3

@zadafcb Z kim nie zagramy oprócz Dominikany będzie mega ciężko. Dziewczyny stać na pokonanie każdej drużyny,ale mogą też szybko przegrać 0-3.

0

@SkilledHydra16 W niedzielę obie będą walczyć w 1/4

1

@Yamal_Williams Nie no do 7 dobijemy na pewno, ale ze złotym to fakt może być problem

0

@Nazio_87 Złoto? Finał będzie sukcesem.

1

@Kidd Ale, że co Fajdek czy Nowicki? Tylko jeden ma wejść do finału?

1

@MesQueUnClub96 Carlitos i tak go zleje w finale :)

2

@ProMILs Kolejny ekspert...

0

@Faro Ja się w ogóle nie jaram póki co. Kompletnie nie brakuje mi meczów Barcy.

2

@Kapitan hawk Podziwiam Was, że tak się tym meczem jaracie. Mi jakoś w ogóle nie brakuje meczów Barcy.

1

@zadafcb Trzeba telefon na full do pracy naładować :)

0

@MesQueUnClub96 Jutro duża szansa na medal w Judo

25

@Katalończyk 99 Bo Igrzyska właśnie są po to, że ogląda się dyscypliny których na codzień się nie śledzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Daj spokój z tą Esą xd raz na cztery lata masz IO tym bardziej, że za 4 lata USA i 8 za lat Australia. Trzeba się nacieszyć.

3

@Stinger_ Cieńko rok temu wygrali z nimi 27-0 xd

0

@Roni/VEB Na pewno pozwolili wejść komuś postronnemu i zrobić zdjęcie

4

@tomek8756 Serio wierzycie w to, że na tym zdjęciu to jest on?

0

@Kgorecki2500 W sondażach wygrywa z Trumpem

1

@Herato I dobrze. Chłopak ma jeszcze czas na 10

0

@michal26 Price, Paulino, Adeleke i Natalia między nimi się pewnie rozegra

1

@Criss18Barca Forma życia, ale patrząc na wyniki jakie są w tej chwili na 400 to wcale nie jest powiedziane, że będzie medal...

0

@icon3520 Mi jakoś zupełnie nie brakuje meczów Barcy. Czekam na IO.

0

Dlaczego mecz był opóźniony?

0

@TheNekro94 Oho jak zwykle już zaczyna się szukanie wymówek :)

0

@FcPortoFan1999 Nie no proszę Cię... Esa lepsza niż faza pucharowa Euro litości...

0

@Culer9002 To Ty żartu nie zrozumiałeś skoro wyjechałeś z Messim

0

@Culer9002 Przecież każdy wie, że chodzi o Ronaldo xd

0

@KamQiX Powiem Ci, że mi zupełnie nie brakuje meczów Barcy

0

@barcelonaLM Niby kiedy?

1

@FcPortoFan1999 Legia póki co bardzo dobre okienko. Stawiam, że tylko oni pograją w Europie do zimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?