0

@gumaz Mnie kusi postawić na Sabalenke. Iga nie błyszczy. Dużo błędów do tego wczoraj skończyła grać po 19, a finał już o 13.

4

@SuperPatsonFCB Nie ważne kto spadnie, ważne żeby nie była to Wisła :)

0

@KrystianR Przecież Pique gra.

1

@Janiama 2-1 Barca

0

Jak tam mistrzostwo? Lepiej zacznijcie patrzeć żebyśmy z TOP4 nie wylecieli.

0

@Gaucho A kto ma za niego grać?

0

@Janas11224 Mają dwa trudne wyjazdy, tak samo jak my.

5

@Janas11224 Walka o mistrza już skończyła się dawno. Podziwiam ludzi którzy dalej wierzą w mistrzostwo.

2

@Vintee Ty jeszcze serio liczysz na mistrza?

2

@Sulimo Nie pije tego dziadostwa to nie wiem :D

2

@Cule1234 Nowakowski i tak przed powołaniami podjął decyzję o rezygnacji z gry w kadrze.

1

@Janiama Barca 2-0

1

@KwaK Jestem kibicem Wisły więc wiesz.

0

@KwaK Wisła-Górnik

2

@Kondziubarca Szybko do tego wniosku doszedłeś :)

0

@Gomess Nie przejmuje stanowiska Małysza tylko część obowiązków.

0

@AmigoBlancos I tak nie wygracie LM :)

1

@tristan87 Nie da się ich porównać. Rosloń jest jedynka, a Kosowski dwójka.

1

@Janiama Barca 2-0

0

@FCB24 W Polskim półfinale praktycznie wszystko jasne.

0

@Bykunn Niech kończą tylko się ośmiesza.

0

Co oni na Playerze odwalili za maniane, usunęli 4 sezony Gomorry...

0

@Songo91 Weź najpierw przeczytaj zasady losowania, a potem pisz :)

2

@MesQueUnClub96 Dla stacji telewizyjnych Mundial w tym okresie to najlepsze co może być. Zza oknem już zimno to ludzie będą siedzieć w domu i mecze oglądać.

0

@krzaken Zalewski oba mecze w U21 zagrał bardzo słabo.

0

@Introwertyk Jakbyś mądrze pisał to by nie było do czego odpowiadać :)

6

@damiano996 Rzeczywiście Szwedzi to Brazylia. Tym bardziej, że zagrali taki sam paździerz z osłabionymi Czechami jak my.

0

@Uukasz_93 A co Borek ma do tego?

3

@jacobFCB Stoch to już lepiej niech się przestanie wypowiadać. Bo zachowuje się jak 5-letnie dziecko któremu zabrano ukochaną zabawkę.

0

@jacobFCB Dlaczego? Bo nie znasz tych trenerów? Hrgoty czy Stoeckla też mało kto znał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?