0

@Encore Jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Niby mogą być zmiany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Ale to chyba jeszcze nie wiadomo.

3

@MesQueUnClub96 Żeby być w półfinale trzeba najpierw wygrać ćwierćfinał. Na pół gwizdka co pokazuje ten turniej meczu się nie wygra.

3

Gdzie jest ten który wątpił czy kontuzjowana Justyna da radę? :D

0

@meteo100 Nie ma. Można cały skład wymienić.

0

@zadafcb U nas na pewno jutro pobiegnie Kaczmarek z tego co powiedziała Hołub wynika, że Święty też pobiegnie. Ciekawe co z Zalewskim

0

@Rust_Cohle Połowa okienka za wcześnie na takie dywagacje :)

2

@Maciej_T Na TVP Sport leci

0

@-barca4ever- Niemcy, Hiszpania, Anglia 13-15.08
Włochy 20-22.08

0

@Fabik87 Spokojnie nic nie zgubiliśmy. Poważne granie zacznie się od 1/4.

2

@Janiama Wyścig medalowy jest w sobotę o 8:30.

0

@Nazio87 Nie wiem kto wymagał od Igi medalu na twardej nawierzchni.

0

1

@SuperPatsonFCB Wisła fajnie wczoraj zagrała. Myślę, że będzie tylko lepiej. El Mahdioui jak na naszą ligę kozak. Transfery wydają się trafione jak nie wypali teraz to już chyba nigdy. Yeboah nie do poznania patrząc na to jak grał w końcówce poprzedniego sezonu. Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda.

0

@Chaoss Spokojnie igrzyska nie trwają 3 dni tylko 2 tygodnie :)

2

@Janas11224 Jak dla Ciebie po losowaniu Iga była faworytem do medalu to sorry ale o tenisie to Ty dużej wiedzy nie masz :)

5

@Breakdrowser Liczę na 5-6 medali w lekkiej. Wiosła czwórka podwójna kobiet i mężczyzn, kajakarstwo Walczykiewicz, K-2 na 500 m może K-4 na 500. Siatkarze, może coś uda się w zapasach, Szpada drużynowo kobiet, Liczę na mikst Iga/Kubot, koszykarze.

6

Spokojnie z tymi medalami tak naprawdę jeszcze żaden pewniak do medalu nam nie zawiódł.

1

@Destroyer_of_Worlds @meteo100
Szpada drużynowo kobiet. I może Maja sprawi niespodziankę?

1

@Rastafarnianin Spokojnie tak naprawdę to żaden murowany faworyt do medalu nam nie odpadł. Jutro licze na pierwszy medal, a może nawet na dwa.

1

@VamosRakieta I tak dużej szansy na medal nie było.

0

@kamiVeB Ja po cichu najbardziej licze na miksta Iga/Kubot

0

@Bernard777 Urban powiedział, że nie jest gotowy jeszcze.

2

@tristan87 Był na meczu z Łotwą który przegrali

1

@Janiama Koszykarze, Hurkacz/Kubot, Siatkarze i gdzie jeszcze był?

6

@Gomess Jakoś jak Busquets był najlepszym DP na świecie to nikomu nie przeszkadzało, że jest szczupły.

1

@AdiKingu96 Marudzenie jak przed Euro rozpoczęte :D

1

@Janiama Włochy-Anglia 1-1

2

@MeMyselfAndI Czy ja wiem czy Rosja będzie w TOP2. Jedno jest pewne ćwierćfinal będzie mega ciężki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?