0

@kibicsportu Myślisz, że on w sezonie będzie grał dużo inaczej?

0

@AmigoBlancos Betonowy Carlo :D

0

@danio1899 Też uważam, że nie przyjdzie

5

@Sawik_10 Nie zgadzam się. Dla mnie Chelsea będzie walczyło o TOP4 nic więcej.

1

@Kibic3000 19 ma Kessie

0

@El dominatore Sezon jest długi. Każdy swoje pogra.

0

@PatrykBarca Moim zdaniem w duecie z Ivim by nie wypaliło. Zbyt podobni piłkarze do siebie.

4

@FCB24 Twarowskiego nie ma w Viaplay.

1

@VamosRakieta
1. 1 miejsce
2. 28
3. 89
4. 97
5. 30

2

@SuperPatsonFCB Jest do wyboru PL czy Bundesliga, a ja oglądam I Lige czy jestem normalny? :D

1

@Comfortable_ Nie mają meczu 1 wyboru w kolejce

0

@Nazio87 Mniej więcej? :D

0

@SuperPatsonFCB Ja piłką się interesuje od 2000 roku pamiętam wielką Wisłę Kasperczaka i te boje z Parmą, Schalke, Lazio teraz to szkoda gadać. Po meczu z Panathinaikosem pierwszy raz płakałem, miałem 12 lat.

0

@SuperPatsonFCB Ja jako kibic Wisły na hasło Panathinaikos mam koszmary.

0

@Pilka_jest_okragla W Barcie xd

0

@JohnnyBarca Zakisi się tam.

2

@Pawel13sz Marciniak mówił w poniedziałek w KS.

3

@Image Wiem, że z Rayo jest mecz w C+

6

@KrwawiaceoczyVEB Można powiedzieć, że dzisiaj rusza sezon :)

0

@Transu96 No nie xd ŚP to jego nominalna pozycja więc gdxie ma grać?

4

@Survier Będzie 5 stoperów i FDJ ma grać na ŚO?

0

@Xxxbarca4ever Śliwka jest lepszy?

0

@AmigoBlancos Ciężko tak 21 licpa powiedzieć czy będzie rozczarowaniem, ale jeśli Ci piłkarze których wymieniłem by przyszli to uważam, że mamy bardziej kompletną kadrę niz Real.

0

@AmigoBlancos Jeśli by przyszli Kounde, Azpi i ktoś na LO to kadra kompletna. Mistrzostwo jak najbardziej jest do zdobycia.

12

@Virusk3 Do Miami godzinę się nie leci :)

0

@nieprzysiadalnosc Aaaa dobra myślałem, że o Lecha chodzi :D

0

@nieprzysiadalnosc Żadna drużyna nie gra w eliminacjach LE :)

0

@TR3YWAY Spokojnie z tym trypletem.

0

@impa To już z KSW odszedł?

1

@Dawidfcb1998 Wiśnie i pomidory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?