1

@MesQueUnClub96 Tak jak z Dimitrovem to zrobił xd

0

@Popitek12 Igula jest! kij z Hurkaczem i tak jak na siebie daleko tutaj zaszedł.

0

@La Pulgaa Daleko? 12 dni bez przesady.

0

@La Pulgaa Mi tam w ogóle nie brakuje meczów Barcy. Jest co oglądać Roland Garros, siatkówka zaraz Euro potem IO.

0

@FcPortoFan1999FcPortoFan1999Co Ty masz z tą Jadwigą xd w ogóle to nie pasuje

4

@MesQueUnClub96 xd Hurkacz to niech się lepiej nauczy w kort trafiać

2

@MesQueUnClub96 Przestań tak przeżywać tego Hurkacza :)

1

@adi7adi8 Panie, ale to nie rok temu mecze I rundy jeszcze w czwartek były grane?

1

@adi7adi8 Nic dwa razy się nie zdarza xd

0

@Criss18Barca Liczyłeś, że pokona Polaka rodaka?

0

@Emhyr Spokojnie poczekaj na Wimbledon :)

2

@MesQueUnClub96 Spokojnie nie dojdzie do meczu Hurkacz-Sinner :)
Dziwisz się, że Hurkacz nie gra na najważniejszych kortach? Bo ja nie. Zobacz na jego tenis. Serwis i to wszystko.

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na ten sezon Esy to Wisła Cupiała w marcu byłaby już mistrzem. Jako kibic Wisły boli mnie serce jak patrzę co się dzieje, ale można w końcu i nad Reymonta wyjdzie słońce?

0

@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Wisełke to Wy szanujcie. Jak Wisła lała w Pucharze UEFA Parme czy Schalke czy bawiła się w Ekstraklasie to jeszcze na księdza zorro wołaliście.

0

@Aragorn33 Raczej jest jeszcze bardziej pod górkę...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Hurkacz dzisiaj dokończy?

1

@Sulimo Nie wiem czy wiesz, ale z tej kadry dwóch zostanie odpalonych jeszcze w tym na pewno jeden napastnik.

2

@Quarhodron Zgłoście do Mops-u

0

@Zoker Po 5 zloty to chyba zgnite

4

@Albatros A to już jest trenerem?

0

@HypeR Pierwszą konferencje od tego zacznie xd

0

@mordini123 Jak nasi strzelą to leci zawsze mój jest to kawałek podłogi

0

@mordini123 Non stop leci

0

@FcPortoFan1999 sport to sport a nie e sport. Pozdrawiam kolego :)

0

@michaleu Przecież jest na Viaplay multiliga

0

@FcPortoFan1999 Ciekawsze niż e sport :)

0

@FcPortoFan1999 No Siatkarki grają :) Liga Narodow

0

@FcPortoFan1999 lepiej sobie na siatkarki popatrz, a nie e sporty :D

0

@blakkudium Bayern już widzę zdesperowany skoro Glasnera chcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?