1

@Janiama Barca 2-0

0

Żeby oglądać Gomorre wystarczy sam player czy muszę na Playerze wziąć HBO?

0

@Vebrol Tutaj wyjście z grupy oznacza pierwsze miejsce :D

0

@Emhyr Czym to jest spowodowane? Jak to czym pusta kasa.

0

@Worny Nie oglądaj szkoda zdrowia.

0

@matirix20 Przecież powodzie są w rejonie Pampeluny.

1

@mateusz_mdj10 No właśnie nie zgadzam z tym stwierdzeniem jak na Polskę. Produkujemy coraz lepsze filmy i seriale.

38

5 dni po wręczeniu ZP, a tu dalej gównoburza :) idźcie lepiej po prezenty na Mikołajki :D

1

@MesQueUnClub96 Skończmy w końcu z tym mitycznym gadaniem, że naszym jak zwykle warunki nie sprzyjają. Stoch sam mówi, że to nie wina warunków tylko jego błędy, a raczej błąd który cały czas się za nim ciągnie. Natomiast reszta jest w dramatycznej formie.

1

@Janiama Remisowo 1-1

0

@kkbarca Bayern ma pewne 1 miejsce więc nie wyjdą najmocniejszym składem.

1

@barcelonaLM Ale Marciniak dobrze powiedział, że powinien mieć dwie czerwone za mecze z obiema Wisłami. Dla mnie Podolski tu się ośmieszył. Zero dystansu.

1

@Janiama Barca 2-1

0

@jedrek7000 Dzisiaj? O co?

0

@jedrek7000 Ale co Ci przeszkadza wąs Smoka? Przecież to fajna inicjatywa November zapoczatkowana w C+.

2

@Lisek Każdy rywal z wymienionych jest do ogrania.

0

@TheNekro94 Poza tym o El Chapo jest osobny serial.

0

@TheNekro94 Netflix zapowiedział, że to był ostatni sezon.

2

@Janiama Barca 1-0

0

@AmigoBlancos Ty nie bądź taki do przodu :D

1

@Sulej Zgadza się Biathlon też. Jak Sikora biegł w 2006 roku na IO po medal legendarny komentarz rach ciach ciach :)

4

@dasouzar11 Duetu Rudziński-Błachut bardzo przyjemnie się słucha. Akurat Eurosport też robi fajne studio.

0

@Criss18Barca Tutaj powoli kazdy mecz ligowy robi się finałem. Real, Atletico i Sevilla myślę, że są poza naszym zasięgiem w tabeli, a do Sociedad tracimy 9 punktów i w perspektywie mecz na Anoeta. Ok mamy mecz mniej ale wyjazd do Sevilli więc ciężko tam będzie o jakąkolwiek zdobycz punktowa.

3

@Comfortable_ Nie ma żadnej gwarancji, że Xavi poprawi grę.

1

@barcelonaLM Walić ten mecz? Kolejne punkty uciekają i LM w przyszłym sezonie również ucieka...

1

@Janiama Barca-Alaves 2-1

5

@PatrychoO To jest chore. Gość dostanie jeszcze kasę pomimo tego, że wykonywał źle pracę. Szkoda, że przeciętny Kowalski tak nie ma...

3

Co to za okres przygotowawczy jak 3/4 składu nie będzie.

0

@Rielan To kto ma na tym wahadle grać? Dembele czy Fati? :)

0

@Azi A tak szczerze któryś z naszych skrzydłowych nadaje się na wahadlo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?