0

Arthur coś długo nie dał się namawiać. Jak to leciało? Barca klubem jego marzeń?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SuperPatsonFCB Okej mogą gdzieś punkty stracić ale my nie wygramy na pewno wszystkiego do końca. Szczerze jak tak patrze na terminarz Realu to ewentualnie mogą stracić punkty w Bilbao.

1

Eh nie macie co oglądać tylko Real po co się denerwować? Odpalcie sobie Atalanta-Lazio albo HP z Żółtkiem.

7

@Fartlow Przynajmniej nie będzie dyktatury i podpisywania wszystkiego jak leci. Sam nie jestem wielkim zwolennikiem RT ale jeśli mam wybrać między nim, a Dudą wybieram jego. Poza tym głosując na Dude tak naprawdę głosujesz na dyktatora z Nowogrodzkiej.

15

@Fartlow Ale mi się śmiać chce jak głównym argumentem aby nie głosować na Trzaskowskiego jest straszenie LGBT. Niestety ale mam obawy, że kolejne lata rządów Pisu doprowadza do poważniejszych problemów niż teczowi jak to ich nazwałes.

6

@Hushovt Dla mnie wśród czekolad zdecydowanym numerem jeden jest Milka.

1

@FCMichalo Bo trochę za często są. Ale sport powoli się budzi więc pewnie będzie ich mniej.

0

@FCMichalo Czy ja wiem czy się pogorszył. Polecam obejrzeć ostatni HP z piątku.

2

Munir 2-2 dobry meczyk

0

@BarcaInfo Małe sprostowanko. Rybus swoje słowa powiedział na antenie Kanału Sportowego :)

0

@PatrychoO Powiedzieć Ci kto wygrał? :P

1

@damian.09 12.09 bodajże. PL też rusza w tym terminie.

1

@Maniek9444 Gratulacje się należą ale poziom rywala bez komentarza.

3

Przecież tak naprawdę tutaj jest pół drużyny do wymiany. To jest w większości ten sam skład który przegrał z Liverpoolem. Tu jest potrzebna przebudowa do której latem i tak nie dojdzie.

0

@MichVeB Bayern to już by z 2-0 prowadził. Co tego, że mamy przewagę skoro nic z tego nie wynika. Wszystko jest grane za wolno.

0

@Fawrf Olisadebe

13

@MESSIah16 Jeny ludzie obudzcie się w końcu z Dudą i Pisem. Skończmy w końcu z tym rozdawnictwem.

0

@Krzychu1010 Ale ten mecz jest dzisiaj o 19.

3

@BarcaInfo Ja się nie zdziwię jak oprócz Trincao i Pedriego nie przyjdzie nikt inny.

0

@LuisSalvano Dobra załóżmy, że dadzą zgodę na transfer Neymara. To powiedz mi za co my go mamy kupić? Jak kasa jest pusta. Ja się nie zdziwię jak oprócz Trincao i Pedriego nie przyjdzie nikt.

0

@LuisSalvano Nic nie muszą stać ich na obu.

0

@abram3k Tylko, że po wznowieniu ligi Sociedad kopie się po czole.

0

@Encore Czort wie z obstawianiem PL osobiście się jeszcze wstrzymuje. Niech zagrają z 3 kolejki żeby zobaczyć kto w jakiej formie jest. Teraz to takie zgaduj zgadula.

0

@LuisSalvano Ty dalej wierzysz w powrót Neymara? Też chciałbym jego powrotu ale nie ma na to szans.

2

@DanielOOL Pierwszą połowę Tottenham-United można obejrzeć :)

1

@VamosRakieta Rakitic i Vidal w tej chwili nasi najlepsi pomocnicy. Co niestety pokazuje jak świetnie prezentuje się nasza druga linia...

4

1

@Hushovt Ciekawe ale Wolski meczu nie komentuje :)

0

@barteq Oficjalnie: Trzaskowski będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?