bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Mnie kusi postawić na Sabalenke. Iga nie błyszczy. Dużo błędów do tego wczoraj skończyła grać po 19, a finał już o 13.
4
@SuperPatsonFCB Nie ważne kto spadnie, ważne żeby nie była to Wisła :)
0
@KrystianR Przecież Pique gra.
1
@Janiama 2-1 Barca
0
Jak tam mistrzostwo? Lepiej zacznijcie patrzeć żebyśmy z TOP4 nie wylecieli.
0
@Gaucho A kto ma za niego grać?
0
@Janas11224 Mają dwa trudne wyjazdy, tak samo jak my.
5
@Janas11224 Walka o mistrza już skończyła się dawno. Podziwiam ludzi którzy dalej wierzą w mistrzostwo.
2
@Vintee Ty jeszcze serio liczysz na mistrza?
2
@Sulimo Nie pije tego dziadostwa to nie wiem :D
2
@Cule1234 Nowakowski i tak przed powołaniami podjął decyzję o rezygnacji z gry w kadrze.
1
@Janiama Barca 2-0
1
@KwaK Jestem kibicem Wisły więc wiesz.
0
@KwaK Wisła-Górnik
2
@Kondziubarca Szybko do tego wniosku doszedłeś :)
0
@Gomess Nie przejmuje stanowiska Małysza tylko część obowiązków.
0
@AmigoBlancos I tak nie wygracie LM :)
1
@tristan87 Nie da się ich porównać. Rosloń jest jedynka, a Kosowski dwójka.
1
@Janiama Barca 2-0
0
@FCB24 W Polskim półfinale praktycznie wszystko jasne.
0
@Bykunn Niech kończą tylko się ośmiesza.
0
Co oni na Playerze odwalili za maniane, usunęli 4 sezony Gomorry...
0
@Songo91 Weź najpierw przeczytaj zasady losowania, a potem pisz :)
2
@MesQueUnClub96 Dla stacji telewizyjnych Mundial w tym okresie to najlepsze co może być. Zza oknem już zimno to ludzie będą siedzieć w domu i mecze oglądać.
0
@krzaken Zalewski oba mecze w U21 zagrał bardzo słabo.
0
@Introwertyk Jakbyś mądrze pisał to by nie było do czego odpowiadać :)
6
@damiano996 Rzeczywiście Szwedzi to Brazylia. Tym bardziej, że zagrali taki sam paździerz z osłabionymi Czechami jak my.
0
@Uukasz_93 A co Borek ma do tego?
3
@jacobFCB Stoch to już lepiej niech się przestanie wypowiadać. Bo zachowuje się jak 5-letnie dziecko któremu zabrano ukochaną zabawkę.
0
@jacobFCB Dlaczego? Bo nie znasz tych trenerów? Hrgoty czy Stoeckla też mało kto znał.