3
@brzucho W TOP 3 to bez przesady ale z 10 bramek by strzelił.
0
@kamilos1214 Hoyo-Kowalski też ma papiery na granie. Pamiętaj, że to stoper więc wiadomo, że nie ma aż takiej super techniki.
0
@MESSIah16 Ja nie pokusze się o wybór któregoś. Obaj byli genialni. To taki wybór jak między mamą, a tatą.
1
@MarioVeB! Eleven nigdy nie miało praw do MLS.
0
@adi7adi8 Mógłbyś po polskiemu? :P
1
@DanielOOL Objawienie Championship chłopak ma 17 lat, a regularnie gra w tak trudnej lidze.
1
@Mr8lack Pełka słaby? Topowy komentator w Polsce.
1
@MESSIah16 Jedni wolą mecz drudzy film. Co w tym dziwnego? Środek tygodnia spotkanie z kumplami o tej godzinie? To już nie te czasy, raczej średnio rano trzeba do roboty wstać :)
0
@tobiasson92 Legia przy 4-5 wzmocnieniach śmiało może myśleć o grupie LE.
0
@YoNoEntiendoNada W RPA od 14 były mecze to samo w Rosji było.
0
@lucas/catalan Ale mecze w Hiszpanii o 12 masz w niedzielę tu chodzi, że mecze będą o 11 w tygodniu.
5
@BarcaInfo Eh i po co teraz ten Lautaro? Skoro nie odejdzie ktoś z dwójki Suarez-Griezmann. Na LS dalej jak hulal wiatr tak dalej będzie hulał. Polityka transferowa Bartomeu jest przerażająca.
4
@Janiama Zaczyna dobrze to wyglądać :)
1
Ale Gamer wczoraj zdemolował Irola i bardzo dobrze należało mu się. Jestem ciekawy jak UFC zweryfikuje Gamrota. Jeszcze chciałbym zobaczyć na KSW walkę Gamrot-Parnasse i następnie kierunek UFC.
0
@Naturopata Nie dziwię mu się bo walka bardzo wyrównana.
0
@tristan87 Cisza wyborcza jest więc nudy będą :D
1
@Kompletny Klepacka nie jest mistrzynią olimpijską.
1
Widzę, że na KSW dymy Parke wagi nie zrobił 1,5 kg za dużo. Do 18 dali mu czas.
1
@BartqRKO Na euro 2004 Czesi mieli swój prime. Do półfinału grali świetnie aż Grecja im zatrzymała. Wtedy im mocno kibicowałem.
5
@`Sin Ja mam właśnie odczucia w drugą stronę. Jak nie wierzyłem w wygraną Trzaskowskiego tak teraz tego nie wykluczam.
1
@Chakalaka Na styk będzie
5
@BartqRKO Rewanż z Chelsea.