bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Barca 2-0
0
Żeby oglądać Gomorre wystarczy sam player czy muszę na Playerze wziąć HBO?
0
@Vebrol Tutaj wyjście z grupy oznacza pierwsze miejsce :D
0
@Emhyr Czym to jest spowodowane? Jak to czym pusta kasa.
0
@Worny Nie oglądaj szkoda zdrowia.
0
@matirix20 Przecież powodzie są w rejonie Pampeluny.
1
@mateusz_mdj10 No właśnie nie zgadzam z tym stwierdzeniem jak na Polskę. Produkujemy coraz lepsze filmy i seriale.
38
5 dni po wręczeniu ZP, a tu dalej gównoburza :) idźcie lepiej po prezenty na Mikołajki :D
1
@MesQueUnClub96 Skończmy w końcu z tym mitycznym gadaniem, że naszym jak zwykle warunki nie sprzyjają. Stoch sam mówi, że to nie wina warunków tylko jego błędy, a raczej błąd który cały czas się za nim ciągnie. Natomiast reszta jest w dramatycznej formie.
1
@Janiama Remisowo 1-1
0
@kkbarca Bayern ma pewne 1 miejsce więc nie wyjdą najmocniejszym składem.
1
@barcelonaLM Ale Marciniak dobrze powiedział, że powinien mieć dwie czerwone za mecze z obiema Wisłami. Dla mnie Podolski tu się ośmieszył. Zero dystansu.
1
@Janiama Barca 2-1
0
@jedrek7000 Dzisiaj? O co?
0
@jedrek7000 Ale co Ci przeszkadza wąs Smoka? Przecież to fajna inicjatywa November zapoczatkowana w C+.
2
@Lisek Każdy rywal z wymienionych jest do ogrania.
0
@TheNekro94 Poza tym o El Chapo jest osobny serial.
0
@TheNekro94 Netflix zapowiedział, że to był ostatni sezon.
2
@Janiama Barca 1-0
0
@AmigoBlancos Ty nie bądź taki do przodu :D
1
@Sulej Zgadza się Biathlon też. Jak Sikora biegł w 2006 roku na IO po medal legendarny komentarz rach ciach ciach :)
4
@dasouzar11 Duetu Rudziński-Błachut bardzo przyjemnie się słucha. Akurat Eurosport też robi fajne studio.
0
@Criss18Barca Tutaj powoli kazdy mecz ligowy robi się finałem. Real, Atletico i Sevilla myślę, że są poza naszym zasięgiem w tabeli, a do Sociedad tracimy 9 punktów i w perspektywie mecz na Anoeta. Ok mamy mecz mniej ale wyjazd do Sevilli więc ciężko tam będzie o jakąkolwiek zdobycz punktowa.
3
@Comfortable_ Nie ma żadnej gwarancji, że Xavi poprawi grę.
1
@barcelonaLM Walić ten mecz? Kolejne punkty uciekają i LM w przyszłym sezonie również ucieka...
1
@Janiama Barca-Alaves 2-1
5
@PatrychoO To jest chore. Gość dostanie jeszcze kasę pomimo tego, że wykonywał źle pracę. Szkoda, że przeciętny Kowalski tak nie ma...
3
Co to za okres przygotowawczy jak 3/4 składu nie będzie.
0
@Rielan To kto ma na tym wahadle grać? Dembele czy Fati? :)
0
@Azi A tak szczerze któryś z naszych skrzydłowych nadaje się na wahadlo?