2

@BarcaInfo Poproszę :)

1

@kerouac Przyszły sezon będzie tak samo przerywany jak ten. Dopóki nie będzie szczepionki sport nie wróci do 100% normalności.

0

@Jaca27 Legia przy 4-5 wzmocnieniach ma szanse na grupę LE. Lech? Mają trochę za wąską kadrę i kluczowe będzie czy uda się zastąpić Gytkjaera i Jozwiaka. Po Cracovii i Piaście cudów się nie spodziewam.

0

@tristan87 Lechia powinna wygrać? 5 ostatnich spotkań 5 razy wygrała Cracovia.

1

@Kapitan hawk Oficjalnie Lechia już nie ma sztamy z Wisłą.

1

@Encore Tak łatwej drabinki do finału za naszego życia już nie będzie.

0

@Entuzjasta Tak na pewno po roku nie grania w piłkę gość wyjdzie i zagra w pierwszym składzie. Gratuluję wyobraźni :)

1

@Hiacynk Ale z drugiej strony po takich wynikach mieli go zwolnić?

3

@brzucho W TOP 3 to bez przesady ale z 10 bramek by strzelił.

0

@kamilos1214 Hoyo-Kowalski też ma papiery na granie. Pamiętaj, że to stoper więc wiadomo, że nie ma aż takiej super techniki.

0

@MESSIah16 Ja nie pokusze się o wybór któregoś. Obaj byli genialni. To taki wybór jak między mamą, a tatą.

1

@MarioVeB! Eleven nigdy nie miało praw do MLS.

0

@adi7adi8 Mógłbyś po polskiemu? :P

1

@DanielOOL Objawienie Championship chłopak ma 17 lat, a regularnie gra w tak trudnej lidze.

1

@Mr8lack Pełka słaby? Topowy komentator w Polsce.

1

@MESSIah16 Jedni wolą mecz drudzy film. Co w tym dziwnego? Środek tygodnia spotkanie z kumplami o tej godzinie? To już nie te czasy, raczej średnio rano trzeba do roboty wstać :)

0

@tobiasson92 Legia przy 4-5 wzmocnieniach śmiało może myśleć o grupie LE.

0

@YoNoEntiendoNada W RPA od 14 były mecze to samo w Rosji było.

0

@lucas/catalan Ale mecze w Hiszpanii o 12 masz w niedzielę tu chodzi, że mecze będą o 11 w tygodniu.

5

@BarcaInfo Eh i po co teraz ten Lautaro? Skoro nie odejdzie ktoś z dwójki Suarez-Griezmann. Na LS dalej jak hulal wiatr tak dalej będzie hulał. Polityka transferowa Bartomeu jest przerażająca.

4

@Janiama Zaczyna dobrze to wyglądać :)

1

Ale Gamer wczoraj zdemolował Irola i bardzo dobrze należało mu się. Jestem ciekawy jak UFC zweryfikuje Gamrota. Jeszcze chciałbym zobaczyć na KSW walkę Gamrot-Parnasse i następnie kierunek UFC.

0

@Naturopata Nie dziwię mu się bo walka bardzo wyrównana.

0

@tristan87 Cisza wyborcza jest więc nudy będą :D

1

@Kompletny Klepacka nie jest mistrzynią olimpijską.

1

Widzę, że na KSW dymy Parke wagi nie zrobił 1,5 kg za dużo. Do 18 dali mu czas.

1

@BartqRKO Na euro 2004 Czesi mieli swój prime. Do półfinału grali świetnie aż Grecja im zatrzymała. Wtedy im mocno kibicowałem.

5

@`Sin Ja mam właśnie odczucia w drugą stronę. Jak nie wierzyłem w wygraną Trzaskowskiego tak teraz tego nie wykluczam.

1

@Chakalaka Na styk będzie

5

@BartqRKO Rewanż z Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?