bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP Szczerze to bardziej czekam teraz na info z Oberstdorfu...
0
Czyżby po emocjach dla nas w TCS? 1 wynik pozytywny wśród skoczków.
0
@amanter Gdzie oglądasz? Bo chciałem sobie obejrzeć finał z Niemcami
0
@Ls0811 Zależy o którym Rutkowskim mówimy :)
0
@adamt1996 W Nowym Jorku jest lepszy :) swoją drogą zaraz będzie :)
0
@APRA Ty serio jeszcze wierzysz w mistrzostwo? Żebyśmy w TOP4 byli to będzie dobrze.
1
@Kgorecki2500 Serio? Lepszy komentarz na Eleven? Gazda, Wiśniowski czy Pawłowski przecież ich się słuchać nie da.
14
Człowiek kiedyś jarał się bramkami Zurawskiego w Celticu czy Wichniarka w Arminii, a teraz mamy najlepszego piłkarza na świecie. Pan Piłkarz!! Duma!
0
@MarianoItalianoVero A czy teraz były lub są pozamykane?
4
@Janiama I kto to pisze :D
0
@NeroTFP Oj tak i długi weekend :), a w przyszłym tygodniu tylko dwa dni do pracy :)
3
@Fake69 Z Minguezą to bym się wstrzymał z ocenami po jednym meczu. Zagrał nieźle ale powiedzmy sobie szczerze w defensywie to dużo roboty nie miał.
1
@Bamboleo Petagna
2
@Songo91 Ciągnie wilka do lasu :) ale to walka pokazowa.
21
@szela1899 3 sezon mecze są dzielone przez obie stacje ale jak widać dalej niektórzy nie wiedzą o co chodzi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VeB 1899 W drugą stronę również się zdarzało. Jak w 2017 słabe kwalifikacje, a na drugi dzień wygrana w drużynie.
0
To jak dzisiaj skokowe świry?
1.Polska
2. Niemcy
3. Austria
Patrząc po wczoraj. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.
0
@MarioVeB! Czyli tak samo jak Ty :)
0
@pawelfcb2010 Ja bym wziął Murańke na czwartego.
0
@Wossi61FCB No nie końca mozemy trafić do grupy 5 zespołowej (takich grup bedzie bodajże cztery) Czyli w takim przypadku w marcu możemy zagrać prawie połowę spotkań. I już w marcu może być po herbacie.
0
@Tomo_95 Fornalik gdyby miał obecną kadrę jaką ma Wujek to miałby o wiele lepsze wyniki niż Wujek.
0
@Wossi61FCB Doinformuj się najpierw nie dwa tylko trzy :)
0
@Ojciec5tkidzieci Chyba zapomniałeś jaki był hejt na Nawalke na początku. Później obronił się wynikami.
0
@Wossi61FCB Na pewno Klopp zostawi w trakcie sezonu Liverpool i odejdzie do kadry. Eliminacje ruszają już w marcu.
0
@MesQueUnClub_87 Szczęsny to dzisiaj będzie siedział na ławce :)
1
@adamt1996 My jeszcze jedną kolejkę mamy :)
0
@AdiKingu96 Jestem trochę w szoku, że Soldić jest takim faworytem u buków. Materla to nie byle ogórek.
0
@IronSanHybrid Najgorzej? Dla mnie idealnie :)
1
@Krystian_mix To nie wiem. U mojego wujka w pracy prawniczka w środę dostała telefon od rodzinnego, że ma pozytywny wynik . Wujek miał z nią kontakt i wczoraj dostał telefon z pracy, że ma iść na kwarantanne i wszystko jest już zgłoszone do Zusu. On nic nie musi załatwiać. Więc jak widać to każdy zakład robi inaczej.