bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Ja dzisiaj zdradzam skoki z Igą :D
0
@alianta2 Nowej 10? A nie 9?
1
@Botanik
Nie
Lipsk-City 0-2
Club Brugge-Benfica 0-1
Liverpool-Real 1-1
Milan-Tottenham 1-2
Eintracht-Napoli 1-2
BVB-Chelsea 2-1
Inter-Porto 1-0
PSG-Bayern 1-1
0
@AdiKingu96 Dzisiaj i tak jest lepiej
1
@AFA90 Wisła Kraków-Resovia Rzeszów to jest dopiero prawdziwa piłka, a nie jakaś La Liga :)
0
@cules100pro Może ferie mają xd
0
@Kengo Messi w PSG nie gra na skrzydle
0
@escarabajo Napisałem prawdę więc nie wiem o co Ci chodzi xd
0
@escarabajo Gdzie Ty tu pocisk widzisz? xd
3
@mrboom To ten co tłuk nałogowo w FM :)
1
@MesQueUnClub96 Jak dla mnie to skończył 38. 2023-1985=38 :)
0
@-barca4ever- Dumanowski-Guziak
2
@adi7adi8 Spokojnie są w Polsce talenty myślę, że nie będzie tak jak w biegach.
0
@Rewolucja123 I co się chwalisz xd ja już mecz drugiej kolejki oglądałem w domówce Lewego :D
6
@Cadafaz Karol Krawczyk i Tadeusz Norek
8
@Comentateiro Jestem kibicem Barcy. Co mnie obchodzi mecz Arsenalu?
1
@MesQueUnClub96 I dobrze. Każdy niech wygra tylko nie Jugol :)
4
@MesQueUnClub96 Co w tym dziwnego? Korda jest faworytem zdecydowanym.
16
@HighestInTheRoom Na drugi dzień o ścianę można nimi rzucać
0
@LjakRoberciik Niby jest coraz lepiej.
4
@FcPortoFan1999 Ciebie=nikogo :)
0
@Kgorecki2500 10 zł przegrane.
1
@Nano22 Może i śmieszny superpuchar, ale dla nas każde Euro teraz się liczy.
1
@Medium Skończyło się 3-0
Lech 2-2 z Eintrachtem
0
@AmigoBlancos 25.01 niby
3
@Qlimax86 Sam pewnie tak pisałeś, a teraz się mądralujesz xd
0
@kuz Memphis jest lepszy? On tak samo kopie się po czole.
0
@Kengo 4-4-2 prędzej niż 3-5-2
2
@aldewir Zachodny
1
@michaleu Do końca roku była promocja :)