bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicsportu Myślisz, że on w sezonie będzie grał dużo inaczej?
0
@AmigoBlancos Betonowy Carlo :D
0
@danio1899 Też uważam, że nie przyjdzie
5
@Sawik_10 Nie zgadzam się. Dla mnie Chelsea będzie walczyło o TOP4 nic więcej.
1
@Kibic3000 19 ma Kessie
0
@El dominatore Sezon jest długi. Każdy swoje pogra.
0
@PatrykBarca Moim zdaniem w duecie z Ivim by nie wypaliło. Zbyt podobni piłkarze do siebie.
4
@FCB24 Twarowskiego nie ma w Viaplay.
1
@VamosRakieta
1. 1 miejsce
2. 28
3. 89
4. 97
5. 30
2
@SuperPatsonFCB Jest do wyboru PL czy Bundesliga, a ja oglądam I Lige czy jestem normalny? :D
1
@Comfortable_ Nie mają meczu 1 wyboru w kolejce
0
@Nazio87 Mniej więcej? :D
0
@SuperPatsonFCB Ja piłką się interesuje od 2000 roku pamiętam wielką Wisłę Kasperczaka i te boje z Parmą, Schalke, Lazio teraz to szkoda gadać. Po meczu z Panathinaikosem pierwszy raz płakałem, miałem 12 lat.
0
@SuperPatsonFCB Ja jako kibic Wisły na hasło Panathinaikos mam koszmary.
0
@Pilka_jest_okragla W Barcie xd
0
@JohnnyBarca Zakisi się tam.
2
@Pawel13sz Marciniak mówił w poniedziałek w KS.
3
@Image Wiem, że z Rayo jest mecz w C+
6
@KrwawiaceoczyVEB Można powiedzieć, że dzisiaj rusza sezon :)
0
@Transu96 No nie xd ŚP to jego nominalna pozycja więc gdxie ma grać?
4
@Survier Będzie 5 stoperów i FDJ ma grać na ŚO?
0
@Xxxbarca4ever Śliwka jest lepszy?
0
@AmigoBlancos Ciężko tak 21 licpa powiedzieć czy będzie rozczarowaniem, ale jeśli Ci piłkarze których wymieniłem by przyszli to uważam, że mamy bardziej kompletną kadrę niz Real.
0
@AmigoBlancos Jeśli by przyszli Kounde, Azpi i ktoś na LO to kadra kompletna. Mistrzostwo jak najbardziej jest do zdobycia.
12
@Virusk3 Do Miami godzinę się nie leci :)
0
@nieprzysiadalnosc Aaaa dobra myślałem, że o Lecha chodzi :D
0
@nieprzysiadalnosc Żadna drużyna nie gra w eliminacjach LE :)
0
@TR3YWAY Spokojnie z tym trypletem.
0
@impa To już z KSW odszedł?
1
@Dawidfcb1998 Wiśnie i pomidory