1

@michaleu Do końca roku była promocja :)

3

@Jackazz Skoro masz podane 3 mecze ligowe w których nie zagra to jak myślisz zagra w Superpucharze?

0

@Emhyr Bez przesady, że bez gry, trochę grał w Trabzonie.

1

@Kondziubarca Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jest napisane, że z Polskich trenerów najwyżej stoją akcję Urbana. Nie ma zdania, że chce postawić na Polaka.

15

@Kgorecki2500 Kevin sam w Nowym Jorku> Kevin sam w Domu :)

0

@takisobiektos Tylko 1 miejsce wychodzi?

0

@mrboom W Sylwestra o 21? xd

1

@Janiama 2-0 Barca

1

@Janiama Remisowo 1-1

0

@maroon W każdym sporcie zespołowym masz mecz o 3 miejsce

62

@maroon Dla mnie ma sens. W każdym sporcie jest walka o brąz. Dziwne, że na Euro nie meczu o brąz.

1

@Kalipso Trudno żeby było inaczej. Pełka i Wolski byli tylko wypożyczeni. Byłoby to trochę nie fair w stosunku do stałych komentatorów TVP.

0

@Jarema2000 Od Lahoza nie nożna być słabszym. Dla mnie Orsato to słaby sędzia.

0

@Jarema2000 Dla mnie Orsato wcale nie jest "lepszy"

1

@agaFCB Nie, u mnie w ogóle nie ma śniegu :)

1

@Janiama Remisowo 1-1

1

@Janiama 2-0 Portugalia

1

@Janiama 1-0 ARGENTYNA

1

@Janiama Brazylia 2-0

0

@hayek Co w tym dziwnego? Miał zostawić wypożyczonego Pełkę kosztem stałych pracowników TVP?

1

@Janiama Anglia 2-1

0

@snake99 Wyobrażasz sobie Jędze grającego na Dembele?

1

@snake99 Jędrzejczyk i Grosicki xd

5

@Encore Trudno żeby w ćwierćfinale Mundialu było łatwo :)

0

@Janiama Holandia-USA 1-1

1

@Janiama Brazylia 2-0
Serbia-Szwajcaria 1-1

1

@Janiama Urugwaj 2-1
Portugalia 1-0

1

@Janiama Hiszpania 2-0
Niemcy 3-0

1

@Janiama 2-1 Dania
1-0 Francja

1

@Janiama Iran-USA 1-2
Anglia-Walia 2-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?