bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Jak nie ma? Skoro nie możemy przeprowadzić transakcji 1 do 1.
3
@GeraltzKatalonii Serio wierzyłeś, że Bernardo to plan B? Skoro nie możemy ściągnąć za darmo Leo to mamy dać 80 baniek za Bernardo? :D
0
@malicinho Jak Aga była to Iga by na luzie była
4
@Pawlak1992 Przecież oni nawet eliminacji nie mogą grać w Częstochowie więc gdzie faza grupowa :)
0
@Deviler Jazda Carlitos z Jugolem :)
1
@MarioVeB! Bez sensu lecieć do Barcelony i nie pójść na mecz :)
2
@Faro Na jesieni to piłka Lewemu nie odskakiwała :)
0
@kondziu88 Zdecydowanie i Pol jako prowadzący
1
@FcPortoFan1999 Tylko Wisełka!
0
@Sylvinho007 Jaki wałek był z Sosnowcem?
0
@Trojanek23 Ale Jagody tam nie ma :)
0
@MesQueUnClub96 Jak Puszcza? W dalszym ciągu Ruch
0
@Emhyr Ja bym tak Materli z Paczuskim nie przekreślał
0
@FcPortoFan1999 Z Wieczystej beka, bo raczej nie awansują
0
@FCBparasiempre Nie ma w tym nic dziwnego pewnego pułapu nie przeskoczy.
6
@Adamski69 100 razy wole hymn LM
0
Sprawdźcie najpierw dobrze daty. Manita z Realem była 29.11
2
@Fabik87 Właśnie też jestem ciekawy, bo tej pory Newcastle wcale jakoś bardzo na rynku nie szaleli.
0
@partymaker Serio wierzyłeś w Kimmicha?
0
@tomcias10 Gdzie sprawdzałeś tabele?
0
@tomcias10 Tak ciężko odpalić tabele i zobaczyć?
0
@Piorun Pewnie sezon 2000/2001 jak Schalke przegrało mistrza?
0
@krajana Daj spokój to nie jest sport... mordobicie
0
@AmigoBlancos Ale Ty masz obsesje na punkcie Borka xd
0
@Jarema2000 PSG na luzie w Lazio wątpię
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rl9k1nG Ile? Za kawalerke?
0
@Rewolucja123 U Fonta Xavi byłby trenerem, asystentem, trenerem bramkarzy, dyrektorem sportowym, masażysta, lekarzem
2
@Rewolucja123 Font miał projekt xd Tylko i wyłącznie gadał w kółko o Xavim.
0
@Encore Gdzie w necie można obejrzeć?