0

@Kamiloza91 Bardzo zły

2

@P33ck On już teraz odejdzie

0

@Criss18Barca Nie zgadzam się dla mnie Lech kadrowo jest mocniejszy.

1

@escarabajo Tak jest

0

@cchesterr43 Edi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FCBparasiempre Dodam, że od małego jestem kibicem Wisły

0

@maciekofcb Bo nie mamy super kadry

0

@FCBparasiempre Rewanż... Pierwszy mecz piłkarski po którym płakałem

0

@takisobiektos Raczej Luton :)

0

@Barca1922 Z Piaseckim może nie być tak łatwo

0

@BulaKG @DamianBarcaCule @ShawnC Ja sobie jaja robie, a Wy spina xd majty poluzujcie :)

6

Ludzie nie ma dzisiaj meczu w TV. O 20 gra Raków i to jest prawdziwa piłka, a nie jakiś Gamper co to w ogóle jest? Puchar Dino czy Netto?

0

@Mroziu Ciekawe czy jakbyś dostał ofertę 12 mln euro za rok też byś tak mówił :)

1

@Mroziu Ja mu się nie dziwię jako pójdzie. To jak traktuje go Napoli to jest żenada.

0

@Nazio_87 Tu się nic nie zmieni. Przyjdzie jakaś zapchajdziura na PO i tyle.

0

@cooen Panie dzisiaj o 20 to gra Raków i to jest prawdziwa piłka. Gamper co to w ogóle jest puchar Dino? :)

0

@FcPortoFan1999 Jak będziesz dzisiaj relacjonował dzisiejszy hit Esy to jesteś dla mnie kozak :D

0

@KochamInieste Jutro o 20 to Raków gra xd to jest prawdziwa piłka a nie jakiś Gamper co to jest puchar Dino?

0

@DaPidejpi Gdzie było wczoraj 30?

0

@FcPortoFan1999 Plan dnia dzisiaj dawaj swój

1

@FcPortoFan1999 Pogoń nie przełożyła meczu?

0

@FcPortoFan1999 Już jest oficjalnie 9 o 20

6

@lucca87 Jaki Bernardo? Za co?

0

@maroon Odpowiedź jest banalna kasa

0

@FcPortoFan1999 Nie, mecz w Belgii ma być w środę czyli 9

0

@FcPortoFan1999 Przecież to była normalna wrzutka :)

0

@FcPortoFan1999 ? Marchwiński z głowy. Jaki centrostrzał?

0

@Criss18Barca Ale niby co zarząd może tutaj zrobić?

1

@EkspertzOrlikq Ale mam beke z takich fachowych opinii xd Sprawdź sobie wynik Basel z czwartku również grali pojedynek z kucharzami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?