2

@FcPortoFan1999 Ja Żużelek oglądam

1

@FcPortoFan1999 A Ty co nagle Ige oglądasz ale Esy to już nie... bardzo słabo...

0

@FcPortoFan1999 I jak Ty to sobie teraz wyobrażasz? Ty teraz będziesz nazywać się kibicem? Nie jest Ci wstyd?

0

@takisobiektos Dlatego, że nie zostanie wypełniony. Koszty.

1

@escarabajo W tym mnie :)

1

@Octane Niby kto tak mówił?

0

@VegetaPolska Chciałbys takiego trenera który oprócz odpraw i treningów nie gada z zawodnikami i ma generalnie na wszystko wjb? Wystarczy spojrzeć na jego mimike.

4

@chavez Ja jeszcze jestem Wisły Kraków to jest dopiero tercet xd

2

@MesQueUnClub96 Niech idzie ja za nim płakać nie będę

1

@Cule1234 Bez szans na grę. Przyszedł za darmo teraz odchodzi za hajs. Złoty interes.

0

@Kamilos84 Również ich nie stawiam do spadku. Kadrowo jesteście mocniejsi niż w zeszłym sezonie.

4

@Barca1922 Na pewno by wygrały z facetami xd weź chłopie zastanow się co piszesz

0

@Xxxbarca4ever Dla mnie również Kaczmarek nie jest super dobry. Finał LM miał bardzo słaby. Zaksa wygrała ten mecz bez atakującego.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń nie ma szans. 4 miejsce nie wyżej.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem jakim cudem twierdzisz, że Pogoń będzie mistrzem xd

4

@joloskyy Na Eleven będą mecze z USA

0

@a6willow Żadne szycie na ostatnią chwile. Od dawno są znani rywale i daty.

0

@daniel32778 Nie mam i nie będę miał szacunku do niego

5

@Faro Najpierw trzeba mieć na to czas xd

1

@daniel32778 Nerwów? Dla mnie sama przyjemność jak ktoś w końcu uciera nosa Jugolowi :)

4

@MaziFCB 20:10 masz możliwość :)

0

@FcPortoFan1999 II liga dla mnie licha xd

2

@FcPortoFan1999 nie zapominaj o I lidze :) najmocniejszej od lat

1

@escarabajo Ja jestem w tym roku optymistycznie nastawiony do pucharów. Nie pamiętam tak szybkich transferów pucharowiczów i żaden klub póki co się nie oslabił

1

@takisobiektos Żaden Rusek, Vamos Carlitos! :)

1

@ricardo0705 Abde na pewno coś zwojuje

2

@Bartek_VEB Przecież już wygrał Audi Cup xd

2

@Kapitan hawk Na pewno xd

1

@Encore Niektórzy przed sezonem reprezentacyjnym nie widzieli go w 14

0

@Eto'o9 R10 Brakuje dwóch PO, jednego LO i pivota. Na dzisiaj nasze boki obrony wyglądają dramatycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?