bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Holandia 2-1
0
@Mezocyklon87 1 dzień urlopu rzeczywiście coś strasznego :)
1
@Janiama 1-0 Ekwador
0
@daniel32778 Komentatorem nadal jest bardzo dobrym.
0
@AmigoBlancos Ale Ty masz obsesje na punkcie Borka :D co nie powie to wszystko dla Ciebie źle :)
0
@Emhyr Ciekawszy niż 4 lata temu.
0
@fortunate_son Bereś na LO... 38 milionów ludzi i nie mamy LO na poziomie reprezentacji...
0
@Rewolucja123 To pokaż mi inną reprezentacje z lepszym atakiem.
0
@Destroyer_of_Worlds Nie wyjdzie. Będziemy grać wahadlami. Cash i Zalewski.
0
@seba1324 Sezon skończył to wakacje ma :D
0
@Jarema2000 Powinno być dobrze. Tutaj są już tory lodowe, a to ma większe znaczenie niż igielit czy śnieg.
4
@IronSanHybrid Belgia czarny koń? Przecież to klasowa reprezentacja.
1
@Janiama 3-1 Barca
1
@Botanik
Nie
Bayern-Inter 2-1
Liverpool-Napoli 2-2
Marsylia-Tottenham 2-2
Pilzno-Barca 1-3
Rangers-Ajax 1-2
Sporting-Eintracht 2-2
Real-Celtic 2-0
Szachtar-Lipsk 1-2
Milan-Salzburg 2-0
Chelsea-Dinamo 2-0
Kopenhaga-BVB 1-2
Juventus-PSG 0-3
Maccabi-Benfica 0-1
City-Sevilla 3-0
1
@bartekvisca Tory lodowe i igielit żaden problem :)
0
@IronSanHybrid Fuuuuujjjjj :D
0
@tbas W Barcie...
1
@AmigoBlancos Mój pierwszy turniej jaki pamiętam :)
1
@marko111122 Nie, ig też nie działa
1
@Janiama Remisik 2-2
1
@Botanik
Nie
Salzburg-Chelsea 1-1
Sevilla-Kopenhaga 2-0
Benfica-Juventus 1-1
BVB-City 1-3
Celtic-Szachtar 2-1
Dinamo-Milan 1-2
PSG-Maccabi 4-0
Lipsk-Real 1-3
Brugge-Porto 2-2
Inter-Pilzno 3-0
Ajax-Liverpool 2-3
Atletico-Bayer 2-0
Barca-Bayern 2-2
Eintracht-Marsylia 2-1
Napoli-Rangers 2-0
Tottenham-Sporting 3-1
1
@Kamilos84 Bardzo dobrze, że Szpak nie dostał.
0
@matirix20 W Telewizji
1
@soulmate To nie KSW tutaj łatwych rywali nie ma.
0
@Mathoue Człowieku on nie grał w Milanie na 6.
0
@Mathoue Kessie na DP? Oglądałeś coś mecze Milanu? Kessie u nas to na razie kopie się po czole.
2
@esem91 W nocy 1:00
0
@q1 Nie po to Michniewicz wszystkie ostatnie mecze grał na 3 z tyłu żeby nagle zmienić system.
1
@q1 3-5-2 W środku Bielik, Zielu i Szymański
1
@Botanik
Nie
Kopenhaga-City 0-2
Maccabi-Juventus 0-2
Milan-Chelsea 1-1
Borussia-Sevilla 2-1
Celtic-Lipsk 1-1
Dinamo-Salzburg 1-1
PSG-Benfica 3-1
Szachtar-Real 0-2
Atletico-Club Brugge 2-1
Napoli-Ajax 3-1
Barca-Inter 1-0
Bayer-Porto 1-0
Pilzno-Bayern 0-3
Rangers-Liverpool 1-2
Sporting-Marsylia 1-1
Tottenham-Eintracht 2-0