bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElTomas Barca i PSG w jednym koszyku :)
2
Wczoraj obejrzałem wszystkie 672 bramki Leo dla Barcy. Nie wierzę, że to już koniec... Mimo, że to tylko głupia piłka nożna nic ważnego w życiu to człowiek jest mega przybity. Najbardziej boli, że w klubie zostaną( raczej) takie pokraki jak Braithwaite, Umtiti, Pjanic, Lenglet, a nie ma miejsca dla najlepszego piłkarza w historii. Boli również sposób w jaki Leo został pożegnany. Dlaczego nie przyszedł wczoraj na konferencje? (Może nie chciał). Śledzę Barcelone od sezonu 2001/2002 90% mojego kibicowania to Barca z Leo. Teraz już tego nie będzie. Kiedyś ten dzień musiał nadejść... Leo dzięki za wiele wspaniałych chwil radości jakie nam dałeś. Kiedyś powiedziałem sobie, że jak Leo odejdzie będę oglądał jego występy w innej drużynie. Teraz? Nie wiem czy dam radę. Wybór PSG to najgorsze co może być... No cóż kończy się najpiękniejsza era w historii klubu cieszę się, że mogłem od początku do końca ją śledzić. Teraz zacznie się nowa era? Jaka będzie? Nie wiem. Szczerze to boję się jej... Na teraz ciężko jest mi sobie ją wyobrazić. Gdzieś tam świeci światełko w tunelu mamy dużo młodych zdolnych zawodników. Barcelona trwa 122 lata i będzie trwała dalej. Visca el Barca! Visca el Leo!
9
@Encore Przecież poza TOP4 na pewno nie wypadniemy. Kto ma nas wyprzedzić? Betis? Sociedad? Bez przesady.
0
@kamilop Leo miał też zostać. Tak mówił.
1
@kamilop Ciekawe za co... poczytaj sobie co Laporta powiedział... Powiem więcej to się z 2-3 zanosi na brak wielkich transferów.
0
@kakusus Jeszcze rok mają.
0
@Norkusik Weź pod uwagę też to jakie przychody generował dla klubu.
0
@michal26 Pecha? Nie no bez jaj. Byli słabsi i przegrali. Duży zawód i tyle w temacie. Przypomnij sobie rok 2019 dwa mecze eliminacje IO 3-0 i brąz ME również 3-0.
4
@LeoMessiah Kapitalny filmik
0
@macio_944 Trudno cokolwiek powiedzieć...
0
@SuperPatsonFCB A Korona i Widzew?
0
@ranger3120 Co niby ma jutro być?
5
@Ojciec5tkidzieci Lukaku chyba nie ma, De Bruyne
5
@zadafcb Złoto Marysi głęboko w to wierzę :)
0
@SuperPatsonFCB Kto jest dla Ciebie faworytem do awansu?
0
@Krzysztof_Katalończyk W telewizji.
2
@adi7adi8 Faceci najpierw muszą wejść do finału w sobotę :)
0
@MichuPlayPL Ale czy my mamy piłkarzy do 4-4-3?
0
@SuperPatsonFCB Dokładnie też mnie zastanawia czy przeołożą kolejne dwa mecze w IV rundzie. Zaraz Raków i Śląsk też będą chcieli przekładać.
6
@Senyer Rzut oszczepem kobiet, sztafeta kobiet, może Lewandowski na 1500m, może jeszcze coś uda się zdobyć w kajakach czy zapasach.
0
@lukaszbrk Dla mnie nie, w tym roku liczył sie tylko medal olimpijski. Ogromny zawód dzisiaj sprawili.
0
@BartqRKO Hmm dlaczego Justyna, a nie np. Natalia Kaczmarek? Jeszcze poczekaj IO się nie skończyły.
3
@Wilczeq Nie ma w nocy. 8:30, 13:15, 14:05 szanse na medal.
0
@Kielakowy Kurde ale co złego było w pompowaniu balonika? My jesteśmy aktualnymi mistrzami świata. Myślisz, że we Francji przed Euro nie było pompowania?
0
@mnich12 Zgadzam się ale na pewno pierwszy w kolejce do wyjazdu na przyjęciu nie był Bednorz.
0
Niestety ale na tym poziomie nie da się wygrać meczu grając dwoma zawodnikami w ataku. Już łatwiejszej drogi do finału IO długo nie będzie. Ogromny zawód...
0
@mnich12 Oglądałeś LN? Za co Bednorz miał jechać na IO?
0
@AlicjaFCB Ale n rozgrzewce niby się poobijał.
2
Kurła jak jutro worek z medalami się nie rozwiąże to już stracę nadzieję na tych IO. I oczywiście wygrana siatkarzy.
3
@daniel32778 Jak sztafeta biegła
po złoto to nawet przez sekundę nie pomyślałem, że brakuje mi kibiców :)