0

@UriBoyka Zniszczol już na podium stawał :)

1

@FcPortoFan1999 Tobie się aż tak nudzi, że Macedonie oglądasz? :)

0

@UriBoyka Dobra to powiedz mi kto ma grać na ŚO?

1

@BorzyKrzys A mało?

8

@Antimadridista~ Obecnie najlepszy komentator

0

@Ptasior Jak Zalewski trybuny? Przecież ma kontuzje

0

@Piotrek1993 Przecież on już od paru spotkań siedzi na ławce

0

@Batys Ja wczoraj w radiu słyszałem, że to będzie dla chętnych tak mówił

1

Ciekawe jak Flicka w najbliższych meczach rozegra kwestie rotacji

1

@mrboom Chyba prędzej o 3 miejsce :)

7

@Krzysztof1987 Khusanov i Nico rozegrali wczoraj 90 minut

2

@xvcWinterSoldier Dobra 40-stka nie jest zła xd

1

@lucca87 Oby Ryoyu utarł nosa Austriakom

1

@krycha2201 Sylwia Grzeszczak

0

@Matt_i1992 Skoro tak jest napisane i zszedł z boiska w 26 minucie to czemu ma być to ściema?

0

Zacząłem oglądać przy 4-1 i 40-15 chyba lepiej wyłączę:)

0

@krycha2201 Ale tam nie ma komu innemu grać xd

0

@mekston @Luciano99 zdania ekspertów są podzielone :)

0

@MesQueUnClub96 Ze niby szlema wygra? Proszę Cię

0

@MessiForeverTheBest Skoro w 1/16 jest dwumecz to w 1/8 ma być jeden mecz?

1

@Deeespacito Pierwszy sezon oglądasz LM?

0

@Almighty W końcu? 3 ostatnie mecze 3 gole:)

0

@FcPortoFan1999 Serio wierzysz, że kogoś z Puszczy może powołać?

0

@FcPortoFan1999 Już wiem Abramowicza i Cholewiaka :)

0

@FcPortoFan1999 Kogo on tam ogląda? Xd

1

@Maoao na 90%meczach Barcy jest piknik na trybunach

0

@ObiwanKenobi Nie zrobi kariery na poziomie Ramosa, ale myślę, że stać go na grę w czołowym europejskim klubie.

0

@ObiwanKenobi Nie zgodzę się. Dla mnie chłopak ma papiery na duże granie.

0

@Pedri16Future Dokładnie gdyby nie to, że Barca gra to chętnie bym obejrzał multilige

2

@ViscaelBarca2007 Neville wtedy trenerem był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?