bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Rewanż poprzedniego Euro?
2
@Janiama 3-0 Anglia
25
@kamiVeB Mylisz się bo już Macedonia odpadła :)
2
@Janiama Chorwacja 2-1
1
@Janiama Szwecja 2-0
1
@Janiama Holandia 3-1
1
@Janiama Dania-Belgia 1-2
1
@Janiama Ukraina 2-0
1
@Janiama 2-0 Italia
0
@kiper09 Wczoraj grał pierwszy skład.
1
@Janiama Finlandia-Rosja 0-1
1
@Janiama Francja-Niemcy 2-1
1
@Oskar00 Góralski to by wyleciał po 20 minutach z boiska :) tak jak z Espanyolem.
1
@Janiama Węgry-Portugalia 0-2
0
@SaulGoodman Ale bym chciał żeby chłopaki pozamykali gęby takim pesymistom jak Ty :)
4
@Pawelec7 Trener Dunczyków powiedział, że nikt na piłkarzy nie naciskał. Mieli wybór albo dograć wczoraj albo dzisiaj o 12. Sami to wybrali, a w Polsce debata narodowa...
1
@lukasz9197 Nie wiem czy półfinał to minimum. Przy założeniu, że Belgowie i Włosi wygrają swoje grupy to spotkają się w 1/4.
50
Ja pierdziele 1,5 meczu Euro dopiero za nami, a tu marudzenie jakby po Euro było. Pierwszy raz oglądacie piłkę reprezentacyjną? Od parunastu lat wiadomo, że poziom jest niższy niż w piłce klubowej. Nie wiem czego Wy się spodziewaliście.
0
@KapiFCB Dania będzie czarnym koniem tego Euro.
0
@Damian11 Pojechać to on sobie może jutro po odpadnięciu do Belgradu :)
4
@Yosemite Mam to samo Euro to Euro. Zaczynamy miesiąc świąt!
1
@PatrychoO Na RG nigdy nie ma :)
1
@BarcaSupporter Kryminalni!
1
@PatrychoO Ja jestem TeamRafa więc wiesz jakie jest moje zdanie :)
4
@PatrychoO Panie i tak Rafa bierze ten RG. Także tam nie rób sobie nadziei :)
0
@kaamil1910 Taktyk
0
@Pilka_jest_okragla 1000 razy lepsza opcja niż Wijnaldum.
0
@adi7adi8 Nie no bez jaj Senegal ma lepszy zespół niż Słowacja.
0
@mekston Już bez przesady, że mamy się Słowacji bać.
0
@VenoM Od środy jest od 23