bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 W II rundzie znając życie w czape dostanie
0
@Katalończyk 99 Wow trudno żeby nie nagrywał filmików które są chwytliwe i na czasie
0
@aspr1me Ale co to jest za porównanie? Święty jest pierwszym komentatorem, a Cwiakala dwójka
0
@kanver_ On nie gra typowo na lewej obronie. Grają wahadłami
0
@barteq Chyba tak
0
@bartekvisca Na mnie wszyscy Bartek mówią
0
@zadafcb Dziękować :)
1
@MesQueUnClub96 Dzisiaj jest Bartłomieja
1
@Rust_Cohle Dziękować :)
0
Poda ktoś kod do naszej ligi w FPL?
0
@budel17 Jak już to 36 drużyn :)
0
@Fake69 Leo nie zostawił, a klub jest zaorany
1
@SuperPatsonFCB Do tego dochodzi sprawa z Leo...
0
Poda ktoś kod do naszej ligi w FPL?
0
@FcPortoFan1999 Gdzieś Ty to wyczytał, że chciał do Legii wrócić?
0
@FcPortoFan1999 Szczęsny do Legii?
1
@tomek8756 Wisła, Widzew i Lech również
12
Franz Smuda nie żyje...
1
@MesQueUnClub96 Lepiej byś Ige obejrzał :)
0
@Gibbon_FCB Lewy na Euro strzelił? Strzelił. Dziękuję xd
1
@MesQueUnClub_87 Podziwiam naprawdę. Ja jakoś nie wierzę. Będzie to kolejny ciężki sezon. Myślę, że będą dobre chwile, ale raczej będą to pojedyncze mecze.
0
@FcPortoFan1999 Ale w tym przypadku akurat dla Borka szacun za to, że chce komentować I lige.
0
@FcPortoFan1999 Tak, w duecie z Mielcarskim
0
@FcPortoFan1999 Wisła-Arka
0
@FcPortoFan1999 Zobacz jaki mecz będzie komentował w poniedziałek :)
2
@Wio Nie zgadzam się. Osobiście uważam, że ten sezon będzie ciekawy. Arsenal i Liverpool będą się bić z City do końca.
0
@Gibbon_FCB Mieli do końca poprzedniego. Teraz przedłużyli, ale nie ma jeszcze info do kiedy
0
@FcPortoFan1999 To samo chciałem napisać xd
3
@panczo Mnie akurat ten transfer nie ucieszy ani razu
0
@FcPortoFan1999 To jest zrobione po żebyś mogł obejrzeć więcej spotkań La Ligi w tej kolejce. W Hiszpanii doskonale wiedzą, że dla Ciebie Esa to świętość.