0

@D10SLEO Rewanż poprzedniego Euro?

2

@Janiama 3-0 Anglia

25

@kamiVeB Mylisz się bo już Macedonia odpadła :)

2

@Janiama Chorwacja 2-1

1

@Janiama Szwecja 2-0

1

@Janiama Holandia 3-1

1

@Janiama Dania-Belgia 1-2

1

@Janiama Ukraina 2-0


1

@Janiama 2-0 Italia

0

@kiper09 Wczoraj grał pierwszy skład.

1

@Janiama Finlandia-Rosja 0-1

1

@Janiama Francja-Niemcy 2-1

1

@Oskar00 Góralski to by wyleciał po 20 minutach z boiska :) tak jak z Espanyolem.

1

@Janiama Węgry-Portugalia 0-2

0

@SaulGoodman Ale bym chciał żeby chłopaki pozamykali gęby takim pesymistom jak Ty :)

4

@Pawelec7 Trener Dunczyków powiedział, że nikt na piłkarzy nie naciskał. Mieli wybór albo dograć wczoraj albo dzisiaj o 12. Sami to wybrali, a w Polsce debata narodowa...

1

@lukasz9197 Nie wiem czy półfinał to minimum. Przy założeniu, że Belgowie i Włosi wygrają swoje grupy to spotkają się w 1/4.

50

Ja pierdziele 1,5 meczu Euro dopiero za nami, a tu marudzenie jakby po Euro było. Pierwszy raz oglądacie piłkę reprezentacyjną? Od parunastu lat wiadomo, że poziom jest niższy niż w piłce klubowej. Nie wiem czego Wy się spodziewaliście.

0

@KapiFCB Dania będzie czarnym koniem tego Euro.

0

@Damian11 Pojechać to on sobie może jutro po odpadnięciu do Belgradu :)

4

@Yosemite Mam to samo Euro to Euro. Zaczynamy miesiąc świąt!

1

@PatrychoO Na RG nigdy nie ma :)

1

@BarcaSupporter Kryminalni!

1

@PatrychoO Ja jestem TeamRafa więc wiesz jakie jest moje zdanie :)

4

@PatrychoO Panie i tak Rafa bierze ten RG. Także tam nie rób sobie nadziei :)

0

@kaamil1910 Taktyk

0

@Pilka_jest_okragla 1000 razy lepsza opcja niż Wijnaldum.

0

@adi7adi8 Nie no bez jaj Senegal ma lepszy zespół niż Słowacja.

0

@mekston Już bez przesady, że mamy się Słowacji bać.

0

@VenoM Od środy jest od 23

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?