1

@MesQueUnClub96 Jednak podziękuję :)

0

@mekston @FcPortoFan1999 jutro zobaczycie jak mistrz z Wrocławia ruszy xd

0

@Emhyr Jak za czasów gry w Fiorentinie mogł być numerem dwa w kadrze skoro Fabian wtedy jeszcze był?

0

@Emhyr Niby kiedy zawsze? Numerem dwa od czasu zakończenia kariery przez Fabiana jest Skorup. Probierz podał kolejność Szczęsny, Skorupski, Drągowski, Bułka, Grabara

2

@bartekvisca Nie zgodzę się z tym. Kubacki nigdy nie byl wielkim talentem jako dziecko się z niego śmiali. U niego wszystko to ciężka praca

0

@Emhyr Raczej jest numerem 3

0

@Volk Gdzie Nigeria? Dla mnie główny faworyt

2

@Barti_Blaugrana Lipa, że nie ma nigdzie w TV PNA. Mam sentyment za dzieciaka do tego turnieju.

1

@FcPortoFan1999 Tylko, ze ten Kot bije na głowę teraz Habdasa j Juroszka

0

Serio ktoś jeszcze wierzy, że Hurkacz zrobi krok do przodu?

1

@FcPortoFan1999 Skoro uważasz, że to samo imię to jesteś w błędzie. Sam mam na imię Bartłomiej i strasznie mnie irytuje jak ktoś mówi Bartosz.

0

@FcPortoFan1999 Jak już to Bartosz :)

1

@LjakRoberciik Właśnie stary chłop i tylko gry mu w głowie :)

0

@KamQiX Już nie pamiętam jaki to był mecz, ale już raz go zdjął koło 60 minuty

7

@Pawel13sz Serio myślisz, że 18 latek z Brazylii wyjdzie w pierwszym składzie po paru treningach?

1

@Culer9002 Lepiej niech turniej wygra Ryoyu niż Wellinger niech klątwa Niemców dalej trwa

0

@RomanHoffer Hitem było to, że Sobola by nie zwolnił, bo według programu mieścił się w progu który dałby awans... myśli, że piłka to algorytmy...

4

@Mixtape Do jakiej pracy? urlop do końca tygodnia :) pozdrawiam :)

0

@MesQueUnClub96 Kto wygra?

0

@Herato Od dzisiaj piłkę śledzisz, że takie banalne pytania zadajesz?

0

@regatta52 Właśnie też się zastanawiam. Po co po jednym secie przerwa...

0

@MesQueUnClub96 Dla mnie Bergisel obok Wisły to najgorsza skocznia w całym cyklu PŚ.

1

@FcPortoFan1999 Ładnie taki kibic i nie wie jak się pisze nazwe jego klubu. Wstyd, żenada, kompromitacja...

0

@Stinger_ Niech wygra kazdy tylko nie Niemiec :) Vamos Ryoyu :)

0

@mekston Akurat w parze z Stoch-Granerud faworytem jest Stoch

2

@FCBparasiempre Bawi mnie pisanie, że Iga nie ma psychiki. Dziewczyna wygrała 4 szlemy, turniej mistrzyń, a Polacy mówią, że nie ma psychy :)

0

@MesQueUnClub96 Usuniesz konto jak będzie na moje xd

0

@MesQueUnClub96 Mogę się założyć z Tobą, że Niemiec nie wygra na TCS

1

@FCBparasiempre Jestem kibicem Wisły i jeszcze bardziej boli miejsce w którym teraz jesteśmy...

2

@FCBparasiempre Pamiętam ten mecz. To już 21 lat minęło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?