1

@NeroTFP Szczerze to bardziej czekam teraz na info z Oberstdorfu...

0

Czyżby po emocjach dla nas w TCS? 1 wynik pozytywny wśród skoczków.

0

@amanter Gdzie oglądasz? Bo chciałem sobie obejrzeć finał z Niemcami

0

@Ls0811 Zależy o którym Rutkowskim mówimy :)

0

@adamt1996 W Nowym Jorku jest lepszy :) swoją drogą zaraz będzie :)

0

@APRA Ty serio jeszcze wierzysz w mistrzostwo? Żebyśmy w TOP4 byli to będzie dobrze.

1

@Kgorecki2500 Serio? Lepszy komentarz na Eleven? Gazda, Wiśniowski czy Pawłowski przecież ich się słuchać nie da.

14

Człowiek kiedyś jarał się bramkami Zurawskiego w Celticu czy Wichniarka w Arminii, a teraz mamy najlepszego piłkarza na świecie. Pan Piłkarz!! Duma!

0

@MarianoItalianoVero A czy teraz były lub są pozamykane?

4

@Janiama I kto to pisze :D

0

@NeroTFP Oj tak i długi weekend :), a w przyszłym tygodniu tylko dwa dni do pracy :)

3

@Fake69 Z Minguezą to bym się wstrzymał z ocenami po jednym meczu. Zagrał nieźle ale powiedzmy sobie szczerze w defensywie to dużo roboty nie miał.

1

@Bamboleo Petagna

2

@Songo91 Ciągnie wilka do lasu :) ale to walka pokazowa.

21

@szela1899 3 sezon mecze są dzielone przez obie stacje ale jak widać dalej niektórzy nie wiedzą o co chodzi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@VeB 1899 W drugą stronę również się zdarzało. Jak w 2017 słabe kwalifikacje, a na drugi dzień wygrana w drużynie.

0

To jak dzisiaj skokowe świry?
1.Polska
2. Niemcy
3. Austria
Patrząc po wczoraj. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

0

@MarioVeB! Czyli tak samo jak Ty :)

0

@pawelfcb2010 Ja bym wziął Murańke na czwartego.

0

@Wossi61FCB No nie końca mozemy trafić do grupy 5 zespołowej (takich grup bedzie bodajże cztery) Czyli w takim przypadku w marcu możemy zagrać prawie połowę spotkań. I już w marcu może być po herbacie.

0

@Tomo_95 Fornalik gdyby miał obecną kadrę jaką ma Wujek to miałby o wiele lepsze wyniki niż Wujek.

0

@Wossi61FCB Doinformuj się najpierw nie dwa tylko trzy :)

0

@Ojciec5tkidzieci Chyba zapomniałeś jaki był hejt na Nawalke na początku. Później obronił się wynikami.

0

@Wossi61FCB Na pewno Klopp zostawi w trakcie sezonu Liverpool i odejdzie do kadry. Eliminacje ruszają już w marcu.

0

@MesQueUnClub_87 Szczęsny to dzisiaj będzie siedział na ławce :)

1

@adamt1996 My jeszcze jedną kolejkę mamy :)

0

@AdiKingu96 Jestem trochę w szoku, że Soldić jest takim faworytem u buków. Materla to nie byle ogórek.

0

@IronSanHybrid Najgorzej? Dla mnie idealnie :)

1

@Krystian_mix To nie wiem. U mojego wujka w pracy prawniczka w środę dostała telefon od rodzinnego, że ma pozytywny wynik . Wujek miał z nią kontakt i wczoraj dostał telefon z pracy, że ma iść na kwarantanne i wszystko jest już zgłoszone do Zusu. On nic nie musi załatwiać. Więc jak widać to każdy zakład robi inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?