bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Bardzo zły
2
@P33ck On już teraz odejdzie
0
@Criss18Barca Nie zgadzam się dla mnie Lech kadrowo jest mocniejszy.
1
@escarabajo Tak jest
0
@cchesterr43 Edi :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FCBparasiempre Dodam, że od małego jestem kibicem Wisły
0
@maciekofcb Bo nie mamy super kadry
0
@FCBparasiempre Rewanż... Pierwszy mecz piłkarski po którym płakałem
0
@takisobiektos Raczej Luton :)
0
@Barca1922 Z Piaseckim może nie być tak łatwo
0
@BulaKG @DamianBarcaCule @ShawnC Ja sobie jaja robie, a Wy spina xd majty poluzujcie :)
6
Ludzie nie ma dzisiaj meczu w TV. O 20 gra Raków i to jest prawdziwa piłka, a nie jakiś Gamper co to w ogóle jest? Puchar Dino czy Netto?
0
@Mroziu Ciekawe czy jakbyś dostał ofertę 12 mln euro za rok też byś tak mówił :)
1
@Mroziu Ja mu się nie dziwię jako pójdzie. To jak traktuje go Napoli to jest żenada.
0
@Nazio_87 Tu się nic nie zmieni. Przyjdzie jakaś zapchajdziura na PO i tyle.
0
@cooen Panie dzisiaj o 20 to gra Raków i to jest prawdziwa piłka. Gamper co to w ogóle jest puchar Dino? :)
0
@FcPortoFan1999 Jak będziesz dzisiaj relacjonował dzisiejszy hit Esy to jesteś dla mnie kozak :D
0
@KochamInieste Jutro o 20 to Raków gra xd to jest prawdziwa piłka a nie jakiś Gamper co to jest puchar Dino?
0
@DaPidejpi Gdzie było wczoraj 30?
0
@FcPortoFan1999 Plan dnia dzisiaj dawaj swój
1
@FcPortoFan1999 Pogoń nie przełożyła meczu?
0
@FcPortoFan1999 Już jest oficjalnie 9 o 20
6
@lucca87 Jaki Bernardo? Za co?
0
@maroon Odpowiedź jest banalna kasa
0
@FcPortoFan1999 Nie, mecz w Belgii ma być w środę czyli 9
0
@FcPortoFan1999 Przecież to była normalna wrzutka :)
0
@FcPortoFan1999 ? Marchwiński z głowy. Jaki centrostrzał?
0
@Criss18Barca Ale niby co zarząd może tutaj zrobić?
1
@EkspertzOrlikq Ale mam beke z takich fachowych opinii xd Sprawdź sobie wynik Basel z czwartku również grali pojedynek z kucharzami