bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Szreko To akurat nie prawda. Po Bońku przed Janasem dostał ofertę prowadzenia kadry ale nie zgodził się Cupiał. I był też poważnie rozważny po Leo ale wtedy Lato wybrał Smude.
2
@kacper201 Ewentualnie obie strzelą
2
@Compadre W sklepach typu Reserved, House
0
@Rewolucja123 Przecież wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja z Dembele.
0
@Rewolucja123 Dembele? xd
0
@zenoowity Ale czy ja napisałem żeby brać byle kogo? Żeby było jasne nie jestem za powrotem Nawałki ale Kulesza bardzo chamsko postępuje. Niby wszystko dogadane, a za plecami szuka kogoś innego.
0
@Hubsao Ale ma rację. Kulesza już przegina. Sam nie wie czego i kogo chce.
3
@Chaoss Dla roczników 90 wzwyż kultowa kreskówka.
0
@Azi Dopiero teraz do tego doszedłeś? :P
1
@MESSIah16 Ale bym chciał żeby Rafa wygrał AO.
1
@Sysia11 Bardzo dobrze zrobili. Skoro jest zakaz to zakaz co mieli zrobić wyjątek dla hrabiego z Serbii? Co do Daviesa nie wiem czy wiesz, że on problem z mięśniem sercowym ma nie po szczepieniu tylko po covidzie.
0
@ViscaDelFritz1983 A czy jest ktoś w tym programie nie irytujący?
0
@Ghotti O jaki mecz Ci chodzi? Nie wiem czy wiesz ale Dani z Lengletem grają pierwszy oficjalny mecz razem :)
1
@Janiama 1-0 Barca
1
@MesQueUnClub96 Zobacz sobie co Pilch prezentuje w tym sezonie. Habdas? Jaki sens ma branie go na PŚ skoro ledwo do 30 w PK wchodzi?
2
@MesQueUnClub96 Bo nie ma kogo.
4
@MESSIah16 Mam duży sentyment do tego turnieju. Od dzieciaka na Eurosporcie się oglądało. Na pewno coś tam obejrzę jak np. poniedziałkowy mecz Nigeria-Egipt.
0
@FC1899Barca Osobiście nie jestem za powrotem Nawałki.
1
@Janiama Barca 3-0
1
@Janiama Remisik 0-0
2
@Verema Smith i Gary
1
@Sulimo Ne wiem co jest zabawnego w tym, że Polacy mają niechęć do Niemców.
0
@Sulimo Ja tam lubię Ryoyu jak nie nasi to niech on leje Niemców :)
0
@abram3k Dobra ale akurat za brak awansu do MŚ 2014 nie można winić tylko i wyłącznie Bonka. Został prezesem w trakcie eliminacji.
0
@Janiama Co Ty takie orty ostatnio robisz?
0
@Colin94 Ja z kolei nie mam czasu :)
0
@cules100pro Poziom La Liga Bonita jest tragiczny.
1
@Janiama Sevilla 2-0
0
@Emhyr Nie jest cały czas w TOP20. W sezonie 15/16 był 22.
0
@FC1899Barca Ja właśnie dopiero biorę Gomorre na tapetę :)