4

@Szreko To akurat nie prawda. Po Bońku przed Janasem dostał ofertę prowadzenia kadry ale nie zgodził się Cupiał. I był też poważnie rozważny po Leo ale wtedy Lato wybrał Smude.

2

@kacper201 Ewentualnie obie strzelą

2

@Compadre W sklepach typu Reserved, House

0

@Rewolucja123 Przecież wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja z Dembele.

0

@Rewolucja123 Dembele? xd

0

@zenoowity Ale czy ja napisałem żeby brać byle kogo? Żeby było jasne nie jestem za powrotem Nawałki ale Kulesza bardzo chamsko postępuje. Niby wszystko dogadane, a za plecami szuka kogoś innego.

0

@Hubsao Ale ma rację. Kulesza już przegina. Sam nie wie czego i kogo chce.

3

@Chaoss Dla roczników 90 wzwyż kultowa kreskówka.

0

@Azi Dopiero teraz do tego doszedłeś? :P

1

@MESSIah16 Ale bym chciał żeby Rafa wygrał AO.

1

@Sysia11 Bardzo dobrze zrobili. Skoro jest zakaz to zakaz co mieli zrobić wyjątek dla hrabiego z Serbii? Co do Daviesa nie wiem czy wiesz, że on problem z mięśniem sercowym ma nie po szczepieniu tylko po covidzie.

0

@ViscaDelFritz1983 A czy jest ktoś w tym programie nie irytujący?

0

@Ghotti O jaki mecz Ci chodzi? Nie wiem czy wiesz ale Dani z Lengletem grają pierwszy oficjalny mecz razem :)

1

@Janiama 1-0 Barca

1

@MesQueUnClub96 Zobacz sobie co Pilch prezentuje w tym sezonie. Habdas? Jaki sens ma branie go na PŚ skoro ledwo do 30 w PK wchodzi?

2

@MesQueUnClub96 Bo nie ma kogo.

4

@MESSIah16 Mam duży sentyment do tego turnieju. Od dzieciaka na Eurosporcie się oglądało. Na pewno coś tam obejrzę jak np. poniedziałkowy mecz Nigeria-Egipt.

0

@FC1899Barca Osobiście nie jestem za powrotem Nawałki.

1

@Janiama Barca 3-0

1

@Janiama Remisik 0-0

2

@Verema Smith i Gary

1

@Sulimo Ne wiem co jest zabawnego w tym, że Polacy mają niechęć do Niemców.

0

@Sulimo Ja tam lubię Ryoyu jak nie nasi to niech on leje Niemców :)

0

@abram3k Dobra ale akurat za brak awansu do MŚ 2014 nie można winić tylko i wyłącznie Bonka. Został prezesem w trakcie eliminacji.

0

@Janiama Co Ty takie orty ostatnio robisz?

0

@Colin94 Ja z kolei nie mam czasu :)

0

@cules100pro Poziom La Liga Bonita jest tragiczny.

1

@Janiama Sevilla 2-0

0

@Emhyr Nie jest cały czas w TOP20. W sezonie 15/16 był 22.

0

@FC1899Barca Ja właśnie dopiero biorę Gomorre na tapetę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?