0

@MesQueUnClub96 W II rundzie znając życie w czape dostanie

0

@Katalończyk 99 Wow trudno żeby nie nagrywał filmików które są chwytliwe i na czasie

0

@aspr1me Ale co to jest za porównanie? Święty jest pierwszym komentatorem, a Cwiakala dwójka

0

@kanver_ On nie gra typowo na lewej obronie. Grają wahadłami

0

@barteq Chyba tak

0

@bartekvisca Na mnie wszyscy Bartek mówią

0

@zadafcb Dziękować :)

1

@MesQueUnClub96 Dzisiaj jest Bartłomieja

1

@Rust_Cohle Dziękować :)

0

Poda ktoś kod do naszej ligi w FPL?

0

@budel17 Jak już to 36 drużyn :)

0

@Fake69 Leo nie zostawił, a klub jest zaorany

1

@SuperPatsonFCB Do tego dochodzi sprawa z Leo...

0

Poda ktoś kod do naszej ligi w FPL?

0

@FcPortoFan1999 Gdzieś Ty to wyczytał, że chciał do Legii wrócić?

0

@FcPortoFan1999 Szczęsny do Legii?

1

@tomek8756 Wisła, Widzew i Lech również

12

Franz Smuda nie żyje...

1

@MesQueUnClub96 Lepiej byś Ige obejrzał :)

0

@Gibbon_FCB Lewy na Euro strzelił? Strzelił. Dziękuję xd

1

@MesQueUnClub_87 Podziwiam naprawdę. Ja jakoś nie wierzę. Będzie to kolejny ciężki sezon. Myślę, że będą dobre chwile, ale raczej będą to pojedyncze mecze.

0

@FcPortoFan1999 Ale w tym przypadku akurat dla Borka szacun za to, że chce komentować I lige.

0

@FcPortoFan1999 Tak, w duecie z Mielcarskim

0

@FcPortoFan1999 Wisła-Arka

0

@FcPortoFan1999 Zobacz jaki mecz będzie komentował w poniedziałek :)

2

@Wio Nie zgadzam się. Osobiście uważam, że ten sezon będzie ciekawy. Arsenal i Liverpool będą się bić z City do końca.

0

@Gibbon_FCB Mieli do końca poprzedniego. Teraz przedłużyli, ale nie ma jeszcze info do kiedy

0

@FcPortoFan1999 To samo chciałem napisać xd

3

@panczo Mnie akurat ten transfer nie ucieszy ani razu

0

@FcPortoFan1999 To jest zrobione po żebyś mogł obejrzeć więcej spotkań La Ligi w tej kolejce. W Hiszpanii doskonale wiedzą, że dla Ciebie Esa to świętość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?