bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Tak jak z Dimitrovem to zrobił xd
0
@Popitek12 Igula jest! kij z Hurkaczem i tak jak na siebie daleko tutaj zaszedł.
0
@La Pulgaa Daleko? 12 dni bez przesady.
0
@La Pulgaa Mi tam w ogóle nie brakuje meczów Barcy. Jest co oglądać Roland Garros, siatkówka zaraz Euro potem IO.
0
@FcPortoFan1999FcPortoFan1999Co Ty masz z tą Jadwigą xd w ogóle to nie pasuje
4
@MesQueUnClub96 xd Hurkacz to niech się lepiej nauczy w kort trafiać
2
@MesQueUnClub96 Przestań tak przeżywać tego Hurkacza :)
1
@adi7adi8 Panie, ale to nie rok temu mecze I rundy jeszcze w czwartek były grane?
1
@adi7adi8 Nic dwa razy się nie zdarza xd
0
@Criss18Barca Liczyłeś, że pokona Polaka rodaka?
0
@Emhyr Spokojnie poczekaj na Wimbledon :)
2
@MesQueUnClub96 Spokojnie nie dojdzie do meczu Hurkacz-Sinner :)
Dziwisz się, że Hurkacz nie gra na najważniejszych kortach? Bo ja nie. Zobacz na jego tenis. Serwis i to wszystko.
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na ten sezon Esy to Wisła Cupiała w marcu byłaby już mistrzem. Jako kibic Wisły boli mnie serce jak patrzę co się dzieje, ale można w końcu i nad Reymonta wyjdzie słońce?
0
@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Wisełke to Wy szanujcie. Jak Wisła lała w Pucharze UEFA Parme czy Schalke czy bawiła się w Ekstraklasie to jeszcze na księdza zorro wołaliście.
0
@Aragorn33 Raczej jest jeszcze bardziej pod górkę...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz dzisiaj dokończy?
1
@Sulimo Nie wiem czy wiesz, ale z tej kadry dwóch zostanie odpalonych jeszcze w tym na pewno jeden napastnik.
2
@Quarhodron Zgłoście do Mops-u
0
@Zoker Po 5 zloty to chyba zgnite
4
@Albatros A to już jest trenerem?
0
@HypeR Pierwszą konferencje od tego zacznie xd
0
@mordini123 Jak nasi strzelą to leci zawsze mój jest to kawałek podłogi
0
@mordini123 Non stop leci
0
@FcPortoFan1999 sport to sport a nie e sport. Pozdrawiam kolego :)
0
@michaleu Przecież jest na Viaplay multiliga
0
@FcPortoFan1999 Ciekawsze niż e sport :)
0
@FcPortoFan1999 No Siatkarki grają :) Liga Narodow
0
@FcPortoFan1999 lepiej sobie na siatkarki popatrz, a nie e sporty :D
0
@blakkudium Bayern już widzę zdesperowany skoro Glasnera chcą