bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@panczo Mnie akurat ten transfer nie ucieszy ani razu
0
@FcPortoFan1999 To jest zrobione po żebyś mogł obejrzeć więcej spotkań La Ligi w tej kolejce. W Hiszpanii doskonale wiedzą, że dla Ciebie Esa to świętość.
11
@Trojanek23 Po prostu ludzie w końcu przestali patrzeć na to co dzieje się w klubie przez różowe okulary.
4
@cules100pro Na pewno szykują xd
2
@mordini123 Wow! Brawo Adaś! Świetna informacja.
0
@kanver_ To, że Ferrana się pozbyć to nie od dziś wiadomo
1
@Kapitan hawk Ja właśnie pierwszy raz od dawna zupełnie nie czuję tego, że zaraz rusza sezon. I nie brakuje mi meczów Barcy...
0
@BulaKG Taki mecz z USA siatkarzy Cię ominał. Wątpię, że za mojego życia jeszcze obejrze mecz z większymi emocjami niż ten.
0
@BulaKG Żałuj jeśli chodzi o poziom sportowy warto było oglądać
0
@Derean Już widzę jak to zrobią... jeszcze Olmo kupili...
0
@TR3YWAY jeśli to prawda to Laporta z Deco niech zabawki pakują i adios...
4
@Pitinho Generalnie jeśli chodzi o poziom sportowy były to bardzo dobre igrzyska. Dla nas nie bardzo...
0
@Pnog37 Od przyszłego weekendu następny cyrk ruszy xd
0
@escarabajo Co? Nazario w Gremio gra? Xd
1
@NeroTFP1 Powinno być koszykówka 3x3 mężczyzn. Kobiety do finału nie weszły.
1
@Antimadridista~ Ale dlaczego wyzywasz?
0
@tbas Mam tak samo jak Ty miasto moje a w nim
0
@Pnog37 W Kajakach są jeszcze 3 szanse
1
@MessiSuarezNeymar Nie walczy dzisiaj z nim xd
0
@FcPortoFan1999 Może Jaga remis w pierwszym meczu wyciągnie reszta dostanie w łeb.
1
@Pawlak1992 Jedna
0
@blakkudium Jak na LS to zaczne w niego wątpić
0
@LjakRoberciik Chodzi Ci zapewne o Ricardo. I z całym szacunkiem dla Zagumnego, ale nie ma do Ricardo podjazdu. Grbic też był świetnym rozgrywającym
0
@BorzyKrzys Serio? Bez przesady z tym niesamowitym ciałem :) mi się ona w ogóle nie podoba
0
@LukaszFan Meczowe
1
@Stinger_ Kurek 18 punktów. Wrócił atakujący wróciła gra.
0
@FcPortoFan1999 Każda porażka daje USA
0
@adamek20151 Powinien Wam buźki zamknąć dzisiaj :)
0
@NeroTFP1 Ale ten medal już jest wliczony
1
@MesQueUnClub96 Jutro to siatkarze...