bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Ale to też w okrojonym składzie. Od 31.08 zaczynają się zgrupowania reprezentacji.
0
@mate92 Dla mnie od 3 lat jest numerem jeden, dla kogoś innego może być w TOP3 tak jak pisałem. Obecnie bez dyskusji TOP1.
1
@Kuracjusz Gratuluje wyciągania wniosków po 45 minutach.
0
@mate92 Od 2-3 lat można powiedzieć,że jest w TOP3 kwestia wyboru.
27
Ale Wy macie ból dupy z Lewandowskim. Zamiast się cieszyć, że dozylismy czasów gdzie rodak jest najlepszym napastnikiem na świecie to jakieś śmieszne insynuacje...
0
@Bartunek Do LE to raczej trafią jak przegrają :)
1
@Jaca27 Legia zrobiła bardzo fajne wzmocnienia dawno mistrz Polski tak się nie wzmocnił. Jak dla mnie grupa LE całkiem realna.
0
@Cvzx Pewnie w TVP też będzie komentował. W C+ ma tylko bundeslige komentować. Ostatnio na swoim instastory wstawił zdjęcie z napisem 3 września wracam do komentowania. Wtedy rusza LN. Już w sobotę będzie prowadził studio bokserskie w TVP.
1
@Janiama Kogo przy czwartej bramce przepchnął Lewy przy lini końcowej? Gość ma straszne braki taktyczne. Ten mecz był podsumowaniem jego 3 letniego pobytu w Barcelonie. Skoro masz taką wiedzę o piłce i taktyce to co tutaj robisz? Do Bonka CV slij i niech Cię do kadry bierze. Nikt się zna tylko Pan Janiama ale śmieszny jesteś.
0
@kiper09 Na TVP nie będzie lepiej. Szpak i Bayern wiesz co to będzie.
0
@Nano22 Roberto na ŚP świetny pomysł...
0
@potrojnakorona Callejon i dynamiczne skrzydła :D
4
@Janiama Powiedz mi co Ty masz do młodych zawodników?
1
@kamilop Collado to raczej ciężko żeby wszedł
3
@NeroTFP Sevilla-Roma może być fajny meczyk
0
@tobiasson92 I sezon kolarski ruszył Tour de Pologne i Tour de France to u mnie tradycja.
2
@Triv44 US Open 29.08 niby ale też są problemy. Zawodniczki i zawodnicy chcą żeby zniesiono obowiązkową kwarantanne jeśli nie to mało kto tam poleci.
1
@Triv44 Pierwszy turniej WTA po pandemii już trwa.
0
@lucca87 Nie wiem o jaki artykuł Ci chodzi ale mniejsza i to.
Ty z kolei naucz się pisać używanie wielkich liter nie boli :)
0
@lucca87 Już mi żal się Ciebie robi. Napisałem tylko prawde tak jak jest, że niektóre kraje przywracają kwarantanne. To jest popelina? Czy fakt?
Dobra elo. Już nie odpisuj bo ta rozmowa nie ma sensu.
0
@lucca87 A co latem się w siatkę nie gra? Kiedy reprezentacje grają?
Czyli mówisz, że lekkoatletyka to mało popularny sport?
Skoki gdzie zawody zostały odwołane w Austrii i Niemczech też nie są popularne?
Haha ja Ci coś wmawiam xd
Masz naukowo potwierdzone ze koronawirus najlepiej rozwija się w wilgotnych warunkach i temperaturze 7-10 stopni. Doczytaj kolego :)
Japonia nie wpuszcza do siebie obywateli ze 140 krajów ale co tam wszystko jest według Ciebie Ciebie w normie.
Również żegnam i pozdrawiam :)
0
@lucca87 Jak chcesz to możesz się bać. Logiczne jest to, że będzie jesienią więcej zachorowań niż teraz z wiadomego powodu. Z resztą masz naukowo potwierdzone w jakich warunkach koronawirus się najlepiej rozwija. Ale jak ktoś tego nie rozumie to co zrobić. Wróciła siatkówka? To powiedz mi gdzie? Czy w jakimś innym kraju niż Polska były rozgrywane towarzyskie mecze?
Nie napisałem, że sport nie wrócił.
Wrócił ale do powrotu sportu na 100% jeszcze długa droga. W dalszym ciagu wiele zawodow jest odwoływanych i dalej tak będzie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)
0
@lucca87 Nie wrócił na 100% podałem Ci przykład paru dyscyplin gdzie zawody są cały czas odwolywane.
P.S To, że grypa na jesień atakuje nie jest żadna nowością.
0
@lucca87 Pokaż mi zdanie gdzie napisałem o ponownym zamykaniu? Nie wiem czy wiesz, że na jesień jest znacznie więcej zachorowań na zwykłą grypę stąd na pewno na koronawirusa również będzie. Zobacz co się dzieje w naszym sporcie siatkarze, lekkoatletki, hokeiści pozarażani jest tego coraz więcej. Tak jak pisałem moim zdaniem jeszcze trochę czasu minie zanim w 100% sport wróci do normalności.
0
@lucca87 Jeśli jedziesz do Anglii z Hiszpanii musisz iść na kwarantanne
Z Polski do Ukrainy to samo.
Jak chcesz rozgrywać europejskie puchary, LN?
Na jesień będzie jeszcze gorzej.
Sport wrócił do normalności?
To wytłumacz mi czemu zostało odwołane praktycznie całe Letnie Grand Prix w skokach?
3/4 Grand Prix w Żużlu?
Mitingi Złotej Ligi?
Jeszcze daleko do stwierdzenia, że sport wrócił do normalności.
0
@lucca87 Trochę racji ma. Moim zdaniem przyszły sezon też będzie przerywany. Już niektóre kraje wracają do kwarantanny więc jak rozegrać eliminacje do LM i LE bądź Lige Narodów?
0
@FCMichalo Zdecydowanie
1
@BarcaInfo To już nie chcą mu dać ostatniej szansy? :D
3
@Chwytliwy Toż to najgorsze siki :P
3
@Encore Pele na bramce, Neuer w ataku? Odważnie :D