bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Trzeba wygrać wszystko do końca. Z Włochami będzie dzisiaj ciężko.
1
@Nazio87 Oczywiście że wolne wracać na jeden dzień? Bez sensu :)
1
@Tomo1989 Od lat nas leją.
22
@zodiak_10 Pierwszy raz dopiero to zauważyłeś?
2
@qbuteq F1 skończy się przed końcem meczu :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ironman W Gran Derbi Real nie gra :)
0
@FcPortoFan1999 Nie, mecz jest w Gliwicach
1
@FcPortoFan1999 W tym sezonie I lidze też takich pojedynków nie brakuje
6
@Faro 2 tygodnie temu
0
@AmigoBlancos Stawiam na City
1
@MarioVeB! Ja też nie jestem z Krakowa
3
@MesQueUnClub96 A co to za różnica czy Real będzie drugi czy trzeci?
0
@LaRoja Policz sobie ile kolejek zostało i ile punktów mają przewagi. Nie ma za co :)
1
@VegetaPolska Kurde to Ty pracujesz? Myślałem, że jesteś max 7-8 klasa podstawówki
0
@Przemek2323 Kurde musi Ci się mocno nudzić skoro Andruszki słuchasz :)
3
@Albatros Jak się nie znasz to nie obstawiaj :)
0
@draxidox Jak dla Ciebie boks cieszy się takim samym zainteresowaniem jak szybownictwo to xd
0
@Rust_Cohle Co nie zmienia faktu, że była mistrzynią.
7
@draxidox Nie wiem czy wiesz, ale ona mistrzynią świata była :)
0
@FcPortoFan1999 Nie komentuje
0
@wasacz Wszystkie źródła piszą że występ jest pod znakiem zapytania, a nie, za nie zagra. Trochę różnica chyba jest?
0
@wasacz Kurła przecież o kontuzji De Jonga wiadomo od poniedziałku. Nie wiem co tutaj takie poruszenie.
2
@PatrychoO Każdy Prawdziwy Polak i Katolik wieczorem ogląda maszynę Fernando Santosa, a nie Pottera. Oto moja prawda piątku. Pozdrawiam.
0
@Mns21 Przecież De Jong nie pojechał na kadrę
0
@wasacz Pełki już nie ma w C+
0
@sevs Powiem Ci, że Stal leci z Esy w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalończyk 99 Tak z Igą :)
0
@michaleu Za tydzień zaczynają się MŚ