bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Jednak podziękuję :)
0
@mekston @FcPortoFan1999 jutro zobaczycie jak mistrz z Wrocławia ruszy xd
0
@Emhyr Jak za czasów gry w Fiorentinie mogł być numerem dwa w kadrze skoro Fabian wtedy jeszcze był?
0
@Emhyr Niby kiedy zawsze? Numerem dwa od czasu zakończenia kariery przez Fabiana jest Skorup. Probierz podał kolejność Szczęsny, Skorupski, Drągowski, Bułka, Grabara
2
@bartekvisca Nie zgodzę się z tym. Kubacki nigdy nie byl wielkim talentem jako dziecko się z niego śmiali. U niego wszystko to ciężka praca
0
@Emhyr Raczej jest numerem 3
0
@Volk Gdzie Nigeria? Dla mnie główny faworyt
2
@Barti_Blaugrana Lipa, że nie ma nigdzie w TV PNA. Mam sentyment za dzieciaka do tego turnieju.
1
@FcPortoFan1999 Tylko, ze ten Kot bije na głowę teraz Habdasa j Juroszka
0
Serio ktoś jeszcze wierzy, że Hurkacz zrobi krok do przodu?
1
@FcPortoFan1999 Skoro uważasz, że to samo imię to jesteś w błędzie. Sam mam na imię Bartłomiej i strasznie mnie irytuje jak ktoś mówi Bartosz.
0
@FcPortoFan1999 Jak już to Bartosz :)
1
@LjakRoberciik Właśnie stary chłop i tylko gry mu w głowie :)
0
@KamQiX Już nie pamiętam jaki to był mecz, ale już raz go zdjął koło 60 minuty
7
@Pawel13sz Serio myślisz, że 18 latek z Brazylii wyjdzie w pierwszym składzie po paru treningach?
1
@Culer9002 Lepiej niech turniej wygra Ryoyu niż Wellinger niech klątwa Niemców dalej trwa
0
@RomanHoffer Hitem było to, że Sobola by nie zwolnił, bo według programu mieścił się w progu który dałby awans... myśli, że piłka to algorytmy...
4
@Mixtape Do jakiej pracy? urlop do końca tygodnia :) pozdrawiam :)
0
@MesQueUnClub96 Kto wygra?
0
@Herato Od dzisiaj piłkę śledzisz, że takie banalne pytania zadajesz?
0
@regatta52 Właśnie też się zastanawiam. Po co po jednym secie przerwa...
0
@MesQueUnClub96 Dla mnie Bergisel obok Wisły to najgorsza skocznia w całym cyklu PŚ.
1
@FcPortoFan1999 Ładnie taki kibic i nie wie jak się pisze nazwe jego klubu. Wstyd, żenada, kompromitacja...
0
@Stinger_ Niech wygra kazdy tylko nie Niemiec :) Vamos Ryoyu :)
0
@mekston Akurat w parze z Stoch-Granerud faworytem jest Stoch
2
@FCBparasiempre Bawi mnie pisanie, że Iga nie ma psychiki. Dziewczyna wygrała 4 szlemy, turniej mistrzyń, a Polacy mówią, że nie ma psychy :)
0
@MesQueUnClub96 Usuniesz konto jak będzie na moje xd
0
@MesQueUnClub96 Mogę się założyć z Tobą, że Niemiec nie wygra na TCS
1
@FCBparasiempre Jestem kibicem Wisły i jeszcze bardziej boli miejsce w którym teraz jesteśmy...
2
@FCBparasiempre Pamiętam ten mecz. To już 21 lat minęło