bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Ja Żużelek oglądam
1
@FcPortoFan1999 A Ty co nagle Ige oglądasz ale Esy to już nie... bardzo słabo...
0
@FcPortoFan1999 I jak Ty to sobie teraz wyobrażasz? Ty teraz będziesz nazywać się kibicem? Nie jest Ci wstyd?
0
@takisobiektos Dlatego, że nie zostanie wypełniony. Koszty.
1
@escarabajo W tym mnie :)
1
@Octane Niby kto tak mówił?
0
@VegetaPolska Chciałbys takiego trenera który oprócz odpraw i treningów nie gada z zawodnikami i ma generalnie na wszystko wjb? Wystarczy spojrzeć na jego mimike.
4
@chavez Ja jeszcze jestem Wisły Kraków to jest dopiero tercet xd
2
@MesQueUnClub96 Niech idzie ja za nim płakać nie będę
1
@Cule1234 Bez szans na grę. Przyszedł za darmo teraz odchodzi za hajs. Złoty interes.
0
@Kamilos84 Również ich nie stawiam do spadku. Kadrowo jesteście mocniejsi niż w zeszłym sezonie.
4
@Barca1922 Na pewno by wygrały z facetami xd weź chłopie zastanow się co piszesz
0
@Xxxbarca4ever Dla mnie również Kaczmarek nie jest super dobry. Finał LM miał bardzo słaby. Zaksa wygrała ten mecz bez atakującego.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń nie ma szans. 4 miejsce nie wyżej.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem jakim cudem twierdzisz, że Pogoń będzie mistrzem xd
4
@joloskyy Na Eleven będą mecze z USA
0
@a6willow Żadne szycie na ostatnią chwile. Od dawno są znani rywale i daty.
0
@daniel32778 Nie mam i nie będę miał szacunku do niego
5
@Faro Najpierw trzeba mieć na to czas xd
1
@daniel32778 Nerwów? Dla mnie sama przyjemność jak ktoś w końcu uciera nosa Jugolowi :)
4
@MaziFCB 20:10 masz możliwość :)
0
@FcPortoFan1999 II liga dla mnie licha xd
2
@FcPortoFan1999 nie zapominaj o I lidze :) najmocniejszej od lat
1
@escarabajo Ja jestem w tym roku optymistycznie nastawiony do pucharów. Nie pamiętam tak szybkich transferów pucharowiczów i żaden klub póki co się nie oslabił
1
@takisobiektos Żaden Rusek, Vamos Carlitos! :)
1
@ricardo0705 Abde na pewno coś zwojuje
2
@Bartek_VEB Przecież już wygrał Audi Cup xd
2
@Kapitan hawk Na pewno xd
1
@Encore Niektórzy przed sezonem reprezentacyjnym nie widzieli go w 14
0
@Eto'o9 R10 Brakuje dwóch PO, jednego LO i pivota. Na dzisiaj nasze boki obrony wyglądają dramatycznie.