bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamiast Realu wolę sobie hit Bundesligi obejrzeć :)
0
@FcPortoFan1999 Nic dziwnego. U niego głowa nie dojeżdża
1
@Emhyr Serio oglądasz La Liga Bonita? Kowal, Pol, Krecidlo przecież merytoryka tego programu jest dramatyczna.
0
@Sawik_10 Tylko trochę te niektóre formaty za długie. Wczoraj 3 h prawie, albo pierwszy live 4,5 h
0
@MesQueUnClub96 Skąd Ty jesteś? xd najpierw trzeba do V ligi wejść xd
1
@MesQueUnClub96 W FM w Wiśle wali mi brame za bramą
1
@RomanHoffer Każdy inny kraj za brak torów lodowych już miałby zabrany Puchar Świata
0
@Encore Dla porównania HP na KS obecnie 1140
0
@D10SLEO Kowal zostaje w KS. Będzie tu i tu
0
@KrychaFCB Nie kopnął w dupe. Będzie tu i tu
1
@Herato Co on ku... w siatkówke gra? xd
0
@ObiektywnyKibic121 Nie widzę żeby Roque był 10 razy lepszy niż Lewy
2
@ObiektywnyKibic121 Tu trzeba grać o TOP4, a nie ogrywać młodych
0
@Crayfty Jestem tego samego zdania. Dla mnie ta kadra jest źle zbudowana. Za dużo jest dziur.
0
@MesQueUnClub96 Ziomek Ty cierpisz na bezsenność? :)
0
Brawo Sinner do końca jazda z Jugolem
0
@Messibestplayerintheworld Zobacz sobie na listę nieobecnych wczoraj w Betisie
2
@BoreekxD Rzeczywiście bardzo trafna diagnoza na tle słabego Betisu
0
@FcPortoFan1999 To chyba inny mecz oglądam
1
@Stinger_ Jednak wszedł :)
0
@Stinger_ Kot też nie wejdzie
0
@Stinger_ Murańka nie wejdzie
0
@gumaz Nie ma szans. 5 miejsce będzie sukcesem.
0
@katalonczyk987 po pierwsze nie puszczają nigdzie za darmo na yt, a po drugie to KSW nie leci w ppv
0
@Emhyr Bez sensu to policzyłeś. W tym są dwa mecze w Superpucharze i towarzyski mecz w USA
0
Jak Iga to wygrała skoro ma taką słabą psyche?
1
@Stinger_ Wtedy tak :)
0
@FcPortoFan1999 Tak nie mogą zrobić xd
0
@FcPortoFan1999 Mistrzu jak będzie tak wiało to przerwia i odwołają xd
0
@FcPortoFan1999 Jest w ścisłej czołówce