3

@PatrykBarca Przedostatni też jak komentował to zaczęło się od 0-1 :)

2

@Faro Jak można jej nie znać? :)

1

@ToWinaSedziego jak już to 45 minut :)

0

@draxidox Nie znam tematu. O co chodzi?

0

@Lanosss Bo nie chce póki co z Wisły odchodzić

1

@MesQueUnClub96 Kij z Siurkaczem tylko Iga :)

5

@barcelonaLM Najśmieszniejsze jest to, że ma ją na sobie gość który przez lata był wielkim Cule xd

0

@FcPortoFan1999 Wątpię jest wychowankiem TVP

0

@FcPortoFan1999 Trudno żeby komentował z Leleniem skoro ten pracuje w TVP :)

0

@Criss18Barca Serio liczysz, że Angol zatrzyma Polaka?

0

@JohnnySilverhand 8. Czy piłkarz który gra na 6 ma w klubie zdobtych 15 bramek w marcu?

1

@JohnnySilverhand Od kiedy Piotrowski to 6?

0

@Patrykl145 Od kiedy Piotrowski to 6?

0

@Mixtape Co Ty w majstra jeszcze wierzysz?

1

@Comentateiro Mały szczegóły Havertz gra na 9 :)

1

@bartas97 Jaki Celtic? Sprawdziłem to były derby Mediolanu

1

@kibicbarcy678 Chyba Dida, ale w jakim meczu to nie pamiętam

0

@Deviler Zobacz sobie w terminarz z kim gramy na wyjazdach

0

@MesQueUnClub96 Nie jest tak źle. Ja tam lubię moje miasto :)

1

@MesQueUnClub96 Druga kadencja teraz mija. Nie wiadomo czy w ogóle wystartuje. Nawet jak wystartuje to nie ma szans wygrać :)

3

@MesQueUnClub96 To ktoś myślał w ogóle o podium? :)

1

@budel17 z zerwanym więzadłem ma grać?

0

@budel17 Jak bez klubu?

0

@FcPortoFan1999 Właśnie miałem Ci pisać, że dzisiaj dobre mecze w Esie

0

@Volk Na mistrza liczysz? xd

0

@Rewolucja123 Raphinha

0

@TR3YWAY Nie pamiętam tak słabej gali KSW

0

Jak tam Girona? xd

0

@FcPortoFan1999 Może wieczorem luknę na Lecha

1

Zamiast Realu wolę sobie hit Bundesligi obejrzeć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?