bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dertinho Współczuję. Nie wiem jak można oglądać tą patole...
0
@HighestInTheRoom Kapustka znowu się połamał?
0
@FcPortoFan1999 Niby pierwszą opcją jest Niedźwiedź
0
@FcPortoFan1999 Jakieś pół roku za późno
1
@ObiektywnyKibic121 Oni są świetni z tyłu ale z przodu szału nie ma
0
@barcelonaLM Spokojnie. O ile ze Stochem jest koniec tak Kubacki i Żyła jeszcze poskaczą na wysokim poziomie w tym sezonie.
6
@mekston Ja bym go też wystawił. Zgrywanie schematów pod baraże. Dla mnie nic dziwnego.
1
@Criss18Barca Panie w Ruce :)
0
@PatrykBarca Kolega napisał, że stracą dobrych dziennikarzy dla mnie Rudzkiemu daleko do dobrego.
0
@PatrykBarca Mylisz się Ćwiąkała max 2-3 pojawił się w KS. Jest ambasadorem Fortuny, a KS miał Etoto. Ja wiem, że Rudzki miał być współtwórca tylko zadałem pytanie czy jest dobrym dziennikarzem?
0
@pozor Ćwiąkała w KS się nie pojawiał. Rudzki to dobry dziennikarz? xd
0
@michal26 Stanowski był w Eleven?
0
@Stinger_ Niech Królewski jeszcze dłużej trzyma Sobola
1
@MesQueUnClub96 Jest rozpiska. Gra drugi mecz od 12:30
0
@nexxo Porównywać Lewego z Braithwaitem xd
6
Nie macie co robić tylko tą patole oglądać?
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem jak można czyli według Ciebie nie można xd
1
@MesQueUnClub96 Dlaczego nie można zwracać uwagi na nogi?
0
@VeB 1899 Przecież Inter już po meczu jest :)
0
@tbas Sanchez Martinez będzie sędziował
5
@michal26 Kolejne? To było jego pierwsze świetne spotkanie.
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie nie ma co w październiku wyrokować
1
@FcPortoFan1999 Chodzi mi o to, że dla kibiców Radomiaka i Korony to bardzo ważny mecz.
3
@FcPortoFan1999 Oj kolego za hasło takie spotkanie byś ładnie dostał od kibiców Radomiaka i Korony :)
3
@MesQueUnClub96 Na pewno. On może z każdym przegrać.
0
@FcPortoFan1999 W Poranku jakiś żart padł związany z tą aferą Pandora Gate. Na 7 dni mają bana od wczoraj.
0
@FcPortoFan1999 Tak
0
@kulek22 Przecież PiS wygrał xd
0
@Bykunn Takie tłumy?
2
@tristan87 Nie wiem na co oni czekają. Fererzy normalnie dzisiaj wylecieli do Pragi