bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kosiarz92 Już starczy tych upałów. U mnie już dzisiaj przyjemnie 22 stopni.
0
@Culer_1906 Chyba nie słyszałeś co powiedział drugi jak się nazywa stadion Barcelony :D
1
@Image Z Valencia mecz jest na wyjeździe.
0
@jakub1906 No i super. Będą mecze co 3 dni czego można chcieć więcej? Potem Mundial. Ja nie narzekam.
2
@Oskar00 Ale reprezentacje też muszą trochę ze sobą potrenować. Tym bardziej, że przed Mundialem nie będzie na to czasu tak jak zwykle.
4
@VegetaPolska A za co mają oddawać? To ich wina? (jeśli go nie zarejestrują).
1
@doc W zeszłym sezonie w meczu z nami Dembele z nim robił co chciał.
0
@MesQueUnClub96 Nie zdziwię się jak PSG walnie w tym roku LM
5
@q1 Ty pierwszy sezon oglądasz Barcelone?
0
@Jakchcesz 22 fajna godzina. Jak zaczynałem oglądać Barcelone to mecze były tylko w sobotę o 22 albo w niedzielę o 21.
1
@PatrychoO Każdy mecz w kolejce jest w TVP.
0
@kiper09 Rzeczywiście tylko na ziemi dobrze grała. 3 turnieje na twardej to przypadkiem wygrała?
0
@Xxxbarca4ever Siły w ataku nie mamy.
0
@Xxxbarca4ever Ja właśnie naszych nie widzę aby mieli wygrać.
0
@Xxxbarca4ever Serbowie nie mają szans na zwycięstwo. Stawiam Francuzów lub Amerykanów.
0
@Lionel_Messi10 Pique to nie kapitan? Nie obniżył?
0
@Lionel_Messi10 Ja tam się im nie dziwię. Ile razy będą obniżać?
1
@PanAgenda2030 Bez przesady, że śmieszne. Bo dobre drużyny tam grają. Zwycięzca pierwszej edycji Roma to śmieszny zespół?
1
@MesQueUnClub96 Taa, 2 runda out.
0
@SuperPatsonFCB O napastnika go pytałeś? :D
2
Podstadionem to niezły ściek. Zamówiłem w piątek koszulkę Lewego płatność kartą. Przyszedł e mail z potwierdzeniem, ale była awaria banku i płatność mi nie przeszła. W sobotę napisałem do nich czy mogę zmienić na płatne przy odbiorze gość odpisał, że nie ma sprawy. Dzisiaj piszą, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo nie mają mojego produktu na magazynie.
1
@SuperPatsonFCB Ja patrzeć nie mogę na grę Wisły za jego kadencji.
0
@FC1899Barca Niemcy moim zdaniem nie są, aż takimi faworytami
0
@Kondziubarca Ja pierdziele po jednym meczu takie wnioski...
0
@Vebrol Z Rubinu przeszedł do Napoli.
0
@Medium Ten Gruzin to mega talent.
1
@Janiama 4 lata temu było 12 medali ciekawe jak będzie teraz.
0
@xVENUMx I dobrze mówią :)
1
@Janiama Barca 4-0
1
@Michael24 Udało się :)