bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MesQueUnClub96 Niech każdy sobie robi to na co ma ochotę :)
2
@FCBMati10 To nie są żadne śmiechy tylko realna ocena sytuacji.
1
@Janiama 0-2 Bayern
1
@Pewex Barca nie ma żadnych szans na mistrza więc w sumie czy Real będzie mocny czy słaby nie ma większego znaczenia.
0
@Encore I bardzo mnie to cieszy :)
0
@masq No jak nie ma rezerwowych, a potężny De Jong? :D
0
@Jonyx I tak będzie oklep więc to w sumie nieistotne.
0
@FafitFCB 0-3 i po ptakach xd
3
@Gaucho Wszystkie części Żandarma.
0
@FC1899Barca Jóźwiak TOP? Do przodu nie daje nic. O wiele bardziej podoba mi się Puchacz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@katalonczyk987 TVP dzisiaj pozyskała prawa.
2
@kkbarca Nolito to 9?
0
@macio_944 30 baniek za Emerson? Gdzie mam podpisać?
0
@kuz A to nie jest dopiero od jutra na Playerze?
1
@Janiama 2-0 Barca
2
@Peszko07 odważna teza na 100km przed metą :)
1
@Gaucho Pierwsza to Crespo z Parmy. Bergkampa miałem z Arsenalu. Najbardziej pamiętną to chyba Leo z 30. Miałem chyba ze 20 koszulek :)
0
@yoodash Jest jeden problem na ten moment TVP nie ma praw do LM. I z tego co czytałem wcale nie jest pewne, że je zdobędzie.
0
@barcelonaLM Na ten moment TVP nie ma praw do LM. I wcale nie pewne, że je zdobędzie.
0
@Criss18Barca Ale na ten moment TVP nie ma praw do LM. Nowe rozdanie jest od tego sezonu. Zawsze pokazywali mecze IV rundy eliminacji, a teraz nie. Gdzieś czytałem na tt, że wcale nie wiadomo czy będzie na TVP to samo jest ze skokami.
7
@Nazio87 Ciekawe za co :)
2
@Fenyx Jeden plus nareszcie zrezygnował z Kąkolewskiej.
2
@michal26 Powiem Ci tak za Nawrockiego na początku było widać postęp ale od jakiś 2 lat postępu nie ma, a jest regres.
3
@Fenyx Z Wenerska to jest w ogóle ciekawa sytuacja. Na LN jej najpierw nie wziął. Któraś wypadła z powodu kontuzji, dowolal ją bodajże na 3 czy 4 mecze. Teraz nagle jest pierwszą rozgrywającą na ME gdzie tu logika?
1
@michal26 Tam cały czas w tle jest konflikt Nawrocki-zawodniczki. Smarzek też w sobotę w wywiadzie coś tam wypaliła, że lepiej skończmy ten temat bo zaraz powiem coś za dużo. Mam nadzieję, że Nawrocki po ME odejdzie. Kadra pod jego wodzą jest mega łatwa to rozczytania wszystkie piłki do Smarzek bądź Stysiak i może się uda.
1
@Commando Kiedyś mecze Barcy w sobotę o 22 były normą.
0
@Khardan Kiedyś to mecz Barcy w sobotę o 22 był normą.
1
@Nazio87 Zero nie pije kawy. Czasami sobie kupię cappuccino z Milki i od czasu do czasu wypije.
0
@SuperPatsonFCB Już niby na 99% wiadomo, że Kulesza zostanie.