1

Zamiast Realu wolę sobie hit Bundesligi obejrzeć :)

0

@FcPortoFan1999 Nic dziwnego. U niego głowa nie dojeżdża

1

@Emhyr Serio oglądasz La Liga Bonita? Kowal, Pol, Krecidlo przecież merytoryka tego programu jest dramatyczna.

0

@Sawik_10 Tylko trochę te niektóre formaty za długie. Wczoraj 3 h prawie, albo pierwszy live 4,5 h

0

@MesQueUnClub96 Skąd Ty jesteś? xd najpierw trzeba do V ligi wejść xd

1

@MesQueUnClub96 W FM w Wiśle wali mi brame za bramą

1

@RomanHoffer Każdy inny kraj za brak torów lodowych już miałby zabrany Puchar Świata

0

@Encore Dla porównania HP na KS obecnie 1140

0

@D10SLEO Kowal zostaje w KS. Będzie tu i tu

0

@KrychaFCB Nie kopnął w dupe. Będzie tu i tu

1

@Herato Co on ku... w siatkówke gra? xd

0

@ObiektywnyKibic121 Nie widzę żeby Roque był 10 razy lepszy niż Lewy

2

@ObiektywnyKibic121 Tu trzeba grać o TOP4, a nie ogrywać młodych

0

@Crayfty Jestem tego samego zdania. Dla mnie ta kadra jest źle zbudowana. Za dużo jest dziur.

0

@MesQueUnClub96 Ziomek Ty cierpisz na bezsenność? :)

0

Brawo Sinner do końca jazda z Jugolem

0

@Messibestplayerintheworld Zobacz sobie na listę nieobecnych wczoraj w Betisie

2

@BoreekxD Rzeczywiście bardzo trafna diagnoza na tle słabego Betisu

0

@FcPortoFan1999 To chyba inny mecz oglądam

1

@Stinger_ Jednak wszedł :)

0

@Stinger_ Kot też nie wejdzie

0

@Stinger_ Murańka nie wejdzie

0

@gumaz Nie ma szans. 5 miejsce będzie sukcesem.

0

@katalonczyk987 po pierwsze nie puszczają nigdzie za darmo na yt, a po drugie to KSW nie leci w ppv

0

@Emhyr Bez sensu to policzyłeś. W tym są dwa mecze w Superpucharze i towarzyski mecz w USA

0

Jak Iga to wygrała skoro ma taką słabą psyche?

1

@Stinger_ Wtedy tak :)

0

@FcPortoFan1999 Tak nie mogą zrobić xd

0

@FcPortoFan1999 Mistrzu jak będzie tak wiało to przerwia i odwołają xd

0

@FcPortoFan1999 Jest w ścisłej czołówce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?