bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zadafcb Z kim nie zagramy oprócz Dominikany będzie mega ciężko. Dziewczyny stać na pokonanie każdej drużyny,ale mogą też szybko przegrać 0-3.
0
@SkilledHydra16 W niedzielę obie będą walczyć w 1/4
1
@Yamal_Williams Nie no do 7 dobijemy na pewno, ale ze złotym to fakt może być problem
0
@Nazio_87 Złoto? Finał będzie sukcesem.
1
@Kidd Ale, że co Fajdek czy Nowicki? Tylko jeden ma wejść do finału?
1
@MesQueUnClub96 Carlitos i tak go zleje w finale :)
2
@ProMILs Kolejny ekspert...
0
@Faro Ja się w ogóle nie jaram póki co. Kompletnie nie brakuje mi meczów Barcy.
2
@Kapitan hawk Podziwiam Was, że tak się tym meczem jaracie. Mi jakoś w ogóle nie brakuje meczów Barcy.
1
@zadafcb Trzeba telefon na full do pracy naładować :)
0
@MesQueUnClub96 Jutro duża szansa na medal w Judo
25
@Katalończyk 99 Bo Igrzyska właśnie są po to, że ogląda się dyscypliny których na codzień się nie śledzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Daj spokój z tą Esą xd raz na cztery lata masz IO tym bardziej, że za 4 lata USA i 8 za lat Australia. Trzeba się nacieszyć.
3
@Stinger_ Cieńko rok temu wygrali z nimi 27-0 xd
0
@Roni/VEB Na pewno pozwolili wejść komuś postronnemu i zrobić zdjęcie
4
@tomek8756 Serio wierzycie w to, że na tym zdjęciu to jest on?
0
@Kgorecki2500 W sondażach wygrywa z Trumpem
1
@Herato I dobrze. Chłopak ma jeszcze czas na 10
0
@michal26 Price, Paulino, Adeleke i Natalia między nimi się pewnie rozegra
1
@Criss18Barca Forma życia, ale patrząc na wyniki jakie są w tej chwili na 400 to wcale nie jest powiedziane, że będzie medal...
0
@icon3520 Mi jakoś zupełnie nie brakuje meczów Barcy. Czekam na IO.
0
Dlaczego mecz był opóźniony?
0
@TheNekro94 Oho jak zwykle już zaczyna się szukanie wymówek :)
0
@FcPortoFan1999 Nie no proszę Cię... Esa lepsza niż faza pucharowa Euro litości...
0
@Culer9002 To Ty żartu nie zrozumiałeś skoro wyjechałeś z Messim
0
@Culer9002 Przecież każdy wie, że chodzi o Ronaldo xd
0
@KamQiX Powiem Ci, że mi zupełnie nie brakuje meczów Barcy
0
@barcelonaLM Niby kiedy?
1
@FcPortoFan1999 Legia póki co bardzo dobre okienko. Stawiam, że tylko oni pograją w Europie do zimy.